Rehber Miui8 Rootsuz Yazı Tipi Ekleme

buz_mavisi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
mi4
Konular
0
3. parti yazılım hatası verdi. desingere kayıt oldum. telefonu ingilizceye cevirdim aynı hatayı veriyor

buz_mavisi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
mi4
Konular
0
hata alan arkadaslar ifont yerine başka yerden yazı tipi indirip, temalardan ice aktarırsa, ana ekrana eklediğiniz yazıtipi yada font klasöründe bu yazı tipini görecekler. uygula dediğinizde hata vermiyor. yazı tipini uygulamadan önce önizleme ile gösteriyorsa sistem görüyor demektir. ifont bir işe yaramıyor kısaca. Mesela forumda bunu indirip yükledim.

edit: ifontu silmiştim. 1 gün sonra ifontu tekrar yükledim ve 3. parti yazılım hatası vermiyor.ifont dan indirdiğim yazı tiplerini kullanabiliyorum.

Son düzenleme:

usernamedeletedvision

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Danışman
Konular
23
videoya baktınız mı ? ona göre mi yaptınız yoksa kafanıza göre mi? QuickShortcutMaker google playden indirdiniz mi? indirdiyseniz hangi ayarları yaptınız? Ifonttan yazı tipi indirip theme yazısına tıklayarak .tmzye dönüstü mü? bunları yapmadıysanız herşeyde hata alırsınız!

nanelimon2048

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Denizci
Konular
38
Emeğine sağlık gerçekten çok güzel. Roota olan ihtiyac her geçen gün daha da azalıyor :)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Diğer bölümde konuyu yeniden bulurken çok zorlandım... Bu nedenle önemli ipuçları bölümüne de bir adet kopyasını ekledim daha rahat bulunabilir umuyorum :)

usernamedeletedvision

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Danışman
Konular
23
Diğer bölümde konuyu yeniden bulurken çok zorlandım... Bu nedenle önemli ipuçları bölümüne de bir adet kopyasını ekledim daha rahat bulunabilir umuyorum :)
iyi yapmışın :) inşallah bulunur :D

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Merhaba banada yardimci olurmusunuz o kadar denedim bende yapamadimda..

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

usernamedeletedvision

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Danışman
Konular
23
Merhaba banada yardimci olurmusunuz o kadar denedim bende yapamadimda..

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilk önce bu ye girip kayıdınızı oluşturun. 1 veya 2 gün sonra onay mesajı gelecek. Sonra bu ikisini inirin tele :) gerekli adımlar yazıyor :D kolay gelsin

Telefonunuza indirin

Google Playden İndirdiğiniz QuickShortcutMaker'i girin ve Ayarlar içinde Yazı Tipi yazan yere girin ve Ayarlar yaza yere Yazı Tipi yazın tamama basın.
Aynı sayfada Oluştur yazan yere tıklayın ve yapmış olduğunuz ayar ekrana gelecek

Sıra İfonta giri ve sevdiğiniz ve istediğiniz yazı tipine girin Theme yazan yere tıklayın Setting Font'a ok deyin yine Attention çıktğında ok deyin

Temalara girin ve Offline yazısına girin İçeri aktar yazısına tıklayın ve MIUI yazan klasore girin Themes yazan klasöre girin ve indirdiğiniz yazı tipini seçin

Ekranda yazı tipi diye oluşturduğuz kısma gelin ve yazı tiplerini seçip telefonunuzu yeniden başlatın

Üst Alt