MIUI 12.5 Miui - Wolf Os V12.5.5-EU-OFFICIAL | Mi10T/PRO Android 11 - 21.10.2021

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
mi 10t pro da kamera çalışıyormu

Malesef mi10t var, pro deneyimi olan varsa öğrenip yazayım hocam.
Not: Eu stabil romlarda sanırım mi10tpro kamera sağlam olduğu için vede bu rom eu stabil tabanlı olduğundan kamera sorunsuz olmalı.

EEA 12.5.7 sürümünden geçişte başlangıc ekranında kalıyor rom temiz kurulum yapmama rağmen açılmadı

Format data yapmanıza rağmen sorun mu çıkardı ?

Son düzenleme:

Shadylow

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ekrem
Cihazım
Mi 10T pro
Konular
0
Malesef mi10t var, pro deneyimi olan varsa öğrenip yazayım hocam.
Not: Eu stabil romlarda sanırım mi10tpro kamera sağlam olduğu için vede bu rom eu stabil tabanlı olduğundan kamera sorunsuz olmalı.

Format data yapmanıza rağmen sorun mu çıkardı ?
Evet ben de anlamadım ilk defa rom attığımda böyle bir sorunla karşılaştım

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Romu dünden beri kullanıyorum şimdilik 2 şeyi sevmedim.
1- Durum çubuğuna 2 satır seçeneği eklendiği için biraz uzatmışlar bende tek satır olarak kullanıyorum çok boş kalıyor gibi duruyor göze hoş gelmiyor o yüzden :)

2- Kullandıkları ses codecleri çok kötü. Oneos dan geçtim. Sesi yükseltmişler ama kalite adına birşey kalmamış. Dolby bile fayda etmiyor.

Bu arada 10T Pro kullanıyorum kamera ile ilgili herhangi bir sorun yok.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Romu dünden beri kullanıyorum şimdilik 2 şeyi sevmedim.
1- Durum çubuğuna 2 satır seçeneği eklendiği için biraz uzatmışlar bende tek satır olarak kullanıyorum çok boş kalıyor gibi duruyor göze hoş gelmiyor o yüzden :)

2- Kullandıkları ses codecleri çok kötü. Oneos dan geçtim. Sesi yükseltmişler ama kalite adına birşey kalmamış. Dolby bile fayda etmiyor.

Bu arada 10T Pro kullanıyorum kamera ile ilgili herhangi bir sorun yok.

Böyle bir fix paylaşılmış dün.. Güncellenmiş rom versiyon linkini ana konuya ekledim. Eski versiyonda olanlar aşağıdaki fixi deneyebilirler. Ben denemedim, risk size ait.

Lakin dediğiniz gibi durum çubuğu aralığı çok büyük. Aslında onu küçültebiliyoruz. MT manager programı ile sistem içerisindeki dosya üzerinde dp değerini azaltabiliyoruz.

Ekli dosyalar

• Fix Audio Mendem Apollo.zip
    3,1 MB · Görüntüleme: 7

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Böyle bir fix paylaşılmış dün.. Güncellenmiş rom versiyon linkini ana konuya ekledim. Eski versiyonda olanlar aşağıdaki fixi deneyebilirler. Ben denemedim, risk size ait.

Lakin dediğiniz gibi durum çubuğu aralığı çok büyük. Aslında onu küçültebiliyoruz. MT manager programı ile sistem içerisindeki dosya üzerinde dp değerini azaltabiliyoruz.
Çok teşekkür ederim hocam. Telegram sayfalarını bir bulamadım o yüzden takip edemiyorum güncellemeleri. MT manager olayını biraz araştırayım. Bu verdiğiniz dosya twrpden mi kurulacak?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çok teşekkür ederim hocam. Telegram sayfalarını bir bulamadım o yüzden takip edemiyorum güncellemeleri. MT manager olayını biraz araştırayım. Bu verdiğiniz dosya twrpden mi kurulacak?
Pardon buldum sayfayı pcden çıkmadı ama telefondan çıktı sayfa :)

a2lite

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
arıza
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1

Az önce ana konuda ki güncellenmiş romu yükledim herhangi bir fark yok, ses ve durum çubuğunda. 3.4.2b twrp

Son düzenleme:

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

*Geliştiriciye teşekkür ederiz. @RasyidTekno
*Based On Xiaomi.Eu
Elinize Sağlık Hocam Bizde 1 Tane Custom Rom Burdada Rom Beğenilmiyor Anlamış Değilim Keşke Bizdede Olsaaa angel~~

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Elinize Sağlık Hocam Bizde 1 Tane Custom Rom Burdada Rom Beğenilmiyor Anlamış Değilim Keşke Bizdede Olsaaa angel~~
Sizde de çin bazlı romlar olmadığı için custom rom olayı az hocam. Kardeşimde de var 10S sanırım en memnun kaldığı rom Endonezya romu oldu.

Üst Alt