Rom MiuiPro 21.10.21 Beta A11/Miui 12.5

MTevet

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Resmi note 8
Konular
2
Pil performansı açısından miuipro V2 ye göre nasıl

Gullu83

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Rom root
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Grafiker, Office
Konular
1
Şu ana kadar kullandığım Çin stabil dışında memnun kaldığım A11 /Miui 12.5 MİUİPRO.. Rom bildiğiniz MiuiPro özelliklerine sahip, bilmeyen arkadaşlar için bir kaç ekran görüntüsü bırakacağım..
Öncelikle Rom ilk başlarda biraz yavaş olabilir, biraz sabırlı olmalı kurmak isteyen arkadaşlar..
Cihaz açıldığı zaman 250den fazla uygulama otomatik olarak başlıyor, yani otomatik başlatmada aktif hale getirilmiş.. Sanırım yapan arkadaş unuttu yada bilerek yaptı bilemiyorum.. Ben kapattım ve kullanmadığım sistem uygulamalarını sildim.. Rom içinde magisk gömülü olarak geliyor.. Son stabil magisk sürümü romun içinde..

Yedek alabilirsiniz, kurulum sonrası tüm veriler silinecek..

Kurulum
Wipe ( System, vendor, dalvik Art, data, cache)
Rom flaş
Wipe ( format data - yes)
Reboot

Ben romu kurarken Orangefox stable 11.0_1 kullandım.. Başka bir kurtarma aracı ile deneme fırsatım olmadı, bilginize.

Rom

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hayırlı geceler metin hocam bu romda ki gereksiz uygulamaları nasıl siliyoruz yöntemini açıklar mısınız size zahmet müsait olunca hocam?

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Hayırlı geceler metin hocam bu romda ki gereksiz uygulamaları nasıl siliyoruz yöntemini açıklar mısınız size zahmet müsait olunca hocam?
Günaydın hocam :)
Debloat ediyoruz magisk modülü var.. En azından ben öyle yapıyorum. Yalnız bu rom içinde dosya yolları farklı biraz, modül tam anlamıyla işlevini yerine getiremez.. Yani dosya yollarını bulup tek tek kaldırmak gerekir bazı uygulamaları.. Açıkcası hangi uygulamalar onlar hatırlamıyorum. Siz herhangi bir işlem yaptınız mı?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Peki pil performansı nasıl
Kötü değil ama iyi de değil.

Gullu83

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Rom root
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Grafiker, Office
Konular
1
Günaydın hocam :)
Debloat ediyoruz magisk modülü var.. En azından ben öyle yapıyorum. Yalnız bu rom içinde dosya yolları farklı biraz, modül tam anlamıyla işlevini yerine getiremez.. Yani dosya yollarını bulup tek tek kaldırmak gerekir bazı uygulamaları.. Açıkcası hangi uygulamalar onlar hatırlamıyorum. Siz herhangi bir işlem yaptınız mı?

Kötü değil ama iyi de değil.
Merhaba hocam henüz bişey yapmadım ama yine bu forumumuzda bununla ilgili bir trwp dosyası buldum onunla gereksiz uygulamaları kaldırabilirsiniz diye anlatıyor idi birde BRC diye bir PC dosyası var onunla da aynı sekilde gereksiz uygulamaları kaldırabilirsiniz diyordu ama bir türlü BRC dosyasına erisemedim hocam

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-11-27-00-16-37-919_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-11-27-00-16-37-919_com.android.chrome.jpg
    390,1 KB · Görüntüleme: 12

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Merhaba hocam henüz bişey yapmadım ama yine bu forumumuzda bununla ilgili bir trwp dosyası buldum onunla gereksiz uygulamaları kaldırabilirsiniz diye anlatıyor idi birde BRC diye bir PC dosyası var onunla da aynı sekilde gereksiz uygulamaları kaldırabilirsiniz diyordu ama bir türlü BRC dosyasına erisemedim hocam
En temiz yolu magisk modülleri. Baktınız sıkıntı oldu, kaldırın modülü olsun bitsin.

ynsemrkn51

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus emre
Cihazım
Redmi k30 poco
Konular
70
Metin, hocam bende Başka bir yerden yükledim ama navigasyon tuşları yok diye biliyorum ben bulamadim. Yani tam ekran görünum yapinca oluyor . Ama sistem gezinme tuşları yok bunun çözümü var mi . Şuan olduğum sürüm geçen haftanın bu surumun bir öncekinin

Şu ana kadar kullandığım Çin stabil dışında memnun kaldığım A11 /Miui 12.5 MİUİPRO.. Rom bildiğiniz MiuiPro özelliklerine sahip, bilmeyen arkadaşlar için bir kaç ekran görüntüsü bırakacağım..
Öncelikle Rom ilk başlarda biraz yavaş olabilir, biraz sabırlı olmalı kurmak isteyen arkadaşlar..
Cihaz açıldığı zaman 250den fazla uygulama otomatik olarak başlıyor, yani otomatik başlatmada aktif hale getirilmiş.. Sanırım yapan arkadaş unuttu yada bilerek yaptı bilemiyorum.. Ben kapattım ve kullanmadığım sistem uygulamalarını sildim.. Rom içinde magisk gömülü olarak geliyor.. Son stabil magisk sürümü romun içinde..

Yedek alabilirsiniz, kurulum sonrası tüm veriler silinecek..

Kurulum
Wipe ( System, vendor, dalvik Art, data, cache)
Rom flaş
Wipe ( format data - yes)
Reboot

Ben romu kurarken Orangefox stable 11.0_1 kullandım.. Başka bir kurtarma aracı ile deneme fırsatım olmadı, bilginize.

Rom

Ama hocam sensör hataları pusula hatalarını tamir eden bir bu rom full rom yani

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Metin, hocam bende Başka bir yerden yükledim ama navigasyon tuşları yok diye biliyorum ben bulamadim. Yani tam ekran görünum yapinca oluyor . Ama sistem gezinme tuşları yok bunun çözümü var mi . Şuan olduğum sürüm geçen haftanın bu surumun bir öncekinin

Ama hocam sensör hataları pusula hatalarını tamir eden bir bu rom full rom yani
Google Play'de navigasyon tuşları ile ilgili uygulamalar mevcut yada launcher in modlulari var onları deneyin derim.

ynsemrkn51

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus emre
Cihazım
Redmi k30 poco
Konular
70
Google Play'de navigasyon tuşları ile ilgili uygulamalar mevcut yada launcher in modlulari var onları deneyin derim.
Orjinali varken neden boyle bir 3 uncu parti uygulamaya yoneleyim ki usta normalde bu yazılımda yok mu

Üst Alt