MIUI 12.5 Miui - Wolf Os V12.5.5-EU-OFFICIAL | Mi10T/PRO Android 11 - 21.10.2021

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

*Geliştiriciye teşekkür ederiz. @RasyidTekno
*Based On Xiaomi.Eu
Changelog:

• Based On Xiaomi.Eu
• Added New Interface Wolf Os
• Added Some Featured
• Added Youtube Vanced
• Added Smooth and performance
• etc like for eu
• Added Bahasa Indonesia
Link :
Kurulum

Bootloader kilidiniz açık olmalı Bakınız : Mi10T Pro/Mi 10 T / K30S ULTRA Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım
Cihazınızda Twrp Yüklü olmalı Bakınız : Mi10T Pro /K30S ULTRA Twrp Yükleme 3.4.2B

1- Telefonunuzu Twrp ile açınız. Cihazı kapatıp, ses artırma tuşuyla beraber açın
2- Farklı bir Aosp gibi romdan geliyorsanız öncelikle Wipe alanından Format data yapınız. Sonra cihazı restart recovery diyip tekrar twrp açınız ( Verileriniz komple silinecek )
2- Romu dahili hafızanıza atınız
3- TWRP ile Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayınız '' Dalvik / Art Cache - Cache - Data '' Seçip , Swipe to Wipe yapınız.
4- Ardından twrp ana ekranınızdan Romu yükleyin.
5- Daha sonra cihazı yeniden başlatın
*** Güncelleme Nasıl yapılır ? :

Kurulum anlatımları ile beraber romu kurduktan sonra, yeni bir güncellemede, Rom dosyamızı cihazımıza atıyoruz. Artık format data yada wipe işlemi yapmıyoruz. Twrp ana menüden romu yükleyin. Sonra restart yapınız.
**Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, yukarıda açıkca belirtilen Özelliklerin Sizdeki eksikliğinden dolayı herhangi bir Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.
***Konu tüm MIUI Türkiye üyelerine aittir, düzenleme hakkı ise bana aittir. Eklenmesini veya düzenlenmesini istediğiniz bir bilgi için beni haberdar etmeniz yeterli.

a2lite

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
arıza
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1

bu linkte paylaşılan rom dan farklı bir custom rom mu?

edit: eu tabanlı olduğu en başta yazıyormuş o kısmı kaçırmışım :)
yükledim herhangi bir hata vermedi nfc banka ekleme, vowifi vs... çalışmayan hiçbir özellik yok , tüm uygulamalar tam karanlık modda çalışıyor. eu + özelleştirme güzel olmuş . sadece hoparlör sesi bir tık artmış bu da cızıltıya neden oluyor. batarya süresi için bir şey diyemem. emeği geçene teşekkürler

Son düzenleme:

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Hocam rom endonezya tabanlıydı değil mi ?

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15

yükledim herhangi bir hata vermedi nfc banka ekleme, vowifi vs... çalışmayan hiçbir özellik yok , tüm uygulamalar tam karanlık modda çalışıyor. eu + özelleştirme güzel olmuş . sadece hoparlör sesi bir tık artmış bu da cızıltıya neden oluyor. batarya süresi için bir şey diyemem. emeği geçene teşekkürler
Eu nun hantallığı devam ediyor mu hocam? :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yapımcı hem Endonezya hemde Xiaomi.eu rom için özelleştirme yapıp 2 rom paylaşım yapmış. Sanırım kendisi de bizim cihazı kullanıyormuş.

a2lite

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
arıza
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
hantallık azalmış ama endonezya+eu arası diyebilirim.

kullandıkça gerçekten hoşuma gidiyor, konu sahibi rom kaynak linkini paylaşırsa uygun olurdu

Son düzenleme:

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Eu nun hantallığı devam ediyor mu hocam? :D

Yapımcı hem Endonezya hemde Xiaomi.eu rom için özelleştirme yapıp 2 rom paylaşım yapmış. Sanırım kendisi de bizim cihazı kullanıyormuş.
Eu yu neden taban olarak alırsın ki ? Çöp olduğunu sağır sultan bile duydu bunlarda adam edicem diye boşa vakit harcıyor. Eea rom var hadi bunuda almadın çin romunu direk al. Bu geliştiricileride anlamak zor ya. Belkide eu rom daha kolay editleniyor olabilir. Endonezya tabanlı romu beklemek en iyisi.

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Eu yu neden taban olarak alırsın ki ? Çöp olduğunu sağır sultan bile duydu bunlarda adam edicem diye boşa vakit harcıyor. Eea rom var hadi bunuda almadın çin romunu direk al. Bu geliştiricileride anlamak zor ya. Belkide eu rom daha kolay editleniyor olabilir. Endonezya tabanlı romu beklemek en iyisi.
Endonezya tabanlı rom MIUI 12.5 - Miui Reuploaded Wolf Os V12.5.2-ID-OFFICIAL | Mi10T/PRO - Android 11 burada mevcut. Ben 12.5.5.0 ı pil performansını sevdiğim için kullanmak istiyorum. Bakalım yarın bu romuda denerim.

kullandıkça gerçekten hoşuma gidiyor, konu sahibi arkadaş rom kaynak linkini paylaşırsa uygun olurdu
Teşekkürler hocam verdiğiniz bilgiler için :)

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315

Evet eu tabanlı. Aslında eu ve endonezya karışıkta diyebiliriz. MiuiWolf yeni bir girişim. Ve romlar zamanla artacaktır.

kullandıkça gerçekten hoşuma gidiyor, konu sahibi arkadaş rom kaynak linkini paylaşırsa uygun olurdu

Malesef kaynak linki Telegram olduğu için paylaşamıyorum. Geliştiricinin ismi ve nicki yazıyor. Teşekkürlerimizi de ilk mesajda ilettim. Uygunluk bakımından gayet uygun. Dijital olarak hazırlanan veriler forumlar sayesinde bir çok kitleye ulaşıyor.. Bu arada konu sahibi demeniz yeterli.

Eu rom özelleştirmeye biraz daha açık ve kolay. Sanırım bu yüzden tercih etti.

cenbir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cengiz
Cihazım
Redmi 9 Pro
Konular
2
mi 10t pro da kamera çalışıyormu

Shadylow

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ekrem
Cihazım
Mi 10T pro
Konular
0
EEA 12.5.7 sürümünden geçişte başlangıc ekranında kalıyor rom temiz kurulum yapmama rağmen açılmadı

Üst Alt