Rehber Miui v6 Türkçe Dil Paketi [Her Hafta Güncel]

ALBIEL

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
0
RE: Miui V6 - %99 Türkçe Dil Paketi [02.04.2015]

İyi günler ben bu işlerde yeniyim bu indirdiğim dosyaları nereye atmam gerekiyor?

memus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
5

Selam Arkadaşım bende samsung i9305 telimde kullanıyorum kitkat çıkalı beri konuda açmıştım ama sonuç alamadım rehberde ( O ) harfinden sonra kaydırma yapmıyor ( Z ) ye kadar bütün rehberi sürükleyerek geçmek zorunda kalıyorum çok kalabalık rehber görerek arama yapmak istiyorum büyük eziyet oluyor sebebi nedir yada nasıl düzeltilir yardımcı olursanız çok sevinirim 

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90

ALBIEL' Alıntı:
İyi günler ben bu işlerde yeniyim bu indirdiğim dosyaları nereye atmam gerekiyor?

Bu konunun ana menüsünde resimli anlatım var.

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90

memus' Alıntı:
Selam Arkadaşım bende samsung i9305 telimde kullanıyorum kitkat çıkalı beri konuda açmıştım ama sonuç alamadım rehberde ( O ) harfinden sonra kaydırma yapmıyor ( Z ) ye kadar bütün rehberi sürükleyerek geçmek zorunda kalıyorum çok kalabalık rehber görerek arama yapmak istiyorum büyük eziyet oluyor sebebi nedir yada nasıl düzeltilir yardımcı olursanız çok sevinirim 

Kişiler ve Telefon Uygulamasına T9 arama seçeneği eklenirse, Dialerden isim numara çevirerek isim bulabilirsin.

memus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
5

Tamam bunları biliyorum isim yada numarayı biliyorsanız sorun yok bunun dışında rehberde gezinerek hatırlamam gerekiyor bin küsur tel  ayrıca bu bir hata düzeltme şansı yoksa diyecek bişey yok tabiki yada sorun nerden kaynaklanır bilgi verirseniz sevinirim romlamı alakalı yoksa hazırlanan tr dosyasıylamı alakalı  bu durum kitkat geçildikten sonra olmaya başladı

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90

memus' Alıntı:
Tamam bunları biliyorum isim yada numarayı biliyorsanız sorun yok bunun dışında rehberde gezinerek hatırlamam gerekiyor bin küsur tel  ayrıca bu bir hata düzeltme şansı yoksa diyecek bişey yok tabiki yada sorun nerden kaynaklanır bilgi verirseniz sevinirim romlamı alakalı yoksa hazırlanan tr dosyasıylamı alakalı  bu durum kitkat geçildikten sonra olmaya başladı
Contatcs ve ContacrsProvider.apk dosyalarını incelemek lazım. Ayarlardan index verilerini yeniden oluşturmayı deneyin.

E

Eren-M

Guest
RE: Miui V6 - %99 Türkçe Dil Paketi [23.05.2015]

Contacts.apk decompile edip,dil dosyasını güncelledikten sonra topluyorum, fakat dosya yok

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
RE: Miui V6 - %99 Türkçe Dil Paketi [23.05.2015]

Eren-M' Alıntı:
Contacts.apk decompile edip,dil dosyasını güncelledikten sonra topluyorum, fakat dosya yok

Hata aldığın zaman toplanmaz. Belli ki sende hata almışsın. Aldığın hataya bakmalısın.

GM Discovery Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi.

Farti

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
One Plus 5
Konular
1
Huawei G7 için bu dil paketini yükleyip Recoveryden flashlasam olurmu acaba? Miu romu yüklendi.

Üst Alt