Rehber [MIUI10]Xiaomi Mi A2 Yükleme Rehberi

smena03

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Xiaomi mi 5x
Konular
1
arkadaşlar bütün adımları yaptım fakat mi ekranında sürekli kendini resetliyor. yardımcı olabilecek birisi varmı acaba ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

çözüm bulabildiniz mi aynı sorunu yaşıyorum ?
Sorununuz için Çözümüm var fakat kolay bir anlatım hazirlamam için yarım saat kadar bekleyin

arkadaşlar bütün adımları yaptım fakat mi ekranında sürekli kendini resetliyor. yardımcı olabilecek birisi varmı acaba ?

Merhaba öncelikle cihaziniza twrp flashlamaniz lazım olacak sonrasında linkteki romu twrp ile yükleyin cihazı yeniden başlatın açılsın ufak bir uyumsuzluktan dolayı kamera ve hiçbir sensör çalışmayacaktır cihazın kurulumunu tamamlayıp twrpye geri dönün ardından linkteki persist dosyasını indirip cihazınızın ana dizinine atın ve twrp ile persist bölümüne flaşlayın herhangi bir sorununuz kalmayacaktır kamera durdu hatası veya persist Flaşlama konusunda yardıma ihtiyacınız olursa mesaj ile ulaşın elimden geldiğince yardımcı olurum

Son düzenleme:

DejavuTr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi A2 4/64
Konular
4

Oreo stock indir onun içindeki elf dosyalarını kullan değiştirirken

hrnakkaya23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Mi A2
Konular
0
wrp flashlamaniz lazım olac
Oreo stock indir onun içindeki elf dosyalarını kullan değiştirirken

şuan twrp kısmına geldim fakat pc telefonu görmüyor. driverlarıda yükledim sorun ne olabilir ?

Sorununuz için Çözümüm var fakat kolay bir anlatım hazirlamam için yarım saat kadar bekleyin

Merhaba öncelikle cihaziniza twrp flashlamaniz lazım olacak sonrasında linkteki romu twrp ile yükleyin cihazı yeniden başlatın açılsın ufak bir uyumsuzluktan dolayı kamera ve hiçbir sensör çalışmayacaktır cihazın kurulumunu tamamlayıp twrpye geri dönün ardından linkteki persist dosyasını indirip cihazınızın ana dizinine atın ve twrp ile persist bölümüne flaşlayın herhangi bir sorununuz kalmayacaktır kamera durdu hatası veya persist Flaşlama konusunda yardıma ihtiyacınız olursa mesaj ile ulaşın elimden geldiğince yardımcı olurum

şuan twrp kısmına geldim fakat pc telefonu görmüyor. driverlarıda yükledim sorun ne olabilir ?

smena03

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Xiaomi mi 5x
Konular
1

bu linkteki twrp yi kurarsan sorunun çözülecektir

rezo35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rekzi
Cihazım
Mi a2
Konular
2
hocam cihazı direk 6x romunu flashlayıp twrp kurmadan kullanablrmyz

ben andorıd 9 surumundeyim direk gecıs yapablırmym

Son düzenleme:

rezo35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rekzi
Cihazım
Mi a2
Konular
2
Merhaba arkadaşlar ben mini 9 sürümünü kurdum telefona ama hiçbir şekilde twrp yi kuramıyorum telefona

Wraths

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serafettin
Cihazım
Mi A2
Konular
1
Neden saf androidden bu arayüze geçmeye çalışıyorsunuz? Avantajları nedir bilgilendirebilir misiniz ben de ona göre geçeyim.

Enes192835

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Enes
Cihazım
Xioami mi a2
Konular
0
şu oreo global romunu kullanmamız gerektigini keşke baştan görseydim saç baş yoldurdu bana

Üst Alt