Rehber Miui7 Türkçe Dil Ekleme [HG Anlatım]

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
Bu dil dosyası resmi orijinal romlarda kullanılan çeviri midir?

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Bu dil dosyası resmi orijinal romlarda kullanılan çeviri midir?
Hayır. Kendi hazırladığım ve kendi rom'umda kullandığım dil dosyasıdır. Tamamen Türkçe'dir. Resmi romda olmayan çevirileri bile içermektedir

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
son versiyon multi romlarda çeviri kötüye gitmeye başladı. Celaleddin madencan ceviriyi bıraktı yada birakmak zorunda kaldi artik bilemiyorum ama yeni arkadaş biraz fazla uğraşıyor farklı kelimeler kullanayim diye ve ortaya garip terimler çıkıyor.

Mi-4c cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
son versiyon multi romlarda çeviri kötüye gitmeye başladı. Celaleddin madencan ceviriyi bıraktı yada birakmak zorunda kaldi artik bilemiyorum ama yeni arkadaş biraz fazla uğraşıyor farklı kelimeler kullanayim diye ve ortaya garip terimler çıkıyor.

Mi-4c cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
cantara hocam ile konuştuk, oradaki yönetici ile anlaşabilirsek çeviriyi devralacağız inşallah. Sitedeki çeviriyi kullanacağız

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
cantara hocam ile konuştuk, oradaki yönetici ile anlaşabilirsek çeviriyi devralacağız inşallah. Sitedeki çeviriyi kullanacağız

çok iyi olur hocam ben bu çeviriyi güncel romlara eklemeye calışıyordum ama olmuyordu süper olur benim açımdan. İngilizce bilmek iyi tabi ama telefon çevirisi yapacak insanların teknik tabirlerden çevirilecek yada kullanılacak en doğru kelimeyi bilmeleri çok önemli.
celaleddin hoca son zamanlarda yarım bırakmıştı pek güncellemiyordu şuanki arkadaş saolsun uğrasıyor, çok kısa sürede iyi de çevirdi ama çok uğraşıyor farklı olmak için, ortaya garip terimler çıkıyor. ne zaman gerçekleşecek acaba sizin devir işi.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
çok iyi olur hocam ben bu çeviriyi güncel romlara eklemeye calışıyordum ama olmuyordu süper olur benim açımdan. İngilizce bilmek iyi tabi ama telefon çevirisi yapacak insanların teknik tabirlerden çevirilecek yada kullanılacak en doğru kelimeyi bilmeleri çok önemli.
celaleddin hoca son zamanlarda yarım bırakmıştı pek güncellemiyordu şuanki arkadaş saolsun uğrasıyor, çok kısa sürede iyi de çevirdi ama çok uğraşıyor farklı olmak için, ortaya garip terimler çıkıyor. ne zaman gerçekleşecek acaba sizin devir işi.
Bir bilgim yok o konuda. Emre hoca ilgileniyor

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
burada artık haqanguven yazıyor artık. Gelişme var mı. Xiaomi.eu'nun çevirisi sitemize geçti mi? Geçtiyse ilk romda kurup denemek isterim.

Üst Alt