MIUI 11 MİUİ11 Çin Kapalı Beta Romları

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Bazen düşünüyorum , telefonu aldığı gibi kullanan , duvar kağıdını bile değiştirmeyen insanlardan olsaydım nasil olur diye ? Kendi kendime cevap veriyorum ÇOK SIKICI:D
Elma deneyin hocam

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
4 wipe ile geçiş yapılabiliyor normalde , fakat iki arkadaşımız sorun yaşadı . Boot etmede sorun vardı cihazlarında. Youtubeden bulduğum videoya göre bunları konuya ekledim kaynak olarak da belirttim . Normalde sadece 4 wipe yetiyor
Evet bende forumda RN7 için paylaşılan .bat ile yüklenen TWRP deyim belki twrp yaptı lazyflasher sorunu bilmiyorum.
Ancak google installer apk yükledim ancak kişileri sync yapmıyor nasıl çözeriz vcf dışında

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Evet bende forumda RN7 için paylaşılan .bat ile yüklenen TWRP deyim belki twrp yaptı lazyflasher sorunu bilmiyorum.
Ancak google installer apk yükledim ancak kişileri sync yapmıyor nasıl çözeriz vcf dışında
Senkronize sorunu genel bir sorun gibi duruyor şu sıralar . Google şaşırdı. Nasıl çözüleceğini bilmiyorum fakat

dokucan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi 8 Pro 8/128
Konular
1
We Chat'den kapalı betaya erişme yöntemi ile 2 gün önce Mi 8 Proya 9.9.24 yükledim.Dün 9.9.25 yükledim(full rom dirty flash-twrp). Herhangi bir sorun yaşamıyorum. Fastboot getvar anti ile test ettim cihaz hala arb1. Yükledikten sonra magisk de yükledim twrp kalıcı oldu. Sistem uygulaması olmayan Çin uygulamalarını kaldırdım. Her gün güncelleme geliyor fakat her hafta cuma günü yaparım büyük ihtimalle :D En çok şaşırdığım olay ise bildirim sorunlarını yaşamıyorum. Eskiden miui9 ve miui10 çin betasında bildirim sorunu yaşardım whatsappdan vs gelmezdi. Artık sorun yok whatsappı son kullanılan uygulamalardan kapatsanız bile bildirim geliyor.

hakanozerh

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 9T Pro 6&64
Meslek
Lojistik Uzmanı
Konular
5
We Chat'den kapalı betaya erişme yöntemi ile 2 gün önce Mi 8 Proya 9.9.24 yükledim.Dün 9.9.25 yükledim(full rom dirty flash-twrp). Herhangi bir sorun yaşamıyorum. Fastboot getvar anti ile test ettim cihaz hala arb1. Yükledikten sonra magisk de yükledim twrp kalıcı oldu. Sistem uygulaması olmayan Çin uygulamalarını kaldırdım. Her gün güncelleme geliyor fakat her hafta cuma günü yaparım büyük ihtimalle :D En çok şaşırdığım olay ise bildirim sorunlarını yaşamıyorum. Eskiden miui9 ve miui10 çin betasında bildirim sorunu yaşardım whatsappdan vs gelmezdi. Artık sorun yok whatsappı son kullanılan uygulamalardan kapatsanız bile bildirim geliyor.
magisk son sürümmü hocam

DiamonD

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9 SE
Meslek
İşçiyiz gardaş
Konular
10
Arayüzde var mı bir değişiklik ben bişey anlamadım.

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
aslında Escobar gardaş emekli olmasa BARS a bi Mi11 yaması eklese hemen TR yapardım da ama maalesef.
Mi11 de migrate bile yemiyor çünkü Mi10 backup

Üst Alt