Rom MiuiCC MIUI 12.5 Rom Duyuru ! (1.03.2021)

bynihat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nihat çakırc
Cihazım
redmi note3
Konular
4
belki diğer arkadaşlara yardımı dokunur diye yazma gereği duydum sorunu hallettim Sky Hawk Recovery recovery programını kullanarak romu kurdum ve şuan 2. gündeyim rom gayet güzel akıcı çalışıyor ve şarj konusunda galiba kullanıcıyı tatmin edicek şuan memnunum değiştirmeyi düşünmüyorum benim için batarya konusu önemliydi ondada bence kullanıcıyı memnun edecek stabilitede çalışıyor zaten romda stabil herkese tavsiye ederim

metinkannn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8 se
Konular
0
belki diğer arkadaşlara yardımı dokunur diye yazma gereği duydum sorunu hallettim Sky Hawk Recovery recovery programını kullanarak romu kurdum ve şuan 2. gündeyim rom gayet güzel akıcı çalışıyor ve şarj konusunda galiba kullanıcıyı tatmin edicek şuan memnunum değiştirmeyi düşünmüyorum benim için batarya konusu önemliydi ondada bence kullanıcıyı memnun edecek stabilitede çalışıyor zaten romda stabil herkese tavsiye ederim
E:Error creating fstab bunu nasıl cözdünüz hocam bende alıyorum hatayı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

bynihat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nihat çakırc
Cihazım
redmi note3
Konular
4
farklı bi işlem yapmadım sadece bu mıuı cc olan romlarda gördüm bu hatayı böyle hata veriyor ama yine romu açıyor kullanılabiliyor sadece konudaki en son sürüm olan romu kurarken Sky Hawk Recovery i kullandım aynı hatayı verdi ama romu açtı şuan 3 gün oldu romu kulanıyorum ve memnunum bi hatasınıda görmedim

metinkannn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8 se
Konular
0
farklı bi işlem yapmadım sadece bu mıuı cc olan romlarda gördüm bu hatayı böyle hata veriyor ama yine romu açıyor kullanılabiliyor sadece konudaki en son sürüm olan romu kurarken Sky Hawk Recovery i kullandım aynı hatayı verdi ama romu açtı şuan 3 gün oldu romu kulanıyorum ve memnunum bi hatasınıda görmedim
Bende. Sistem. Yüklenmesi diyor

metinkannn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8 se
Konular
0
12.0.6 nin ustune mi9 se port 12.0.3 u kurdum açıldı bakalım sorun gözükmüyor

bynihat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nihat çakırc
Cihazım
redmi note3
Konular
4
metin bey bi kaç gün en güncel romu kullanıp denemenin sonunda bilgisayarımdan 0.3.0. uzantılı güncel romu hem sildim hemde telefonumda 0.6.0. uzantılı roma geçtim çünki önceki mevcut rom bi kaç hata veriyordu ama 0.6.0. hata vermiyor bu yüzden bugün 0.6.0. a geçtim daha yeni bi sürüm gelmediği dürece bu romdan çıkmicam sizede 0.6.0. a geçmenizi tavsiye ederim yazılarımda şunu tavsiye ederim bunu tavsiye ederim diyorum ama malesef kullanıp tecrübe ettikten sonra sizdende karşılık gelince bunları yazma gereği duyuyorum şuan durum böyle

metinkannn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8 se
Konular
0
metin bey bi kaç gün en güncel romu kullanıp denemenin sonunda bilgisayarımdan 0.3.0. uzantılı güncel romu hem sildim hemde telefonumda 0.6.0. uzantılı roma geçtim çünki önceki mevcut rom bi kaç hata veriyordu ama 0.6.0. hata vermiyor bu yüzden bugün 0.6.0. a geçtim daha yeni bi sürüm gelmediği dürece bu romdan çıkmicam sizede 0.6.0. a geçmenizi tavsiye ederim yazılarımda şunu tavsiye ederim bunu tavsiye ederim diyorum ama malesef kullanıp tecrübe ettikten sonra sizdende karşılık gelince bunları yazma gereği duyuyorum şuan durum böyle
gardaşım teşekkürler ama bu adamın rom lar hep sorunlu sildim masik p kurdum miuicc surekli baglantı sorunu var 9 kbs internet hızını görünce sildim

bynihat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nihat çakırc
Cihazım
redmi note3
Konular
4
masik p gerçekten çok akıcı bi romdur bende kullandım hala pc de duruyor ama bunda şarj süresi iyi gittiği için bunu kullanıyorum şuan bende her hangi bi sıkıntı yok

metinkannn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8 se
Konular
0
masik p gerçekten çok akıcı bi romdur bende kullandım hala pc de duruyor ama bunda şarj süresi iyi gittiği için bunu kullanıyorum şuan bende her hangi bi sıkıntı yok
geliştiriciye sordum fstab hatası google kamera dan dolayı dedi bir link verdi ama sistem açılmadan nasıl yüklenir bilemiyorum

ilgi alakan için teşekkürler varol

Emosis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
10
geliştiriciye sordum fstab hatası google kamera dan dolayı dedi bir link verdi ama sistem açılmadan nasıl yüklenir bilemiyorum

ilgi alakan için teşekkürler varol
fstab hatası google cameradan kaynaklı değil... twrp sürümü dosya yazma okuma ayarları ile alakalı bir hata.. yanlış hatırlamıyorsam twrp 3.5.x sürüm bir twrp ile flashlarsan fstab hatası da vermiyor ama herhangi bir değişiklik olmuyor..

Üst Alt