Rehber [MIUI10]Xiaomi Mi A2 Yükleme Rehberi

johnwick0606

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
note7
Konular
35
Ben denedim.
iki uyarı yapayım.
1- Talimatlardaki TWRP yerine linkteki Codered tarafından hazırlanan TWRP Recovery - Mi 6X Twrp 3.2.3-0 (Wayne) sürümünü kullanın. Çünkü talimattaki TWRP'de MTP desteği yok. Dahili belleği de silince rom dosyasını bilgisayardan atamıyorsunuz.
2- Miflash yerine. Linkteki Miflashtool'u kullanın. Rehberdeki Mflash Storage.msm dosyasını cihaza yükleyemiyor kalıyor.

Gayet güzel çalışıyor.

Bu arada A2'de en iyi performansı ise pixelexperience romundan aldım. Oreo 8.1 versiyon.
hangi rom o miu sürümü nedir

johnwick0606

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
note7
Konular
35
Mi a2 ye fotoğraf ta ki sürümü yükledim herşey sorunsuz sadece ön kamerası bağlantı hatası veriyor onun yerine Google kamera kullanıyor um daha stabil çalışan sürüm varsa söylerseniz sevinirim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-07-12-18-31-47-315_com.miui.home.png
    Screenshot_2019-07-12-18-31-47-315_com.miui.home.png
    937,7 KB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_2019-07-12-18-28-58-146_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-07-12-18-28-58-146_com.android.settings.png
    127,1 KB · Görüntüleme: 36

Halil ibrahim İsmailoğlu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
0
Ben denedim.
iki uyarı yapayım.
1- Talimatlardaki TWRP yerine linkteki Codered tarafından hazırlanan TWRP Recovery - Mi 6X Twrp 3.2.3-0 (Wayne) sürümünü kullanın. Çünkü talimattaki TWRP'de MTP desteği yok. Dahili belleği de silince rom dosyasını bilgisayardan atamıyorsunuz.
2- Miflash yerine. Linkteki Miflashtool'u kullanın. Rehberdeki Mflash Storage.msm dosyasını cihaza yükleyemiyor kalıyor.

Gayet güzel çalışıyor.

Bu arada A2'de en iyi performansı ise pixelexperience romundan aldım. Oreo 8.1 versiyon.

Acaba durum nedir mesajlar 2018 de yazılmış şu an güncel olarak deneyen var mı ?

akifkaan1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
akif kaan ün
Cihazım
mia2
Konular
0
merhabalar stock androide dönüş yapamıyorum bir rehber var mıdır ? qfil ve miflash hata veriyor

Halil ibrahim İsmailoğlu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
0

johnwick0606

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
note7
Konular
35
merhabalar stock androide dönüş yapamıyorum bir rehber var mıdır ? qfil ve miflash hata veriyor
Var linke teki yöntem sorun çıkarmıyor onu dene
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

adilkahraman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adil
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
10
Arkadaşlar şuan android 9 dayım, bu rehber android 9 için de geçerli mi, yanılmıyorsam mi 6x romu android 8.1. downgrage de sorun olur mu, maalesef bilgiler güncel değil endişe oluşturuyor, lütfen bilen bir arkadaş yazsın.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Merhaba,

Yeni aldığım cihazda Arb 1 çıktı. Sanırım benim cihazda henüz aktif değil. Miui A2 için pie den oreo ya dönüş yapamazsınız diye bir açıklama yaptıydı galiba. Aslında Android one cihazı google ilkelerine göre düzenleniyor. Miui gibi arb4 saçmalığı olmaması lazımdı. Yinede 6x e dönüştürüp güncelleme esnasında firmware güncellemesini mutlak silmemiz gerek. Firmware güncellemesi Anti Rolbacki telefona kuruyor. Şansımıza 6x bu arb saçmalığına denk geldi. smirk~~ Yoksa ne güzel canımız sıkıldıkça gezinirdik. Şimdi ise oto güncellemeyi anlık unutursak vay halimize. En azından Android 10 u bi görelim sonra çok sıkışırsak 6x e sabitleriz cihazı haha-- Yoksa saf android boş. Miui candır

Arkadaşlar şuan android 9 dayım, bu rehber android 9 için de geçerli mi, yanılmıyorsam mi 6x romu android 8.1. downgrage de sorun olur mu, maalesef bilgiler güncel değil endişe oluşturuyor, lütfen bilen bir arkadaş yazsın.

Hocam cihazı 6x e çevirdiysen önce arb şuan kaç bir kontrol ederseniz duruma göre değerlendirmemiz gerekir.

Üst Alt