Rehber [MIUI10]Xiaomi Mi A2 Yükleme Rehberi

ozankardes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
1
Kardesim bu islemi yaptiktan sonra mi 6x icin olan global romdan bahsediyorsun degil mi bu islem bittikten sonra gelecek butun guncellemeler veya yeni romlari mi 6x icin olanlari cihaza gonul rahatligiyla yukleyebilecegiz degil mi
Kafanı karıştırmak gibi olmasın ama 6x için hangi romu yüklemişsen, (Rehberde EU rom linki var onu yükleyeceğini varsayıyorum) o rom için gelecek tüm güncellemeleri alırsın. Örneğin global beta sürüm yüklemişsen, her hafta güncelleme gelir.

ARB korumasına takılmayıpta geri stock android arayüzüne dönebilme kapısını açık bırakman için, her uğdate dosyasını indirip zip içindeki "firmware-update " klasörünü silmeni tavsiye ederim. Yükelemeden önce.

Byzaza63

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi a2
Konular
0
Kafanı karıştırmak gibi olmasın ama 6x için hangi romu yüklemişsen, (Rehberde EU rom linki var onu yükleyeceğini varsayıyorum) o rom için gelecek tüm güncellemeleri alırsın. Örneğin global beta sürüm yüklemişsen, her hafta güncelleme gelir.

ARB korumasına takılmayıpta geri stock android arayüzüne dönebilme kapısını açık bırakman için, her uğdate dosyasını indirip zip içindeki "firmware-update " klasörünü silmeni tavsiye ederim. Yükelemeden önce.
Cok cok cok tesekkurler ederim kardesim bn cihazi 1 aydan fazla oldu alali yerli ve yabanci forumlarin hepsinde aradim mi a2 miui yuklemeyi bulamadim dun sans eseri bu konuya denk geldim hepinizin emegine saglik

ozankardes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
1
Cok cok cok tesekkurler ederim kardesim bn cihazi 1 aydan fazla oldu alali yerli ve yabanci forumlarin hepsinde aradim mi a2 miui yuklemeyi bulamadim dun sans eseri bu konuya denk geldim hepinizin emegine saglik
Rica ederim kardesim. Bir heves miui'ye geçtik ama Android pie bildirim sistemi miui'den daha kullanışlı idi.

Kadir Demir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir Demir
Cihazım
Mi 6
Konular
7
Mi a2 cihazımda Minimal ADB and Fastboot v1.4.2 ADB yüklemiştim twrp linkinde başka bir adb yüklememi istiyor onu mu yükleyeyim yoksa bu adb den mi yükleyeyim twrp yi?

ozankardes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
1
Mi a2 cihazımda Minimal ADB and Fastboot v1.4.2 ADB yüklemiştim twrp linkinde başka bir adb yüklememi istiyor onu mu yükleyeyim yoksa bu adb den mi yükleyeyim twrp yi?
Mevcutu kullanabilirsin sıkıntı yok. Klasör içinde Fastboot varsa devam.

fotografya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fotografya
Cihazım
HTC M7
Konular
7
hocam bu cihazı kamerası daha iyi dedikleri için almayı düşünüyorum ama garantilisi saf android olduğu için çekincem vardı ama görünüşe göre miui yüklenebiliyor bu cihaza. rom, twrp bu konulara yabancı değilim şu anda custom rom kullanıyorum 5 yıllık cihazda hatta miui 7 bile kurdum bir ara :) merak ettiğim mi a2 ye miui kurdum diyelim stabilitesinde bir sıkıntı olur mu ? rom da bug lar var mı ? güncelleme nasıl ?

ekrem1725

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ekrem
Cihazım
Mi A2
Konular
5
A2 mıuı 10 da kamerada bazı sorunlar oluyo vede parmak izi sensörü açık olunca işlemci tüm çekirdeklerini son performansta kullanıyo bu yüzden sarj cok çabuk bitiyo

rebelfa1con

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ufuk
Cihazım
Arıyorum
Konular
2
Bu sabah uyandım ve cihazım androidone ekranında donup kalmış olup hiç bir şekilde işletim sistemine ulaşım sağlayamıyorum. Neden böyle oldu hiç bir fikrim yok. Cihaza erişim sağlayamıyorum ve usb hata ayıklama modu vs çalıştıramıyorum. Nasıl rom atılacağı hakkında herhangi bir bilgim bulunmuyor. Konu hakkında hangi adımları izlemeliyim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Üst Alt