Tema MIUI Ultimate Teması! [Bakmadan Geçme!]

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
Bende az önce geliştirici olmamla beraber temayı yükleyebildim.

Öncelikle tekrardan teşekkür ederim ve ellerinize sağlık.
Gayet güzel ve beğendim :)

Artıları ve eksileri konusunda fazla yorum yapmak istemiyorum, kullanıyorum ve sevdim de.
Tek birşey var o da saat birazcık absürt kaçmış o kadar. Onu da zaten tema'lardan kendimiz değiştirebiliriz.
Teşekkür ederim...♥

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
Elinize sağlık. Deneyelim bakalım.

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Brznklc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berzan
Cihazım
Mi9T
Meslek
Kuaför
Konular
6
Kararlı sürümde kullanabilir miyiz bu temayı ?
Ayrıca linke tıklayınca tarayıcıdan indirilmiyor diğer seçenek ise play store mega uygulamasına yönlendiriyor !

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

12dyl1983

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Velid Kaya
Cihazım
Mİ 8 6/128
Meslek
Eczacı Teknisyeni
Konular
17
Simdi indirdim denedim cok guzel olmis emeğinize sağlık.

frenze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Orta
Cihazım
Mi9T
Konular
8
Duvar kağıdını ayrıca paylaşabilir misiniz?
Alternatif olarak simge boyutu bir tık büyük olarak da yapabilir miyiz?
Ana ekran duvar kağıdı animasyonu ve pusula, ses kayıt gibi hareketli simgelerin şarja etkisi çok olur mu?
Klasör arka plan rengi benim için çok önemli değil. İlk tercihim tamamen orijinal görüntü. Ama bu siyah arka planda güzel.

Aklıma geldikçe, kullandıkça yazarım.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TheMax

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Mi Max Prime
Konular
19
Dostum öncelikle belirtmeliyim ki tema harika. eline emeğine sağlık. Lütfen eleştirilerimi yanlış anlama, temayi cok beğendimden ve sevdiğim den daha iyi hale gelmesini istiyorum o kadar. :)
1- Saat, Galeri ve Hava durumu ikonları, şüphesiz emek var ama biraz daha modern olabilirdi. Miui 8 Ocean Breeze Temasındakiler bana daha modern geliyor, onlara benzer yada onları taban almayı dusunsen çok daha güzel olur diye düşünüyorum.
2- Geyikli arkaplana bayıldım. Ayrıca saate göre arkaplan değişimesi çok hoş olmuş. Fakat öğlen insan bulunan bir arkaplan geliyor, oda geyikli olsa çok daha hoş olabilir bence. Birde arkaplanlar gündüz öğlen akşam ve gece olsa nasıl olur? Elbette geyikli yine. bembeyaz bir ay ve lacivert minimal tasarım renkler harika olur diye dusunuyorum.
3- Uygulama ikonunda çıkan bildirimler bana 2000 yılı linux/gnu zamanlarıni hatirlatti :) biliyorum yine söylüyorum ama Miui8 Ocean Breeze Temasındaki gibi olsa bildirim sayısı daha hoş olur diye düşünüyorum.
4- Klasörlerin içi siyah olmasaymış keşke. O ince yalnızca klasör silueti veren beyaz kenarlar ile kalsa daha modern ve hoş olur diye düşünüyorum.
5- Kilit ekranı. Bu arkaplan degismesini deafult kilit ekranınada uygulanabilir miyiz, ben kilit ekranı ve masaüstü arkaplanını aynı tutmayı daha çok isterim.
Teşekkürler dostum :) söylediklerine cevap verecek olursam;
1- dinamik simgeleri biraz aceleye getirdim doğrudur. onalrı değiştirmeye bende sıcak bakıyorum. daha güzel birşeyler bulmaya çalışrıım.
2-dediğini bir deneyeceğim. insanlı olanıda geyik yaparım tam uyum olsun madem :)
3-onada bi el atalım :)
4-beyazlatalım bide öyle nasıl duracakmış :)
5-aynı şekilde yapmasına yaparız ama bu seferde havadurumu gidermi bilmiyorum onu denemem lazım. eğer gitmezse öyle yapalım daha güzel olur.

