İpucu Miui11 Tema Güncelleme

surveyor72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
xiaomi mi a2
Konular
0
com.android.systemui dosya içeriği boş ve bu durumda varsayılan sistem temasından alır.

Burda da ne demek istediğinizi tam olarak anlayamadım bizmi sizi uğraştırıyoruz?

Dosya içeriği

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
haydaaa. ne idi ne oldu.? emeğinize saygım sonsuz ve minnettarım. lafım size değildi ki? anlayanı var anlamayanı var.ben sizin dediklerinizi uygulayabiliyorum. peki uygulayamayan ne yapacak. ? kaldı ki halen daha problem olduğu ortada. görsellik artacak diye güncelleme yaptık, olanı da kaybettik.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
haydaaa. ne idi ne oldu.? emeğinize saygım sonsuz ve minnettarım. lafım size değildi ki? anlayanı var anlamayanı var.ben sizin dediklerinizi uygulayabiliyorum. peki uygulayamayan ne yapacak. ? kaldı ki halen daha problem olduğu ortada.

Hocam konu başındaki anlatım her kullanıcının sorunsuz bir şekilde yapacağı şekilde anlatılmış. Çözemeyen ler içinde zaten elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Her kullanıcının kullandığı tema içeriğini bilemediğimiz den sizde olduğu gibi başka ne yapılabilir yada nasıl anlatılabilir giggle~~
temayı hazırlayan bu şekilde hazırlanmış belki de güncelleme yapmıştır. Ama 11 e uyumlu olmadığı için de paylaşılmıştır yada farklı bir durum.

surveyor72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
xiaomi mi a2
Konular
0
Hocam konu başındaki anlatım her kullanıcının sorunsuz bir şekilde yapacağı şekilde anlatılmış. Çözemeyen ler içinde zaten elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Her kullanıcının kullandığı tema içeriğini bilemediğimiz den sizde olduğu gibi başka ne yapılabilir yada nasıl anlatılabilir giggle~~
temayı hazırlayan bu şekilde hazırlanmış belki de güncelleme yapmıştır. Ama 11 e uyumlu olmadığı için de paylaşılmıştır yada farklı bir durum.
otuz küsür tema denedim. hepsi mi uyumsuz? üstat. O zaman yapmayacaksın güncelleme felan. Allahtan cihazın kabiliyetlerine zeval gelmedi. ileride bu sorun da bir şekilde çözülür umarım. yardım çabalarınız için teşekkür ederim.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
otuz küsür tema denedim. hepsi mi uyumsuz? üstat. O zaman yapmayacaksın güncelleme felan. Allahtan cihazın kabiliyetlerine zeval gelmedi. ileride bu sorun da bir şekilde çözülür umarım. yardım çabalarınız için teşekkür ederim.

Kullandığınız 30 tema konu başındaki gibi sadece 8 kısmını 9 yapacaksınız.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Yada beğendiğiniz bir temanın
bildirim kısmı için = com.android.systemui dosyasını atıp bu şekilde kullanabilirsiniz.

surveyor72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
xiaomi mi a2
Konular
0
Kullandığınız 30 tema konu başındaki gibi sadece 8 kısmını 9 yapacaksınız.

Üstat ben beceremedim. Beceriksizim. Demek ki herkes yapamıyor bu işlemi. Yapması gereken kim. Elbette malın sahibi XIAOMI

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Üstat ben beceremedim. Beceriksizim. Demek ki herkes yapamıyor bu işlemi. Yapması gereken kim. Elbette malın sahibi XIAOMI

estağfurullah hocam öyle demeyin siz beğendiğiniz bir temanın mtz dosyasını buradan paylaşın bende kullandığınız temaya ayarlıyayım

webumut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
w
Cihazım
w
Konular
28
estağfurullah hocam öyle demeyin siz beğendiğiniz bir temanın mtz dosyasını buradan paylaşın bende kullandığınız temaya ayarlıyayım
Global rom da mtz çalışmıyor ama bu tema güncelleme işini yapabiliyormuyuz

Üst Alt