Tema Miui11 MilanPro Yazı Tipi

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Okadar uğraşıyoruz global romda yokmuş başlığa eklenmeli bence,global miui 11de olmuyor diye.
Usta uyesiniz benden önce foruma üye olmuşsunuz, her paylaşımda bangır bangır söylüyoruz 3 . Parti hiçbirşeyi global rom da yukleyemezsiniz diye, bilmeniz lazım. Biz de insanız gözümüzden kaçıyor bazı şeyler

spike

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 8
Konular
9
Usta uyesiniz benden önce foruma üye olmuşsunuz, her paylaşımda bangır bangır söylüyoruz 3 . Parti hiçbirşeyi global rom da yukleyemezsiniz diye, bilmeniz lazım. Biz de insanız gözümüzden kaçıyor bazı şeyler
Gözden kaçar ona birşey demiyorum eklemişsiniz zaten;şimdi tam oldu,ustalık ismi zamanla oluşmuş yoksa mi8 ve mi9 sahibi oldum sadece ,mtz dosyası global roma yüklenenebiliyor ,ios tema yüklemiştim 3.parti idi ve globaldi telefonum,google kamerada 3.parti globalde çalışıyor,başlıkta milanı görünce uğraştık sayfaları okudukça yüklenmediğini anladık;yoksa tabiki paylaşıma saygımız sonsuz...

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Gözden kaçar ona birşey demiyorum eklemişsiniz zaten;şimdi tam oldu,ustalık ismi zamanla oluşmuş yoksa mi8 ve mi9 sahibi oldum sadece ,mtz dosyası global roma yüklenenebiliyor ,ios tema yüklemiştim 3.parti idi ve globaldi telefonum,google kamerada 3.parti globalde çalışıyor,başlıkta milanı görünce uğraştık sayfaları okudukça yüklenmediğini anladık;yoksa tabiki paylaşıma saygımız sonsuz...
Tema marketten iOS tema yükleyebilirsiniz, mtz olarak yükleseniz bile varsayılana geri döner

ramizoghlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlqar
Cihazım
Mi Note 10
Konular
33
Global romlarda çalışıyormu?

ts_burak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi mi5S
Konular
3
Yükledim ve çok beğendim yazı stilini çok teşekkürler paylaşımınız için

Hkncng

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Gayet güzel duruyor.
Paylaşım için teşekkürler..

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
GLOBAL ROMDA ÇALIŞMAZ
MIUI 11'in tanıtılan ekran görüntülerinde gözüken yeni yazı tipini sizler için buldum ve beğeninize sunmak istedim
Bence gayet güzel bir yazı tipi olmuş . Ekran görüntüleri ektedir

Yüklemek için Ayarlar-Temalar-Daha fazla Görüntüle- İçe Aktar'dan indirdiğimiz fontu seçip yüklüyoruz, geri geliyoruz Ayarlar -Ekran - Yazı tipinden yüklediğimiz fontu seçip yeniden başlatıyoruz
Not: Miui9 ve miui8de çalışmaz.
Twrp dosyasını twrp yada custom recovery ile flashlayip yeniden başlatarak kullanabilirsiniz
Hocam merhabalar. Daha önceden twrp olani eu romda kullanıyordum sorunsuz ancak bu haftaki romda kurmama rağmen fontta değişiklik olmuyor. Sebebi ne olabilir? Font varsayilan seçili

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Hocam merhabalar. Daha önceden twrp olani eu romda kullanıyordum sorunsuz ancak bu haftaki romda kurmama rağmen fontta değişiklik olmuyor. Sebebi ne olabilir? Font varsayilan seçili
Romlar her hafta başka sıkıntılarla donatılıyor, bir hafta calisan bir hafta çalışmıyor. Bende hepsine yetişemiyorum artık. Eskiden yılda bir çıkarılan yeni model şimdi 4 aya düştü. Yazılım desteği keza kötü. Normalde twrp den flashlaninca olması lazım

Üst Alt