Kararlı sürümde kullanabilir miyiz bu temayı ?
Ayrıca linke tıklayınca tarayıcıdan indirilmiyor diğer seçenek ise play store mega uygulamasına yönlendiriyor !

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

masaüstü görünümde açmayı deneyin. yada mega uygulamasını yükleyin. malesef mobilden mega sitesi böyle bi gıcıklık yapıyor :(

Duvar kağıdını ayrıca paylaşabilir misiniz?
Alternatif olarak simge boyutu bir tık büyük olarak da yapabilir miyiz?
Ana ekran duvar kağıdı animasyonu ve pusula, ses kayıt gibi hareketli simgelerin şarja etkisi çok olur mu?
Klasör arka plan rengi benim için çok önemli değil. İlk tercihim tamamen orijinal görüntü. Ama bu siyah arka planda güzel.

Aklıma geldikçe, kullandıkça yazarım.

simgeler orjinal miui8 deki maskeleme ile aynı boyutta. yani simgelerin orjinalliği bozulmaması açısından malesef boyutta oynama yapmayı düşünmüyorum. şarj konusuna gelirsek şahsen ben 3-4 gündür bu temayı kullanıyorum ve olumsuz bir sarj sorunu görmedim. eğerki şarja etkisi olduğu tespit edilirse gereksiz animasyonları kaldırabiliriz.

frenze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Orta
Cihazım
Mi9T
Konular
8
Teşekkürler dostum :) söylediklerine cevap verecek olursam;

Dün diğer konuda simge eklenmesini rica etmiştim, ekleyip bu temayı da güncellediniz sanırım.

Öncelikle teşekkür ederim. Yanlız dikkatimi çeken şöyle birşey var ;
Mesela Whatsapp uygulaması açık iken tuş kilidine geçip, bir iki dakika sonra tuş kilidini tekrar açtığımızda en son açık kalan uygulama değilde, masaüstü açılıyor direkt.

Stock temada böyle değil, en son hangi uygulama açıkken ekranı kilitlediysek , tekrar ekranı açınca o uygulama açılıyor.

Sürekli aktif kullanan birisi için bu zor ve olumsuz.

Bir kontrol edebilir miyiz.

Son düzenleme:

TheMax

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Mi Max Prime
Konular
19
Dün diğer konuda simge eklenmesini rica etmiştim, ekleyip bu temayı da güncellediniz sanırım.

Öncelikle teşekkür ederim. Yanlız dikkatimi çeken şöyle birşey var ;
Mesela Whatsapp uygulaması açık iken tuş kilidine geçip, bir iki dakika sonra tuş kilidini tekrar açtığımızda en son açık kalan uygulama değilde, masaüstü açılıyor direkt.

Stock temada böyle değil, en son hangi uygulama açıkken ekranı kilitlediysek , tekrar ekranı açınca o uygulama açılıyor.

Sürekli aktif kullanan birisi için bu zor ve olumsuz.

Bir kontrol edebilir miyiz.
Henüz o simgeleri temaya dahil etmedim. Biraz biriksin o şkilde dahil ederim diye düşündüm. Söylediğiniz soruna gelirsek, yaklasik 5 dakika bekledikten sonra kilit ekranini actim fakat en son actigim program hala ekrandaydı. Baska kisilerdede bu aorun varmi acaba. Ben karsilasmadim...

naniknanik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali KARLI
Cihazım
Xiaomi Mi4
Meslek
muhasebe
Konular
3
Miui designere kayıt olun Google a yazın böyle cihazınız daki mi hesabıyla kaydolun. Hata almazsınız

Designere kayıt olduk. bu işlemden sonra bi şey yapmak gerekiyor mu? hala 3. part hatası alıyorum.

Üst Alt