MIUI 11 MIUI11 Xiaomi.Eu Beta/Stabil Rom 20.3.26/ 11.0.13.0

Darkblues

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
REDMİ NOTE 4
Konular
2
redmi 5 plusta karanlık mod nerde acaba göremedim ben ?

abayrak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem B.
Cihazım
Mi 6
Konular
9
Merhabalar,
Mi6 icin guncelleme yayinlandi mi? Nasil yukleyebiliriz.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Mi6 içinde Miui11 güncellemesi yayınlandı. Sayfanın en başında linkler spoilerından mi6 linkine tıklayınız. Twrp ile 3 wipe yaparak güncellemeyi yüklebilirsiniz.
Ben format data veya full wipe yapamadım. Yukarda anlattığım gibi bi önceki eu sürümünden geçtim, sıkıntısız 5 dk da kurdum.
Ne farkı var derseniz; görsel olarak geçiş animasyonları haricinde bi fark yok. Yeni gelen hiçbir özellik göremedim. Dinamik font sistemi yok.
Yalnız sistem daha oturmuş gibi. Uygulama açma, geçişler çok daha hızlı geldi bana.

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Geliştirici seçeneklerinden açılıyor ama Android 8 olduğu için cihazımız yarım yamalak çalışıyor.
Mi6 içinde Miui11 güncellemesi yayınlandı. Sayfanın en başında linkler spoilerından mi6 linkine tıklayınız. Twrp ile 3 wipe yaparak güncellemeyi yüklebilirsiniz.
Ben format data veya full wipe yapamadım. Yukarda anlattığım gibi bi önceki eu sürümünden geçtim, sıkıntısız 5 dk da kurdum.
Ne farkı var derseniz; görsel olarak geçiş animasyonları haricinde bi fark yok. Yeni gelen hiçbir özellik göremedim. Dinamik font sistemi yok.
Yalnız sistem daha oturmuş gibi. Uygulama açma, geçişler çok daha hızlı geldi bana.

Dinamik font sistemi çok yeni bir sistem aslında şuan var fakat tam entegre edilmemiş durumda . Kodlar eksik , eksik kodların olduğu 3.parti ve sistem uygulamalarında eski fontu kullanıyor vs . Çorba olmuş durumda. Fakat zamanla gelişecektir. Kullandığımız romlar beta bile sayılmaz , kapalı beta , nightly denir genelde ve alpha kabul edilir başka yerlerde

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Şarj hızlı gitmeye başladı beta sürüm olduğundandır herhalde düzelmezse bir çok kişi sıkıntı yaşar telefon mix 2 (1 seneyi biraz geçti alalı bataryası değişmedi)

Darkblues

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
REDMİ NOTE 4
Konular
2
Geliştirici seçeneklerinden açılıyor ama Android 8 olduğu için cihazımız yarım yamalak çalışıyor.

Dinamik font sistemi çok yeni bir sistem aslında şuan var fakat tam entegre edilmemiş durumda . Kodlar eksik , eksik kodların olduğu 3.parti ve sistem uygulamalarında eski fontu kullanıyor vs . Çorba olmuş durumda. Fakat zamanla gelişecektir. Kullandığımız romlar beta bile sayılmaz , kapalı beta , nightly denir genelde ve alpha kabul edilir başka yerlerde
r5+ için kodun yarısını yazmayı unutmuşlar herhalde bildirim paneli dısında karanlık yer yok :D

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
r5+ için kodun yarısını yazmayı unutmuşlar herhalde bildirim paneli dısında karanlık yer yok :D
Kod işini font sistemi için yazdım , karanlık modun yarım yamalak olmasının sebebi Android 8de kalması. Android 9 gelirse tam anlamıyla diğer cihazlar gibi karanlık mod uygulanır .

nacagu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
mi 8
Konular
4
Eşinize sağlık sağolsun. Ancak Mi 8 miui 11 global beta yayınlanmadı mı? Ne zaman yayınlanır. Yada ben Mi bulamadım liste de. Bilen var mı arkadaşlar

Ahmetuysal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi redmi 5
Konular
2
Selamlar redmi 5 plusta sürekli android.procces.media durdu hatası alıyorum yardım eder misiniz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Selamlar redmi 5 plusta sürekli android.procces.media durdu hatası alıyorum yardım eder misiniz?
İndirme yöneticisini sıfırlayarak çözdüm. Bi sorum var güncelleme gelince otomatik kuruyor mu yoksa her seferinde flashlayacak mıyız

Son düzenleme:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
4 wipe ile kurun hocam , temiz kurulumla çözülür.
Bu arada eu betaya gectigimden beri ilk defa 9 saati gecik ekran süresi aldım . 7.5 saat ortalama alırdım
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
Ekran kismindadir bildirimlerde duzenle kisminda olabilir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eşinize sağlık sağolsun. Ancak Mi 8 miui 11 global beta yayınlanmadı mı? Ne zaman yayınlanır. Yada ben Mi bulamadım liste de. Bilen var mı arkadaşlar
Yayinlanmadi bunlar cin betasi zaten
Bir de global beta bitti bir daha yayinlanmas
Yakinda android 10+miui 11 gelecek

Üst Alt