Tema MIUI Ultimate Teması! [Bakmadan Geçme!]

Hot.Coffee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
14
Miui designere kayıt olun Google a yazın böyle cihazınız daki mi hesabıyla kaydolun. Hata almazsınız
Hocam banka vs bir sürü bilgi istiyor kayıt için. Resim ekledim en son. Banka bilgisine ne yazcam

naniknanik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali KARLI
Cihazım
Xiaomi Mi4
Meslek
muhasebe
Konular
3
Bu işin daha kolayı yok mu?

Hot.Coffee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
14
Fark etmemişim :)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

bu ekranda bekliyor hiçbir şey olmuyor yüklendikten sonra.

Hocam ben de yüklemeyi deniyorum fakat sizde de olduğu gibi ilerlemiyor... Yalnız en başta 8 teması yükleyecekseniz orijinal tema ile birlikte yükleyiniz gibi bir uyarı var. Elimde orijinal tema olmadığı için deneyemedim, sizde varsa siz deneyebilir misiniz?

frenze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Orta
Cihazım
Mi9T
Konular
8
Simgeler çok güzel.
Eu rom simgelerini stock temada arıyordum çook uzun zamandır.
Teşekkür ederim, eline emeğine sağlık.

TheMax

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Mi Max Prime
Konular
19
Hocam ben de yüklemeyi deniyorum fakat sizde de olduğu gibi ilerlemiyor... Yalnız en başta 8 teması yükleyecekseniz orijinal tema ile birlikte yükleyiniz gibi bir uyarı var. Elimde orijinal tema olmadığı için deneyemedim, sizde varsa siz deneyebilir misiniz?
Akşama eve gidince deneyim :)

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hot.Coffee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
14
Kilit ekranında ki saatin rengini değiştirmenin bir yolu yok mu ? Arka plan beyaz saat beyaz gözükmüyor. Ha bir de kilit ekranı döngüsü diye bir şey sildim sürekli kilit resmi değiştiği için ve artık sağ üstte çıkan hemen resim değiştirme butonu artık yok..

cetintengrioglu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
cetin
Cihazım
gmd
Konular
14
Dostum öncelikle belirtmeliyim ki tema harika. eline emeğine sağlık. Lütfen eleştirilerimi yanlış anlama, temayi cok beğendimden ve sevdiğim den daha iyi hale gelmesini istiyorum o kadar. :)
1- Saat, Galeri ve Hava durumu ikonları, şüphesiz emek var ama biraz daha modern olabilirdi. Miui 8 Ocean Breeze Temasındakiler bana daha modern geliyor, onlara benzer yada onları taban almayı dusunsen çok daha güzel olur diye düşünüyorum.
2- Geyikli arkaplana bayıldım. Ayrıca saate göre arkaplan değişimesi çok hoş olmuş. Fakat öğlen insan bulunan bir arkaplan geliyor, oda geyikli olsa çok daha hoş olabilir bence. Birde arkaplanlar gündüz öğlen akşam ve gece olsa nasıl olur? Elbette geyikli yine. bembeyaz bir ay ve lacivert minimal tasarım renkler harika olur diye dusunuyorum.
3- Uygulama ikonunda çıkan bildirimler bana 2000 yılı linux/gnu zamanlarıni hatirlatti :) biliyorum yine söylüyorum ama Miui8 Ocean Breeze Temasındaki gibi olsa bildirim sayısı daha hoş olur diye düşünüyorum.
4- Klasörlerin içi siyah olmasaymış keşke. O ince yalnızca klasör silueti veren beyaz kenarlar ile kalsa daha modern ve hoş olur diye düşünüyorum.
5- Kilit ekranı. Bu arkaplan degismesini deafult kilit ekranınada uygulanabilir miyiz, ben kilit ekranı ve masaüstü arkaplanını aynı tutmayı daha çok isterim.

Üst Alt