Rom [Miui7] [I9300]Samsung Galaxy S3

yakupcemil

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yakup
Cihazım
s4(i9500)
Konular
1
Miui7 kurdum cihazıma fakat Wi-Fi bağlanamıyorum. Wi-Fi şifre gireceğim ne ekran geliyor ne birşey kurulum esnasında da aynı sorunla karşılaştım klavye vs. gelmedi karşıma.
Eger sorun wifi ise cm11 wifi fix flashlayin yoksa tekrardan silip kurulum yapin klavye gelir

MtnByk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1
Wi-Fi ve klavye sorunu düzeldi yeniden kurulum yaptım şuan Xposed sorunum var telefon brick oluyor sürekli. Hangi sürümünü önerirsiniz, romu güncelleyip ayar yapacağım brick oluyor her defasında

yakupcemil

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yakup
Cihazım
s4(i9500)
Konular
1
Wi-Fi ve klavye sorunu düzeldi yeniden kurulum yaptım şuan Xposed sorunum var telefon brick oluyor sürekli. Hangi sürümünü önerirsiniz, romu güncelleyip ayar yapacağım brick oluyor her defasında
Ben herzaman en.miui sitesinden nian in son surumunu kullaniyorum cm
burdan nian son sürüm indirebilirsin ya da gtbluesky var samsung tabanlı ikisinde de son sürümü indirmeni tavsiye ederim.

sonyteam

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
0
Hocam bu nian sürümüyle uyumlu hiui6 daki gibi güzel bir klavye yok mu nian miui7 için?
Aslında hiui6 gibi düzenlenmiş tarayıcılı offline galeri ve müzik playerli klavyeli bir rom yapsan tadından yenmez haqanguven hocam :)

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Hocam bu nian sürümüyle uyumlu hiui6 daki gibi güzel bir klavye yok mu nian miui7 için?
Aslında hiui6 gibi düzenlenmiş tarayıcılı offline galeri ve müzik playerli klavyeli bir rom yapsan tadından yenmez haqanguven hocam :)
Sitede xperia klavye var. Dıger modlarda sıtede paylasılmıs flaslayarak kullanabılırsınız. Rom duzenlemıyorum daha s3'e duzenlesemde guncelleme gelmeyecek. O yuzden modların hepsını paylastım

özdils

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
süleyman
Cihazım
Leeco pro 3
Meslek
Öğrtmn
Konular
5
hakan hocam miui7 yapmayı düşünüyor musun.zira senin düzenlemeler harika.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
hakan hocam miui7 yapmayı düşünüyor musun.zira senin düzenlemeler harika.
Kendime hazırladım kullanıyorum fakat hataları olduğu için paylaşmıyorum. Hataları da çözemediğim ben öyle kullanıyorum. Android 5 alt yapısına geçince o zaman Hiui Rom'a güncelleme getiririm

erbasgoktug

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Göktuğ Erbaş
Cihazım
Galaxy S3
Konular
4
Miui'nin sitesinden çok yavaş iniyor. Bir tek bende mi böyle? 6.2.27yi indirmeyi denedim 2 kere %60larda başarısız oldu. Şimdi tekrar deniyorum ilk mesajdaki 6.2.19u lâkin Miui'den başka sitelere yükleme yapabilir misiniz? Mega, Zippyshare vs.

Şu anda 791 MB'lik dosyası 7,7 kb/s ile indiriyorum ve 1 günden fazla sürecek :P Aynı anda Yandex, Mega gibi sitelerden dosya indirmesi başlattığım zaman 400-500 MB'lik dosyalar 10 dakika içerisinde iniyor.

cerkez57

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Samsung S3
Konular
0
Ben harici indirme yöneticisi ile farklı çin proxy serverler üzerinden indiriyorum.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Miui'nin sitesinden çok yavaş iniyor. Bir tek bende mi böyle? 6.2.27yi indirmeyi denedim 2 kere %60larda başarısız oldu. Şimdi tekrar deniyorum ilk mesajdaki 6.2.19u lâkin Miui'den başka sitelere yükleme yapabilir misiniz? Mega, Zippyshare vs.

Şu anda 791 MB'lik dosyası 7,7 kb/s ile indiriyorum ve 1 günden fazla sürecek :P Aynı anda Yandex, Mega gibi sitelerden dosya indirmesi başlattığım zaman 400-500 MB'lik dosyalar 10 dakika içerisinde iniyor.
İdm ile indirmeyi denedıniz mi

Üst Alt