MIUI 12.5 Miui - Wolf Os V12.5.5-EU-OFFICIAL | Mi10T/PRO Android 11 - 21.10.2021

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Elinize Sağlık Hocam Bizde 1 Tane Custom Rom Burdada Rom Beğenilmiyor Anlamış Değilim Keşke Bizdede Olsaaa angel~~

Cihazın işlemci gücü arttıkça kişiler stok romda kalma eğilimi artıyor. Şimdiye kadar sezdiğim durum bu. Beğenilmemesi yüzünden geliştiricilerde ücretsiz sundukları bu hizmeti isteksiz yapıyor. O sebeple hem kalite düşüyor hemde paylaşım.

a2lite

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
arıza
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
her hafta oneos ve haftalık beta romlarını yükler bir iki gün kullanırım son 1 aydır bu iki romda aynı sorunsal var, birincisi uygulama bildirimlerinden ses gelmemesi ikincisi gittikçe hantallaşmaları. üçüncüsü karanlık modda hiçbir uygulamanın çalışmaması. ama bu rom hem eu tabanlı olsun hem endonezya tabanlı olsun diğer iki romda ki hatadan eser yok. genel manada bu romdan gerçekten memnun kaldım, illa ki ufak tefek bug olur bu normal ama hata olursa o zaman sorun olur. öncelikle ses konusunda seviyeyi 2 tık altta kullanarak bunu sorun etmiyorum, durum çubuğunun 2 nci satırda olması benim nazarımda hata değil, geliştirici bunu mutlaka düzeltir diye umut ediyorum.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Sizde de çin bazlı romlar olmadığı için custom rom olayı az hocam. Kardeşimde de var 10S sanırım en memnun kaldığı rom Endonezya romu oldu.
Aynen custom rom yok recovey yeni çıktı.Bende başından beri endonezya romu kullanıyorum.9. aydan beri hala güncelleme yok 11. aya gireceğiz
Gelir diye beklemekten umudu kestim alt modele bile veriyorlar bu Xiaomi işlerine akıl almıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazın işlemci gücü arttıkça kişiler stok romda kalma eğilimi artıyor. Şimdiye kadar sezdiğim durum bu. Beğenilmemesi yüzünden geliştiricilerde ücretsiz sundukları bu hizmeti isteksiz yapıyor. O sebeple hem kalite düşüyor hemde paylaşım.
Evet Hocam illaki birileri el atacaktır.zamanla çıkar diye tahmin ediyorum

Son düzenleme:

a2lite

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
arıza
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Güncellenmiş i dün yükledim bazı klon uygulamarın hiçbirine girilmiyor, tekrardan uygulama yı sıfırlamak gerekiyor

Son düzenleme:

cenbir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cengiz
Cihazım
Redmi 9 Pro
Konular
2
bende dün yükledim biraz ağır birde şarjı çok sömürüyor her tarafı türkçe extra özellikleri ingilizce yazıyor nedense kısaca begenmedim greeshan romu deniyeceğim birde bakalım nasıl miuipro tarzında rom arıyorum stabil bol özelleştirmeli olarak

Üst Alt