Duyuru MIUI Türkiye Katkıları ile; secyukle.com Hizmete açılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Sınırsız ve yüksek boyutlu resimlerini yükleyip paylaşabileceğiniz platform secyukle.com açılmıştır.

Ziyaretçiler için yükleme boyutu 5MB ile sınırlı, üyeler için 50MB ve sınırsız bir alan mevcuttur.

Hızlı şekilde hesap açarak resim yüklemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca çok kısa süre içinde forum sitemizin direk bu platforma resim yükleme ve burada paylaşma desteği sağlanacaktır.

secyukle.com platformunu yer imlerine eklemeyi unutmayın.

Domain fikrini veren değerli yöneticimiz pendroz logo tasarımı için agit77 hocalarıma çok teşekkür ederim.

HiddeNKinG her zamanki gibi yine harikalar yaratmışsın başarılarının devamını diliyorum.

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37

Sınırsız ve yüksek boyutlu resimlerini yükleyip paylaşabileceğiniz platform secyukle.com açılmıştır.

Ziyaretçiler için yükleme boyutu 5MB ile sınırlı, üyeler için 50MB ve sınırsız bir alan mevcuttur.

Hızlı şekilde hesap açarak resim yüklemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca çok kısa süre içinde forum sitemizin direk bu platforma resim yükleme ve burada paylaşma desteği sağlanacaktır.

secyukle.com platformunu yer imlerine eklemeyi unutmayın.

Domain fikrini veren değerli yöneticimiz pendroz logo tasarımı için agit77 hocalarıma çok teşekkür ederim.

Samimiyetimle ifade edeyim tek kelime ile HARİKA başkan
İSMİ de
sayfa arayüzü de bu iş böyle olur dance~~ dedirtmiş, diyeyim ben size clap~~clap~~clap~~

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt