MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

HellHound

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eşref
Cihazım
12TPro
Konular
2
MIUI ID sıfırlanmış durumda MiuiPro sitesinden bu yüzden güncelleme alamıyorum 3 ay daha Aboneliğim var. Günlerdir bot'a yazıyorum dönüş yok MIUI ID düzeltmelerin defalarca dile getirdim. Forumda yazdım VK yetkililerine yazdım ses yok hiç bir yerden. Parasında değilim romu seviyorum. Başka hesap açıp aynı MIUI ID ile üye olabilir miyim?

HellHound

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eşref
Cihazım
12TPro
Konular
2
MIUI ID sıfırlanmış durumda MiuiPro sitesinden bu yüzden güncelleme alamıyorum 3 ay daha Aboneliğim var. Günlerdir bot'a yazıyorum dönüş yok MIUI ID düzeltmelerin defalarca dile getirdim. Forumda yazdım VK yetkililerine yazdım ses yok hiç bir yerden. Parasında değilim romu seviyorum. Başka hesap açıp aynı MIUI ID ile üye olabilir miyim?
VK da engel attı hayırlı olsun. :/

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
Olursun ama para yanar bende de hesabımı askıya almışlar güncelleme alamıyorum her yerden yazdım bende
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Olursun ama para yanar bende de hesabımı askıya almışlar güncelleme alamıyorum her yerden yazdım bende
Rusça olan abonelik kısmına yaz ben bir oradan cevap alabildim

Senin güncelleme alamama sebebin sadece miui id mi güncelleme hiç mi gelmiyor yani aynı sebepten dolayı mı güncelleme alamıyoruz onu sormak istemişitm

Sen yine mesaj at dediğim yere olmadı yeni hesap aç ama bakan da yok bir de yeni fiyatları da arttı yani

Senin güncelleme alamama sebebin sadece miui id mi güncelleme hiç mi gelmiyor yani aynı sebepten dolayı mı güncelleme alamıyoruz onu sormak istemişitm

Sen yine mesaj at dediğim yere olmadı yeni hesap aç ama bakan da yok bir de yeni fiyatları da arttı yani
Şu sunucular değişti her şey allak bullak oldu gerçekten

Son düzenleme:

HellHound

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eşref
Cihazım
12TPro
Konular
2

Şu sunucular değişti her şey allak bullak oldu gerçekten

Hocam MiuiPro forumda MIUI ID sıfırlandı dedim nasıl oldu dedi bilmiyorum kendi kendine oldu dedim ekran görüntüsü attım 10/15 dj sonra hesabımdan çıkmış buldum girmeye çalıştım 502 Error hatası veriyor site sanırım hesabım silindi foruma girdim baktım benim o paylaşımım silinmiş durumda.
Güncelleme de istemiyorum telefon kullanılamaz hale geldi hani Ota ya nick girmeyince oluyor ya durum çubuğu karışıyor her arama sonu telefon yeniden başlatıyor o şekilde yani. Ses tuşları bile iptal oluyor.
Başka Rom a geçmekte istemiyorum. En iyisi bir iki gün bekleyem. Sonra yeni hesap açayım.

MIUI ID değiştirmek istiyorum dedim bot neden dedi belirttim bilmediğim bir nedenle sıfırlanmış dedim. Bakalım ne olacak hesabım yok girilmiyor hâlen.

Son düzenleme:

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
Hocam MiuiPro forumda MIUI ID sıfırlandı dedim nasıl oldu dedi bilmiyorum kendi kendine oldu dedim ekran görüntüsü attım 10/15 dj sonra hesabımdan çıkmış buldum girmeye çalıştım 502 Error hatası veriyor site sanırım hesabım silindi foruma girdim baktım benim o paylaşımım silinmiş durumda.
Güncelleme de istemiyorum telefon kullanılamaz hale geldi hani Ota ya nick girmeyince oluyor ya durum çubuğu karışıyor her arama sonu telefon yeniden başlatıyor o şekilde yani. Ses tuşları bile iptal oluyor.
Başka Rom a geçmekte istemiyorum. En iyisi bir iki gün bekleyem. Sonra yeni hesap açayım.

