Rehber Miui7 Türkçe Dil Ekleme [HG Anlatım]

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
size geçmesi cok iyi oldu burda hep beraber eksileri bulur anında bildiririz. Git hub sayfasinda toplasan 3 kişi geri dönüş yapıyordu burda koca forum var. Hayırlı uğurlu olsun kolay gelsin

Mi-4c cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Hocam çeviri konusunda yardım olursa beni biliyorsunuz zaten boş vakitlerde arada yardım edebilirim.
Biliyorum hocam ama şöyle bir sorun var. Ben her apknin ingilizce dosyasını tek tek kontrol edip yeni eklenen satırları türkçe dil dosyasına tek tek ekliyorum sonra çevirisini yapıyorum. Sizler kullandıkça değişmesini istediğiniz yerleri yazarsınız öyle dil dosyasında değişiklik yaparız. Diğer Türlü Resmi çeviride yaptığımız crowdin deki gibi değil bu durum hocam.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
size geçmesi cok iyi oldu burda hep beraber eksileri bulur anında bildiririz. Git hub sayfasinda toplasan 3 kişi geri dönüş yapıyordu burda koca forum var. Hayırlı uğurlu olsun kolay gelsin

Mi-4c cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Zaten konusunu açtık. O konu altında kullandıkça değişmesini istediğiniz dil satırlarını yazmanız yeterlidir

bunyamin_yvz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
bunyamin yav
Cihazım
android one
Konular
1
İlk önce jbartı açın ve resimde seçtiğim yerleri sizlerde seçin

Hocam öncelikle anlatım için teşekkurler emeğinize sağlık :) Yanlız elimde port rom var system app ve priv-app klasörünün içindeki apk larda apktool.yml dosyası yok. sadece apk nın kendisi mevcut. ne yapmam gerek ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Hocam öncelikle anlatım için teşekkurler emeğinize sağlık :) Yanlız elimde port rom var system app ve priv-app klasörünün içindeki apk larda apktool.yml dosyası yok. sadece apk nın kendisi mevcut. ne yapmam gerek ?
Parçalandıktan sonra parçalanan apk'lerin içinde olur. İljk önce jbart ile parçalamayı başlat ve bitsin. Daha sonra parçalanan apklere bak göreceksin

bunyamin_yvz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
bunyamin yav
Cihazım
android one
Konular
1
Parçalandıktan sonra parçalanan apk'lerin içinde olur. İljk önce jbart ile parçalamayı başlat ve bitsin. Daha sonra parçalanan apklere bak göreceksin
Hocam parçalama bitti jbart base rom system app yolunu izledim ama yok :S yanlış birşeylermi yaptım aceba ?

Üst Alt