İpucu Miui11 Tema Güncelleme

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
Temalara girin ve altta içe aktar var oradan temayı içe aktarın ve uygulayın.

Bilgiyi paylaşmak güzeldir. MI 6 dan yazıldı.

rebanuba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reba
Cihazım
Mi 8se
Meslek
Emekli
Konular
0
Bunlari com.android.contacts res/drawablexx içine atın

Merhaba bende miui 11 için konudaki gibi 8 i 9 yaptım ama telefon ekranında numaralar görünmüyor.Kullandığım tema iOS 13XPro_V10 Customized teması.Numaratör harici hepsi istediğim gibi oldu.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Merhaba bende miui 11 için konudaki gibi 8 i 9 yaptım ama telefon ekranında numaralar görünmüyor.Kullandığım tema iOS 13XPro_V10 Customized teması.Numaratör harici hepsi istediğim gibi oldu.
PNG resimleri değişmeli hocam . Photoshop ta tekrar oluşturmalısınız yada temanın içindekileri silip orijinalden çekmesini sağlayabilirsiniz
Dialer_background_pad.9.png
Dialerpad_background.9.png

Ekli dosyalar

• dialer_background_pad.9.png
    dialer_background_pad.9.png
    160 bayt · Görüntüleme: 30
  • dialerpad_background.9.png
    dialerpad_background.9.png
    10,9 KB · Görüntüleme: 21

rebanuba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reba
Cihazım
Mi 8se
Meslek
Emekli
Konular
0

rebanuba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reba
Cihazım
Mi 8se
Meslek
Emekli
Konular
0
Hangi png ler acaba.
0 dan 9 a kadar olan png leri sildim şimdilik oldu gibi.Dediğinize de bakacağım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

PNG resimleri değişmeli hocam . Photoshop ta tekrar oluşturmalısınız yada temanın içindekileri silip orijinalden çekmesini sağlayabilirsiniz
Dialer_background_pad.9.png
Dialerpad_background.9.png
Bunları daha önce denemiştim.Sadece arka planı siyah yaptılar.Şimdilik bu şekilde kullanayım.Sayenizde bir şeyler öğreniyorum.Çok teşekkürler.

Son düzenleme:

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
Arkadaşlar bildiğiniz üzere miui11 geldi ve V10 uyumlu temaların DURUM ÇUBUĞU VE BİLDİRİM PANELİ miui11de çalışmıyor .Bunu düzeltmenin yolu temanızı miui11 güncellemek. Bunu yapmak için de temanızın description.xml dosyasını telefondan herhangi bir xml editör (tavsiyem MT manager) yada bilgisayardan notepad++ ile açarak ekteki resimde gösterdiğim yeri değiştirmek. Ui versiyon yazan yer miui10da 8 olurken miui11de 9 olacak . Sayıyı değiştirmeniz yeterli . Şimdiden iyi günlerde kullanın

Theme editör ile marketten aldığım temalar da 3. Satır hep bu şekilde yazıyor mi11 uyumluluk olmasada tema (özellikle v10 olanlara bakıyorum)ama burada Forum arkadaşların paylaşdığı mtz uzantılı tema dosyaları sizin gösterdiğiniz gibi olup ve gerekli değişikliği yaptığımda gayet güzel çalışıyor tema tam uyumluluk gösteriyor
Temalar üzerinden indirdiğim temalada nasıl bir değişiklik yapmamız gerekiyor acaba?

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129

Theme editör ile marketten aldığım temalar da 3. Satır hep bu şekilde yazıyor mi11 uyumluluk olmasada tema (özellikle v10 olanlara bakıyorum)ama burada Forum arkadaşların paylaşdığı mtz uzantılı tema dosyaları sizin gösterdiğiniz gibi olup ve gerekli değişikliği yaptığımda gayet güzel çalışıyor tema tam uyumluluk gösteriyor
Temalar üzerinden indirdiğim temalada nasıl bir değişiklik yapmamız gerekiyor acaba?
Hocam biz burada paylaştığımız temaların kusurlarını tek tek düzeltip öyle paylaşıyoruz. Sadece 8i 9 yapıp vermiyoruz. Ne eksik ise photoshopla yapıyoruz yada başka temalardan alıp yerine koyuyoruz.

Üst Alt