Rehber Miui8 Rootsuz Yazı Tipi Ekleme

Haseneyn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan
Cihazım
Mi5
Konular
0

Telefonunuza indirin

Google Playden İndirdiğiniz QuickShortcutMaker'i girin ve Ayarlar içinde Yazı Tipi yazan yere girin ve Ayarlar yaza yere Yazı Tipi yazın tamama basın.
Aynı sayfada Oluştur yazan yere tıklayın ve yapmış olduğunuz ayar ekrana gelecek

Sıra İfonta giri ve sevdiğiniz ve istediğiniz yazı tipine girin Theme yazan yere tıklayın Setting Font'a ok deyin yine Attention çıktğında ok deyin

Temalara girin ve Offline yazısına girin İçeri aktar yazısına tıklayın ve MIUI yazan klasore girin Themes yazan klasöre girin ve indirdiğiniz yazı tipini seçin

Ekranda yazı tipi diye oluşturduğuz kısma gelin ve yazı tiplerini seçip telefonunuzu yeniden başlatın

BU DA VİDEOSU
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Sonunda işe yarar bir çözüm buldum

egeboys0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fırat atik
Cihazım
Mi Max 2
Konular
0

kdrngn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
POCOX3NFC 6/128
Meslek
Muhasebe
Konular
19
Ne gerek var o kadar program ile uğraşmaya. Tema markete girin. 'moby' yazın aratın. Onlarca yazı tipi çıkıyor. İndirip uygula diyin yeterli
hocam konuyu hortlatmış gibi olucam ama telefonun orjinal fontunu nası aratıcaz tema mağazasında, moby ile bir tane türkçe karakterli buldum fakat daha sonra dönmek istediğmde nasıl eski haline döndürceğimi bulamadım :) cihazım mi note 5 pro bu arada

Üst Alt