Rom MIUI10 Global Beta 8.7.19 Güncellemesi

Cemxcem

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Xiomi mi 8
Konular
6
mi8 unlock kapanmıs nerfden acılıyo bilen varmı acılısta gostermıyor unlock diye

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
mi8 unlock kapanmıs nerfden acılıyo bilen varmı acılısta gostermıyor unlock diye
Bootloader kilidiniz kapanmış.
Forumda arama yaparak Bootloader kilidi açma konusunu bulup, nasıl tekrar açabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

macar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
mi max2
Meslek
SMMM
Konular
0
Merhaba arkadaslar ben guncellemeyi indirdim, miui 10 olarak guncellemeden dosyayi da sectim bilgi toplandi sifreleme cozuldu ve bir hatirlatma geldi miui 8.7.19 romuna geri yuklenecektir kisisel verileriniz silinecektir dedi sil desem basima ne gelecek onu anlamadim fotolar muzikler kisiler tum ayarlar ucacakmiydi bu yuzden iptal yaptim, beni bilgilendirimisiniz litfen
Bende de aynısı oldu ve iptal dedim.

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Bende de aynısı oldu ve iptal dedim.
Hocam romu indirip güncelleyiciden seçipte yükleme yapmakta iken silinecektir uyarısı veriyorsa siz kararlı stabil romdasınız demektir. Geçmek istediğiniz miui10 henüz beta rom olduğu için tüm verileriniz silinecektir. Geçiş yapmak istiyorsanız yine güncelleyiciden gösterip geçebilirsiniz roma fakat öncesinde mutlaka tüm yedeklerinizi alın.

hashasi21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yakup
Cihazım
mi 6
Konular
0
Selamlar mui 10 yükledim sanırım bl kapalıydı ve şu ekrana karşılaştım

macar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
mi max2
Meslek
SMMM
Konular
0
Hocam romu indirip güncelleyiciden seçipte yükleme yapmakta iken silinecektir uyarısı veriyorsa siz kararlı stabil romdasınız demektir. Geçmek istediğiniz miui10 henüz beta rom olduğu için tüm verileriniz silinecektir. Geçiş yapmak istiyorsanız yine güncelleyiciden gösterip geçebilirsiniz roma fakat öncesinde mutlaka tüm yedeklerinizi alın.
Öncelikle cevap için teşekkür ederim. Evet kararlı 9.5.5 deyim. 8.7. ye geri döneceksiniz deyince iptal ettim. Bu sürümü (beta10) kurarsam gelecek olan kararlı sürüm güncellemesini normal yoldan (güncellemeleri denetle) alabilir miyim? Telefonu yeni aldım 1 ay falan oldu. windows 10 telefondan geldim. bu nedenle tabiri caizse acemiyim. cavap için şimdiden teşekkürler.

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Öncelikle cevap için teşekkür ederim. Evet kararlı 9.5.5 deyim. 8.7. ye geri döneceksiniz deyince iptal ettim. Bu sürümü (beta10) kurarsam gelecek olan kararlı sürüm güncellemesini normal yoldan (güncellemeleri denetle) alabilir miyim? Telefonu yeni aldım 1 ay falan oldu. windows 10 telefondan geldim. bu nedenle tabiri caizse acemiyim. cavap için şimdiden teşekkürler.
Hocam suan kararlı romda olduğunuzdan bu miui10 beta romuna geçiş yaparsanız haftalık olarak otadan güncelleme alacaksınız fakat miui10 kararlı romu çıktığında bu ota dan gelmeyecek çünkü beta romda olacaksınız kararlı roma yine geçmek için ise cihazınızın bootloader kilidi açık olmalı miflash üzerinden fastboot rom kurulumu yapmanız gerekecek
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
buyrun :)
Hocam bl kilidi ile alakalı değil bu cihazı bul açık iken geçtiğinizden dolayı daha önce cihaza girmiş olduğunuz mi hesabının şifresi ile cihaz kilidini açın cihaz açılacaktir.

hashasi21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yakup
Cihazım
mi 6
Konular
0
buyrun :) Şu an telefonla hiçbir şey yapamıyorum kaldı böyle. Mui hesabımi eşleşmiyor.
Hocam suan kararlı romda olduğunuzdan bu miui10 beta romuna geçiş yaparsanız haftalık olarak otadan güncelleme alacaksınız fakat miui10 kararlı romu çıktığında bu ota dan gelmeyecek çünkü beta romda olacaksınız kararlı roma yine geçmek için ise cihazınızın bootloader kilidi açık olmalı miflash üzerinden fastboot rom kurulumu yapmanız gerekecek
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bl kilidi ile alakalı değil bu cihazı bul açık iken geçtiğinizden dolayı daha önce cihaza girmiş olduğunuz mi hesabının şifresi ile cihaz kilidini açın cihaz açılacaktir.
Hocam denedim olmuyor. Benim mi hesabımla eşleşmiyor.

Üst Alt