MIUI 12.5 Miui Wolf Os V12.5.7-EEA - OFFICIAL | Mi10T/PRO - Android 11

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Cihazimiz için 8 Kasım itibariyle günlük kapalı beta askıya alındı. Android 12 hazırlığı nedeniyle haftalık beta yayinlanacak. Buda MIUI 13 öncesi android 12 gelecek anlamına geliyor hocam
Evet gördüm ama ben eea romda kalmaya devam etmek istiyorum. Eu beta, diğer birçok rom çok kötü (miui tabanlı olanlar) sanki eski telefonumu kullanıyormuşum gibi hissediyorum. Stock romlar nasıl olurda custom romlardan hızlı olur bir türlü anlamıyorum. Neyse beklemeye devam o zaman. Paylaşım için teşekkürler. Eea tabanlı rom görmek sevindirdi beni.
ben endonezya kullanıyorum eea dan ekran süresi ne kadar alıyorsunuz hocam
6-7 saat arası. Oyun hiç oynamıyorum, genelde m.veri/wifi karışık kullanıyorum, parlaklık %70-80 arası ve sürekli 144hz kullanılıyorum. Senkronizasyon,konum,bluetooth,nfc gerektiğinde açıyorum onun dışında hep kapalı. Bataryadan memnunum. Telefonu alalı 8 ay oldu şuan bir sorun yok.

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13
Evet gördüm ama ben eea romda kalmaya devam etmek istiyorum. Eu beta, diğer birçok rom çok kötü (miui tabanlı olanlar) sanki eski telefonumu kullanıyormuşum gibi hissediyorum. Stock romlar nasıl olurda custom romlardan hızlı olur bir türlü anlamıyorum. Neyse beklemeye devam o zaman. Paylaşım için teşekkürler. Eea tabanlı rom görmek sevindirdi beni.

6-7 saat arası. Oyun hiç oynamıyorum, genelde m.veri/wifi karışık kullanıyorum, parlaklık %70-80 arası ve sürekli 144hz kullanılıyorum. Senkronizasyon,konum,bluetooth,nfc gerektiğinde açıyorum onun dışında hep kapalı. Bataryadan memnunum. Telefonu alalı 8 ay oldu şuan bir sorun yok.
ben o süreyi hiç görmedim hocam cihaz benımde 6 aylık en fazla 6 saat

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Bu romu dün kurdum ve sms gelmeme problemi yaşadım bilginize.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Bu romu dün kurdum ve sms gelmeme problemi yaşadım bilginize.

Varsayılan sms uygulamasını mı değiştirdiniz? Çünkü ben denediğimde sms aldığıma eminim telegam ve whatsapp dogrulaması yapmıştım.

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
bildirimler ne durumda hocam
Hocam sms alamadığım için whatsapp falan kuramadım hiç bilmiyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Varsayılan sms uygulamasını mı değiştirdiniz? Çünkü ben denediğimde sms aldığıma eminim telegam ve whatsapp dogrulaması yapmıştım.
Yok hocam değiştirmedim. İlk kurulum esnasında whatsapp dan onay mesajı alamadım telegramdan da alamadım sonra telegram sayfasına baktım benim gibi problem yaşayanlar olmuş. Çözüm olmayınca Google Mesajlar indirdim onu varsayılan yaptım yine çözüm olmadı. Bende uğraşmadım 12.5.2.0 kurdum bu sefer. Sanırım 2. sim de takılı olduğu için sadece 2. sim de sorun var. 1. sime takılan hattan bir arkadaş mesaj atmış sorun yaşamamış.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
ben o süreyi hiç görmedim hocam cihaz benımde 6 aylık en fazla 6 saat
Kullanıma göre değişiyor hocam. 4.5g sürekli açık telefon çekmeyen bir yerde asla değil boştayken şarj baya gidiyor. Telefonu kullansam daha az şarj gider. Eu stabil falan bu anlamda iyi olabilir ama hız konusunda berbat.

Üst Alt