MIUI 12 [ MIUI12 ] Mi 9T Pro / K20 Pro Mi Room Beta Rom 20.7.9 Kurulum ve İndirme Bağlantıları

serkaon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Ortodontist
Konular
6
20.7.9 güncellemesi yayınlandı.

Resmi değişiklikler:

• Kontrol merkezi şimdi saati ve tarihi gösterir.
  • Güncellenmiş tarayıcı: Sistemin karanlık modundaki ayarların görüntülenmesi düzeltildi.
  • Sistem optimizasyonu ve hata düzeltmeleri.

MiRum ekibinden değişiklikler:

• Sesli mesaj kullanarak gelen bir aramayı cevaplamanıza ve kayıt cihazına bir aramayı kaydetmenize olanak tanıyan Ai Call Assistant (AI arama asistanı) eklendi.
  • Galeri sürümü güncellendi: yeni filtreler ve çevrimiçi buluttan video görüntüleme yeteneği eklendi.
  • Güncellenmiş masaüstü sürümü: animasyonlar ve jestlerin optimizasyonu, son menüdeki uygulama simgesini tıklayarak uygulama hakkında bilgi açma yeteneği.
  • Güncelleştirilmiş takvim sürümü: güncellenmiş arayüz tasarımı.
  • Sağlık uygulamasının güncellenmiş sürümü: kan basıncını izlemek için destek eklendi.
  • Çinli geliştiricilerin kontrol merkezindeki değişiklikler nedeniyle, hava durumu artık bildirim sekmesinde görüntüleniyor.
  • Düzeltme ekleri ve çeviri.

Özcan DELİKANLI

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özcan
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
İktisat
Konular
6
Mi Room Resmi sitesinden alıntıdır;
Mi Room Geliştirilmesi Sona Etmiştir.
Resmi Açıklama;

MIUI MiRum ürün yazılımı geliştirmesinin durdurulması

" Herkese merhaba arkadaşlar!
MiRum Portal projesi iki yıldan uzun süredir varlığını sürdürdü ve bu süre zarfında sadece Xiaomi ve MIUI hayranları için sık ziyaret edilen bir site değil, aynı zamanda benim için ikinci ev oldu. Burada 2000'den fazla farklı haber, makale, talimat, dosya ve daha fazlası yayınlandı. Portalın çoğu kullanıcısı için ana kaynağın, sadece Rusya'da değil, dünyanın diğer ülkelerinde de en popüler özel MIUI'den biri olduğu ortaya çıkan ücretsiz MIUI MiRum ürün yazılımı olduğu bir sır değil. Ve tüm bunlar paha biçilmez desteğiniz sayesinde!

Ancak ne yazık ki, tüm iyi şeyler sona eriyor ve bu haftadan beri MIUI MiRum ürün yazılımının gelişimi duruyor. Birçoğu bu kararın nedeninin bir takım kavga, takımda anlaşmazlık, kaynak veya beyin eksikliği olduğunu, ancak hayır olduğunu bulabilir. Aslında, bu yazılımların geliştiricisi olarak uzun süredir kabul edilen ve büyük zorluklarla benimsendiğim kişisel kararım. Ana nedenlerden biri, sürekli son tarih modu ve Çinli geliştiricilerin güncellemelerinin öngörülemezliği: genellikle güncellemelerle ilgili çeşitli zorlukları çözmek ve vaat edilen tarihte serbest bırakmak için hafta sonları da dahil olmak üzere sabaha kadar oturmak zorunda kaldım. Bu nedenle, kişisel yaşam sürekli ikinci sıradaydı ve herhangi bir plan yapmak mümkün değildi. Ayrıca MIUI MiRum'un, geliştirici olarak katıldığım bellenim içeren ilk projeden çok uzak olduğunu da belirtmiştim, bu nedenle, bu tür faaliyetlerin toplam 7 yılı boyunca, bu herkese verilebilir. Bu bağlamda, mesleğimi değiştirmeye karar verdim.

Sınırsız desteğinizin yanı sıra her zaman MiRum'da bulunduğumuz ve kaldığımız için herkese en derin şükranlarımı sunmak istiyorum! Birlikte bir ekip haline geldiğimiz yazılımın geliştirilmesine yardımcı olan herkese daha fazla teşekkür ederiz. Ve elbette, MiRum mağaza zincirinin yönetimine özel bir şükran duyuyorum, bu da bana tüm projeyi geliştirme ve sunma fırsatı verdi!

