İpucu Miui11 Tema Güncelleme

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Arkadaşlar bildiğiniz üzere miui11 geldi ve V10 uyumlu temaların DURUM ÇUBUĞU VE BİLDİRİM PANELİ miui11de çalışmıyor .Bunu düzeltmenin yolu temanızı miui11 güncellemek. Bunu yapmak için de temanızın description.xml dosyasını telefondan herhangi bir xml editör (tavsiyem MT manager) yada bilgisayardan notepad++ ile açarak ekteki resimde gösterdiğim yeri değiştirmek. Ui versiyon yazan yer miui10da 8 olurken miui11de 9 olacak . Sayıyı değiştirmeniz yeterli . Şimdiden iyi günlerde kullanın
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

ayktymn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Mİ9
Konular
1
Arkadaşlar bildiğiniz üzere miui11 geldi ve V10 uyumlu temaların DURUM ÇUBUĞU VE BİLDİRİM PANELİ miui11de çalışmıyor .Bunu düzeltmenin yolu temanızı miui11 güncellemek. Bunu yapmak için de temanızın description.xml dosyasını telefondan herhangi bir xml editör (tavsiyem MT manager) yada bilgisayardan notepad++ ile açarak ekteki resimde gösterdiğim yeri değiştirmek. Ui versiyon yazan yer miui10da 8 olurken miui11de 9 olacak . Sayıyı değiştirmeniz yeterli . Şimdiden iyi günlerde kullanın
Otomatik döndürme ve otomatik parlaklık ta çalışmıyor bende, Mİ9 kullanıyorum.

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Bilgilendirme için çok teşekkürler hocam. Fakat tema uygulamasından indirdiğim temanın yerini bulamıyorum. Bunun için ne yapmam gerekli nerededir acaba :/

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Bilgilendirme için çok teşekkürler hocam. Fakat tema uygulamasından indirdiğim temanın yerini bulamıyorum. Bunun için ne yapmam gerekli nerededir acaba :/
MIUI theme editör indirin , pick a theme basın, start next finish deyin , dahili depolama MIUI klasörüne kaydolur

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
Bilgilendirme için çok teşekkür ederim hocam. Ben stabil eu kullanıyorum. Temalar benim için önemli. Stabile miui11 gelsede tema olayı oturmadan geçmeyi düşünmüyordum ama sizin bu yöntemle beklemeden geçerim artık.

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
MIUI theme editör indirin , pick a theme basın, start next finish deyin , dahili depolama MIUI klasörüne kaydolur
Hocam bende tam bunu yapıyorum ama pick a theme dediğim de o temaları bulmuyor.

Üst Alt