MIUI ID değiştirmek istiyorum dedim bot neden dedi belirttim bilmediğim bir nedenle sıfırlanmış dedim. Bakalım ne olacak hesabım yok girilmiyor hâlen.
Aynı sorunu bende yaşıyorum hesaba giremiyorum mesaj attım

Mentraxmus kardeş hellhound ile bize yardımcı olabilir misin acaba forumda sorarak bu kişilerin böyle sorunu var diye ikiside foruma giremiyor ve birinin hesabı askıya alınmış diye

Aynı sorunu bende yaşıyorum hesaba giremiyorum mesaj attım

Mentraxmus kardeş hellhound ile bize yardımcı olabilir misin acaba forumda sorarak bu kişilerin böyle sorunu var diye ikiside foruma giremiyor ve birinin hesabı askıya alınmış diye
Bende artık başka roma geçmek istemiyorum ama bu sorun ay sonuna kadar çözülmezse mecburen port rom kullanmak zorunda kalacağım

HellHound

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eşref
Cihazım
12TPro
Konular
2
Cev
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
Cev
Ne yapacağıuz şimdi?Ben o kadar para verdim bir kez bile güncelleme alamadım sorunumu çözemediler bir türlü

Ne yapacağıuz şimdi?Ben o kadar para verdim bir kez bile güncelleme alamadım sorunumu çözemediler bir türlü
Sen oraya nereden girdin ben siteden mesaj attım nereden mesaj gelir bilmiyorum senden cevap bekliyorum şu anda tek umudum sensin dönüş ya da çözüm yoksa rom indirdim artık rom değiştireceğim

Son düzenleme:

Mentraxmus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
K20 Pro
Konular
6

Sen oraya nereden girdin ben siteden mesaj attım nereden mesaj gelir bilmiyorum senden cevap bekliyorum şu anda tek umudum sensin dönüş ya da çözüm yoksa rom indirdim artık rom değiştireceğim

Beyler şimdi görebildim. Bu Ruslar maalesef kurumsallaşamamışlar.
En ufak bir sorunda çirkefe yatmakla beraber direk ban'ı yapıştırıyorlar.
İkinizde engellenmişsiniz ki beni de engellemişlerdi.
En son foruma rusça bağırış çağırış yazınca kilitleri kaldırmışlardı.

Bu saatten sonra ne yazsak sallamayacaklar ki ben de sorunumu yazdığımda elemanlar başkalarına cevap verip beni sallamıyorlardı.

Açıkcası 1 senelik aldım ben ve süre bitince bir daha bende kullanmam.
Rusça anlamıyoruz zorla anlamamızı istiyorlar. Çeviri de saçma sapan sonuçlar çıkıyor.
Cevap yazıyorsun çeviriden dolayı adam saçma sapan bişey yazıyor.

Şu saatten sonra yeniden ödeme yapıp almanız daha mantıklı olur sizin adınıza.

Dediğim gibi bende en son bağırış çağırış yaptıktan sonra eğer banı açmasalardı direk Xiaomi EU rom'a geçecektim.

HellHound

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eşref
Cihazım
12TPro
Konular
2
Beyler şimdi görebildim. Bu Ruslar maalesef kurumsallaşamamışlar.
En ufak bir sorunda çirkefe yatmakla beraber direk ban'ı yapıştırıyorlar.
İkinizde engellenmişsiniz ki beni de engellemişlerdi.
En son foruma rusça bağırış çağırış yazınca kilitleri kaldırmışlardı.

Bu saatten sonra ne yazsak sallamayacaklar ki ben de sorunumu yazdığımda elemanlar başkalarına cevap verip beni sallamıyorlardı.

Açıkcası 1 senelik aldım ben ve süre bitince bir daha bende kullanmam.
Rusça anlamıyoruz zorla anlamamızı istiyorlar. Çeviri de saçma sapan sonuçlar çıkıyor.
Cevap yazıyorsun çeviriden dolayı adam saçma sapan bişey yazıyor.

Şu saatten sonra yeniden ödeme yapıp almanız daha mantıklı olur sizin adınıza.

Dediğim gibi bende en son bağırış çağırış yaptıktan sonra eğer banı açmasalardı direk Xiaomi EU rom'a geçecektim.
Yeni hesap açtım ilk ay ödemesi yaptım gerekmedikçe para yatırmam. Her banda yeni hesap açarım bir daha da bir yer ile muhatap olmam ban yememek için.
Çok şerefsizce yaptıkları. Komünist develt işte tamamıyla kendilerine ait olan her şeyi kullanıyorlar başka bir ülke malı kullanmıyorlar. Tutumlular. Aslında takdir edilecek bir konu bu.

Asdqwer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yok :)
Cihazım
Mi 8
Konular
27
Arkadaşlar bu romun olayı nedir ? Para vermeden yükleyemiyor muyuz ?

Birde Mi 8 de kullanan var mı ? Var ise Camera uygulamasında Mimoji var mı ? Kendi mimojimizi yapabiliyor muyuz ?

Yada mi 8 dışında kullanan arkadaşlar sizde Mimoji var mı ?

Üst Alt