Rom MIUI10 Global Beta 8.7.19 Güncellemesi

-_-

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alper
Cihazım
lg g4
Konular
8
.12 üzerine güncellemekteyim şu an uygulama üzerinden. Cihaza çok tanıdık değilim. Malum yöntemlerle kalıcı olarak imei işlendiği söylendi. Bl açık mı kapalı mı ya da root mevcut mu bilmiyorum. Güncellemeden sonra önerilen bir eski sistem kalıntılarını temizleme yöntemi var mıdır?

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
Cihaz nedir ?

-_-

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alper
Cihazım
lg g4
Konular
8
Evet size dedim. Altta ki link sizin telefonun konusu ve neyi nasıl yapacağınız anlatılmış. Bir göz gezdirirseniz aklınızda ki soruların cevaplarını bulabilirsiniz yn~~

Xiaomi Mi Mix 2
Çok detaylı bilgi istemiyorum aslında. Hayatta custom rom kullanacak biri değilim, şu an üzerinde gelen xiaomi.eu romu mevcut. Muhtemelen bunu güncelleyerek yaşamaya devam edeceğim. Telefon açılırken BL unlocked simgesi beliriyor ekranda, bu da bl açık demek sanıyorum. Root'a zaten ihtiyaç duymuyoruz xiaomililer olarak diye düşünüyorum. Bu uygulama içindeki güncellemelerden sonra kullanabileceğim bir temizlik appı ya da uygulama içi bir işlem varsa tek ihtiyacım o :D

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
Çok detaylı bilgi istemiyorum aslında. Hayatta custom rom kullanacak biri değilim, şu an üzerinde gelen xiaomi.eu romu mevcut. Muhtemelen bunu güncelleyerek yaşamaya devam edeceğim. Telefon açılırken BL unlocked simgesi beliriyor ekranda, bu da bl açık demek sanıyorum. Root'a zaten ihtiyaç duymuyoruz xiaomililer olarak diye düşünüyorum. Bu uygulama içindeki güncellemelerden sonra kullanabileceğim bir temizlik appı ya da uygulama içi bir işlem varsa tek ihtiyacım o :D

Kendi sistem temizliği var onu kullanman yeterli bence, ekstra bir programa ihtiyacın yok

• Beğen
Tepkiler: -_-

-_-

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alper
Cihazım
lg g4
Konular
8
Kendi sistem temizliği var onu kullanman yeterli bence, ekstra bir programa ihtiyacın yok
Bu bilgi işimi görür bence arayıp bulayım. Teşekkürler.
Birde bu 1.4gblik güncelleme bende totalde 1dk sürmedi. Normal mi bu? Eski telefon eşşekti diye mi hızlı geldi bilemedim

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
Bu bilgi işimi görür bence arayıp bulayım. Teşekkürler.
Birde bu 1.4gblik güncelleme bende totalde 1dk sürmedi. Normal mi bu? Eski telefon eşşekti diye mi hızlı geldi bilemedim

1.4 gb yükleme 1 dk olması zor. Siz zaten .12 deymişsiniz şu an muhtemelen sürümünüz .19 olmuştur.

Resimdeki uygulamanın içerisinde her türlü temizlik mevcut,uygulamaya girip inceleyin

Ekli dosyalar

• activate-root-access-miui-7.jpg
    activate-root-access-miui-7.jpg
    42,2 KB · Görüntüleme: 48

-_-

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alper
Cihazım
lg g4
Konular
8
1.4 gb yükleme 1 dk olması zor. Siz zaten .12 deymişsiniz şu an muhtemelen sürümünüz .19 olmuştur.

Resimdeki uygulamanın içerisinde her türlü temizlik mevcut,uygulamaya girip inceleyin
Ş

İndirmesi değil, kurması 1dk falan sürdü. Hatta kurmadı mı acaba diye sürümü kontrol ettim .19 görünüyor, tekrar denesem de güncellemedi bir daha. İlginç

SessizFirtina

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sero
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
7
Xiaomi resmi olarak Türkiye'ye mi geldi? İstanbul'da Mi Store açtıklarını biliyordum da bu garanti olayını bilmiyordum.

Hepsiburada resmi distribütör garantili yazmış. Var mı bilen?

Üst Alt