Rehber Miui v6 Türkçe Dil Paketi [Her Hafta Güncel]

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Huawei G7 için bu dil paketini yükleyip Recoveryden flashlasam olurmu acaba? Miu romu yüklendi.

Sitedeki Jbart ile Dil Yükleme Konusunda Anlatıldığı Şekilde Yapabilirsin ;) Direk İndirdiğin Dosyayı Telefona Yükleyip Türkçeye Çeviremezsin

Farti

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
One Plus 5
Konular
1
Sitedeki Jbart ile Dil Yükleme Konusunda Anlatıldığı Şekilde Yapabilirsin ;) Direk İndirdiğin Dosyayı Telefona Yükleyip Türkçeye Çeviremezsin

O değilde Program donuyor W 10'da nedense romu derle diyince takılıp kalıyor. :)

alpenes12

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
alpenes
Cihazım
mi note pro
Konular
0
telefonum mi note pro orjinal son stable rom kurulu
jbart araçılı ile orjinal romu parçalayip verdiğin dil paketini içine kopyalayıp tekrardan topla diyorum sonra çıkan zip dosyasını telefona atıyorum ve update bolumunden yüklüyürom yükleme başlıyor 99 olduktan sonra hata veriyor nedeni nedir acaba

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
telefonum mi note pro orjinal son stable rom kurulu
jbart araçılı ile orjinal romu parçalayip verdiğin dil paketini içine kopyalayıp tekrardan topla diyorum sonra çıkan zip dosyasını telefona atıyorum ve update bolumunden yüklüyürom yükleme başlıyor 99 olduktan sonra hata veriyor nedeni nedir acaba

rom içinde updater-script dosyasını notepad++ ile aç hata verdiği satırı bul ve düzelt - yada sil -

alpenes12

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
alpenes
Cihazım
mi note pro
Konular
0
rom içinde updater-script dosyasını notepad++ ile aç hata verdiği satırı bul ve düzelt - yada sil -
neyin hata verdiğini bilmiyorum ve rom içinde updater-script dosyası nasıl bulaçağım

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
neyin hata verdiğini bilmiyorum ve rom içinde updater-script dosyası nasıl bulaçağım

"META-INF\com\google\android"

yanlış bir hata telefonun brick olmasına neden olabilir. önce recovery / advanced bölümünden "Show log" alın. çıkan hata neyse o satıra göre değişiklik yapın. Yoksa telefon elinizde kalabilir ;)

Üst Alt