Rom [ MIUI - V6.5.27 Global Beta ][ 4.4.2 ][Gionee Elife E3] GM Discovery 4-16Gb

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tmp341

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Tugay
Cihazım
iPhone 7
Konular
7
ftp kullanmak daha rahat olacak bu durumda. Mass storage performanslı da oluyordu ama sanırım güvenlikle ilgili bir durum.
Mtp tek çözüm. Ptp de fotoğraf modu olması lazım.

HM NOTE 1W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tmp341

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Tugay
Cihazım
iPhone 7
Konular
7
Simgeleri orijinal hale nasıl getirebilirim?
Orjinal tema simgelerini farklı temada kullanmak istiyorsun galiba. İnterneti kapatıp Temalara gir, özelleştir de, simgeleri orjinal temanın simgelerinden seç. Eğer özelleştir yoksa ayarlarda temalar uygulamasını durdurup verilerini temizle.

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
Hocam tekrardan ellerinize sağlık.
Benim ufak bir sorunum var. Sorunum; uygulamalara izin vermek istiyorum (açılır pencere falan). İzinler'e girince Ayarlar'dan İzin Yöneticisini aktofleştirin diyor fakat ben bulamadım bir türlü.

DayirOglu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Redmi 3S
Meslek
Öğretmen
Konular
38
Benim ufak bir sorunum var. Sorunum; uygulamalara izin vermek istiyorum (açılır pencere falan). İzinler'e girince Ayarlar'dan İzin Yöneticisini aktofleştirin diyor fakat ben bulamadım bir türlü.
Ayarlar-Yüklü uygulamalar-İndirilenlerden istediğiniz uygulamayı açıp bildirimler kısmından açmayı denediniz mi? Önceden bendede vardı bu sorun ama nasıl çözdüğümü hatırlamıyorum. Birde araçlar uygulamasından otomatik başlatmadan izin verin. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90

İzin Yöneticisine Girdiğinizde Sol Yukarıdaki AYARLAR Düğmesine Basın ve Aktifleştirin.

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Simgeleri orijinal hale nasıl getirebilirim?
Orjinal tema simgelerini farklı temada kullanmak istiyorsun galiba. İnterneti kapatıp Temalara gir, özelleştir de, simgeleri orjinal temanın simgelerinden seç. Eğer özelleştir yoksa ayarlarda temalar uygulamasını durdurup verilerini temizle.

Ekteki Dosyayı "system/media/theme/default" klasörüne atın, değişimi onaylayın ve izinlerini "rw-r-r" olarak ayarlayın. Sonra Ayarlar > Temalar dan Default Temayı yeniden Uygula Deyin. Tamamdır.

afuatp

Öğrenim Görevlisi, ögretim değil.
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
A. Fuat
Cihazım
Xiaomi Mi4 w
Meslek
Ağır Nakliye Operasyon
Konular
6
Hepimiz Onu Kullanıyoruz Zaten Hocam, Benim Başıma Geldiğindede 2-3 DefaStock Rom Yükleyip, Sonradan Rootlayıp, Recovery Yüklemeye Çalışmıştım. Biraz Uğraştırıyor Ama Sonunda Oluyor.
Sonunda hallettim hocam. SP Flash Toll ile JellyBean içine TWRP Recovery gömdüm ve kurulum yaptım. Birazdan da bu romu kuruyorum inşaallah. Neticeyi bildiririm.

Not: Aynı Sorunu yaşayan olursa yardım etmeye çalışırım.

creativeself

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
a
Cihazım
a
Konular
1
Ekteki Dosyayı "system/media/theme/default" klasörüne atın, değişimi onaylayın ve izinlerini "rw-r-r" olarak ayarlayın. Sonra Ayarlar > Temalar dan Default Temayı yeniden Uygula Deyin. Tamamdır.
Stock miui daki ikonları demeştim.Bide link2sd programıyla sd karta uygualama taşırken hata veriyor bunun çözümü var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt