MIUI 12 [ MIUI12 ] Mi 9T Pro / K20 Pro Eu Beta Rom 20.12.9 Kurulum ve İndirme Bağlantıları

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3
Arkadaşlar benim 9t pro wifi 'ye çok geç bağlanıyor.rom dan mi yapıyorbunu eu rom miu 12?

cemal3180

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemal Can
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
39
what's app rehberide görmüyor
O sorun bende de vardı ayarlardan WhatsApp verilerini temizleyin tekrar WhatsAppa girin telefon numaranızı ekleyip kodu yazdıktan sonra rehbere erişim için izin istiyor yalnızca uygulamayı kullanırken değil de bir kez diyin düzeliyor Yes~~ siz ilk WhatsAppa giriyorken yalnızca uygulamayı kullanırken demişsinizdir. Birde son yedekten sonraki mesajlar gidebilir WhatsApp yedeği alıp yapın bu işlemi.

filozof6

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
efe
Cihazım
red mi pro
Konular
0
O sorun bende de vardı ayarlardan WhatsApp verilerini temizleyin tekrar WhatsAppa girin telefon numaranızı ekleyip kodu yazdıktan sonra rehbere erişim için izin istiyor yalnızca uygulamayı kullanırken değil de bir kez diyin düzeliyor Yes~~ siz ilk WhatsAppa giriyorken yalnızca uygulamayı kullanırken demişsinizdir. Birde son yedekten sonraki mesajlar gidebilir WhatsApp yedeği alıp yapın bu işlemi.
teşekkür ederim deniyorum

djakons

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İslam
Cihazım
mi5s 4/32
Konular
4
Bu romu kuruyorum kurduktan sonra beni tekrar recovery'e geri gönderiyor kurulumda tüm adımları düzgün izliyorum farklı twrpleride denedim şu an orange fox yüklü

kedearth

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hasan
Cihazım
mi9
Konular
0
Fark mode Facebook ve Chrome da düzgün çalışmıyor

secretdanger

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
note 2
Konular
0
yazılımda hatalar var baya buluttaki yedeği whatsapp yedeğini ve ayarlada belirli bölümlerde sorunlar var. haziran sonunu bekleyip tam sürüm mü yüklesek bilemedim.

deepseadiver

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erol
Cihazım
Poco x6 Pro
Konular
3
Herkese merhaba, son beta romu kurdum. Bir şey dikkatimi çekti son kullanılan uygulamaları alt sağ sanal tuşla görüp geçiş yapabiliyorduk.Fakat bunda boş ekran çıkıyor . Rom dan kaynaklı mı yoksa ayarlarda birşeyi mi gözden kaçırdım. Teşekkürler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Herkese merhaba, son beta romu kurdum. Bir şey dikkatimi çekti son kullanılan uygulamaları alt sağ sanal tuşla görüp geçiş yapabiliyorduk.Fakat bunda boş ekran çıkıyor . Rom dan kaynaklı mı yoksa ayarlarda birşeyi mi gözden kaçırdım. Teşekkürler.
aç kapa yapınca düzeldi.

Son düzenleme:

EzerchE

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gürkan
Cihazım
Samsung S7E
Meslek
SEO & Google Adwords Uzmanı
Konular
0
Merhaba,

"Reboot - Recovery ile Tam Temizlik yapınız. "

Rehberden şu kısmı çıkarınız. zira bu şekilde reboot recovery yapılırsa fastboot ta kalınıyor ve fastboot'tan tekrar tam rom flash etmeden cihaz sadece fastboot ile açılıyor.

EzerchE

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gürkan
Cihazım
Samsung S7E
Meslek
SEO & Google Adwords Uzmanı
Konular
0
Az önce yazdığım sorunun reboot to recovery ile ilgisi yokmuş, arkadaşlar system kısmını wipe yapmayın, yoksa cihaz fastboot harici açılmıyor. zaten system kısmının wipe edilmesinin bazı durumlar dışında tamamen gereksiz olduğu TWRP web sitesinde yazıyor.

zafermtl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
zafer
Konular
3
İlk çıkan sürümdede vardı bundada aynı hatayı veriyor hata şöyle diyelimki bir resmin yada görüntünün ekran görüntüsünü aldıktan sonra sağ üst köşeye kaydır yada gönder seçeneği geliyor. Göndere basınca diyelimki WhatsApp tan gönderecez WhatsApp ikonu çalışmıyor çalışması için en az 10 kez ikona basmak gerekiyor

Üst Alt