Ve son olarak, daha az önemli bir haber yok! Bellenim eksikliğine rağmen, MiRum portalı farklı yönlerde gelişmeye devam edecek, sizi haberler, faydalı makaleler, dosyalar ile memnun edecektir. Gelecekte MiRum portalında görmek istedikleriniz hakkında fikir paylaştığınızdan emin olun.

Tüm başarı ve iyilik! İnternette tekrar görüşmek üzere! "

serkaon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Ortodontist
Konular
6
Hadi ya hocam çok üzüldüm. Uzun süredir bu romdaydım ve çok memnundum. Eu betayı indirmeye başladım. :(

Apoly

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
MI 9T Pro
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
27
Mi Room Resmi sitesinden alıntıdır;
Mi Room Geliştirilmesi Sona Etmiştir.
Resmi Açıklama;

MIUI MiRum ürün yazılımı geliştirmesinin durdurulması

" Herkese merhaba arkadaşlar!
MiRum Portal projesi iki yıldan uzun süredir varlığını sürdürdü ve bu süre zarfında sadece Xiaomi ve MIUI hayranları için sık ziyaret edilen bir site değil, aynı zamanda benim için ikinci ev oldu. Burada 2000'den fazla farklı haber, makale, talimat, dosya ve daha fazlası yayınlandı. Portalın çoğu kullanıcısı için ana kaynağın, sadece Rusya'da değil, dünyanın diğer ülkelerinde de en popüler özel MIUI'den biri olduğu ortaya çıkan ücretsiz MIUI MiRum ürün yazılımı olduğu bir sır değil. Ve tüm bunlar paha biçilmez desteğiniz sayesinde!

Ancak ne yazık ki, tüm iyi şeyler sona eriyor ve bu haftadan beri MIUI MiRum ürün yazılımının gelişimi duruyor. Birçoğu bu kararın nedeninin bir takım kavga, takımda anlaşmazlık, kaynak veya beyin eksikliği olduğunu, ancak hayır olduğunu bulabilir. Aslında, bu yazılımların geliştiricisi olarak uzun süredir kabul edilen ve büyük zorluklarla benimsendiğim kişisel kararım. Ana nedenlerden biri, sürekli son tarih modu ve Çinli geliştiricilerin güncellemelerinin öngörülemezliği: genellikle güncellemelerle ilgili çeşitli zorlukları çözmek ve vaat edilen tarihte serbest bırakmak için hafta sonları da dahil olmak üzere sabaha kadar oturmak zorunda kaldım. Bu nedenle, kişisel yaşam sürekli ikinci sıradaydı ve herhangi bir plan yapmak mümkün değildi. Ayrıca MIUI MiRum'un, geliştirici olarak katıldığım bellenim içeren ilk projeden çok uzak olduğunu da belirtmiştim, bu nedenle, bu tür faaliyetlerin toplam 7 yılı boyunca, bu herkese verilebilir. Bu bağlamda, mesleğimi değiştirmeye karar verdim.

Sınırsız desteğinizin yanı sıra her zaman MiRum'da bulunduğumuz ve kaldığımız için herkese en derin şükranlarımı sunmak istiyorum! Birlikte bir ekip haline geldiğimiz yazılımın geliştirilmesine yardımcı olan herkese daha fazla teşekkür ederiz. Ve elbette, MiRum mağaza zincirinin yönetimine özel bir şükran duyuyorum, bu da bana tüm projeyi geliştirme ve sunma fırsatı verdi!

Ve son olarak, daha az önemli bir haber yok! Bellenim eksikliğine rağmen, MiRum portalı farklı yönlerde gelişmeye devam edecek, sizi haberler, faydalı makaleler, dosyalar ile memnun edecektir. Gelecekte MiRum portalında görmek istedikleriniz hakkında fikir paylaştığınızdan emin olun.

Tüm başarı ve iyilik! İnternette tekrar görüşmek üzere! "

Bu artık mi room yok mu demek oluyor tam anlayamadım da?

Özcan DELİKANLI

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özcan
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
İktisat
Konular
6
Bu artık mi room yok mu demek oluyor tam anlayamadım da?
Evet, ne yazık ki artık yeni rom yayınlanmayacak. Bir ihtimal gruptan ayrılanlar başka bir grup kurarak, yeni bir isim altında devam edebilir.

Chatin1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi note3
Konular
1
Peki miui12 stabili çıkaracaklar mı acaba???

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği