Rom Miui12.6 -Port Rom Mi Max 3 21.5.12

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

resitugur

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ugur
Cihazım
mi max 3
Konular
5
az önce en son sürüm olan 21.5.20 ile romu yüklemiş bulunmaktayım.

belirgin bir şekilde kasmalar var lakin daha erken, oturur diye düşünüyorum.

ayrıntılı kurcalama yapamadım daha.

Mangineer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahoni
Cihazım
RedmiK60 12/512
Meslek
Mec. Engineer
Konular
4
Hocam kaşıntı yavaş yavaş başladı yaklaşık 7-8 aydır EU Stabil' deyim geçsem mi ne dersiniz? :)

resitugur

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ugur
Cihazım
mi max 3
Konular
5
Hocam kaşıntı yavaş yavaş başladı yaklaşık 7-8 aydır EU Stabil' deyim geçsem mi ne dersiniz? :)
hocam,
ben de aynı dertten muzdarip idim ve Skorpi hoca vesilesi ile bu roma geçtim, kaşıntımı giderdim.

ilk başlarda kasmalar olmasına rağmen bugün ikinci gün nispeten daha akıcı. ayrıca rom ile birlikte gelen magisk'i de kaldırdım bunun da akışkanlıkta bir etkisi olmuş olabilir. xira magisk her zaman benim telefonu kasmıştır.

ayrıca
yeni bir sürüm nede olsa, yeni iyidir.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
az önce en son sürüm olan 21.5.20 ile romu yüklemiş bulunmaktayım.

belirgin bir şekilde kasmalar var lakin daha erken, oturur diye düşünüyorum.

ayrıntılı kurcalama yapamadım daha.
Hocam, en son sürümü bende yükledim, dediğiniz gibi, hafif bir kasma var ama biz gibi yaşlılar için pek problem olmasa gerek bu durumda... En son güncelleme olması ve cihazımızda da en son güncel bir sürüm olması da ayrı bir güzellik

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Valla bende aynı sizin gibi EU kararlı daydım, kaşıntı nedeniyle bir kaç AOSP Rom denedim ama hepsi buglu idi, sonra bu port romu gördüm ve Miui olmas sebebiyle, denemeye karar verdim ve hafif kasmalar olmasına rağmen, bunda devam ediyorum

Mangineer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahoni
Cihazım
RedmiK60 12/512
Meslek
Mec. Engineer
Konular
4
Skorpi hocam zaten EU Stabil' de kalmama vesile olan da sizsiniz :) Açıkçası şu an uğraşmaya pek vaktim yoktu sadece rom u indirdim ve öylece kaldı ve bunu da gece 1 gibi felan yapabildim :). Bu süre zarfında rom ile ilgili fikirlerinizi de paylaşırsanız çok sevinirim. Mesela GCam çalışıyor mu sorunsuz bir şekilde? veya Dolby çalışıyor mu? gibi.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Skorpi hocam zaten EU Stabil' de kalmama vesile olan da sizsiniz :) Açıkçası şu an uğraşmaya pek vaktim yoktu sadece rom u indirdim ve öylece kaldı ve bunu da gece 1 gibi felan yapabildim :). Bu süre zarfında rom ile ilgili fikirlerinizi de paylaşırsanız çok sevinirim. Mesela GCam çalışıyor mu sorunsuz bir şekilde? veya Dolby çalışıyor mu? gibi.
Değerli hocam, bizim gibi Manyak değilseniz bence hiç uğraşmayın, EU kararlı da kalmaya devam edin, Gcam sorunsuz çalışıyor, Dolby yi maalesef kuramadım ama bende bir Huawei kulaklık var, daha önce dolby var iken, kulaklık, dolby siz çok daha iyi ses veriyordu, o nedenle pek eksikliğini açıkçası hissetmiyorum, onun dışında en ufak bir sorun yok, sadece bazı uygulamalarda çok az bir gecikme veya kasma diyebilirim, mevcut... Kesinlikle illaki uğraşın ve deneyin diyemiyorum o nedenle.
Sayın resitugur hocam ve dostum benim gibi Manyak, o her türlü romu dener, hatta benden habersiz de çok denemişligi bile mevcut

resitugur

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ugur
Cihazım
mi max 3
Konular
5
Değerli hocam, bizim gibi Manyak değilseniz bence hiç uğraşmayın, EU kararlı da kalmaya devam edin, Gcam sorunsuz çalışıyor, Dolby yi maalesef kuramadım ama bende bir Huawei kulaklık var, daha önce dolby var iken, kulaklık, dolby siz çok daha iyi ses veriyordu, o nedenle pek eksikliğini açıkçası hissetmiyorum, onun dışında en ufak bir sorun yok, sadece bazı uygulamalarda çok az bir gecikme veya kasma diyebilirim, mevcut... Kesinlikle illaki uğraşın ve deneyin diyemiyorum o nedenle.
Sayın resitugur hocam ve dostum benim gibi Manyak, o her türlü romu dener, hatta benden habersiz de çok denemişligi bile mevcut

nazik iltifatınız için teşekkür ederim hocam, sizden gizli rom denediğim doğrudur ama siz nasıl yakalıyorsunuz beni bilemedim

Üst Alt