Diğer MiUi Türkiye etkinliğindeydik

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Herkese merhaba dostlar. Her sene yapılan ve artık geleneksel hale gelen, bu sene 6. düzenlenen MiUi Türkiye etkinliğine Technoshot ekibi olarak katıldık. Etkinlik çok güzel geçti. Hem tanımadığımız insanlar ile tanışma fırsatı yakaladık. Hemde Tanıdığımız insanlar ile hasret giderip hoş sohbetler yapıp fikir alışverişinde bulunduk. Etkinlikte özellikle kısa eğitim bölümleri de düzenlendi.

Etkinlikte ayrıca Mi Türkiye'nin düzenlemiş olduğu baklava etkinliğinde kazanan yarışmacıların hediyeleri'de dağıtıldı. Tabi ki sadece onlara değil, etkinliğe katılanlar arasında yapılan çekilişler ile katılımcılara da sürpriz hediyeler dağıtıldı.

Özellikle de Xiaomi'nin Türkiye'de gidişatı ile ilgili olarak Çok sevdiğim kişiler ile röportaj yaptık. Firma yöneticileri Sayın Selim Bey ve Burak bey ile, Forumun ve MiUi Türkiye'nin en çok bilinen üyesi Skorpi ile ve diğer markaları olduğu kadar Xiaomi markasını da yakından takip eden samimiyeti ile gönüllerde ayrı yeri olan Erdi Özüağ ile çok güzel sohbet tadında röportajlarımız oldu.

Xiaomi ve MiUi Türkiye ile ilgili, genel sohbet tadında röportajlarımızı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Skorpi dedemi ilk defa görüyorum konuları gezerken tesadüfen buldum !
Zamanında iyi etkinlikler oluyormuş ya ah virus ah.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Skorpi dedemi ilk defa görüyorum konuları gezerken tesadüfen buldum !
Zamanında iyi etkinlikler oluyormuş ya ah virus ah.
Halili en yakın zamanda geberteceğim zaten, çok ama çok hazırlıksız yakaladı beni orada , saç, baş dağınık bir şekilde

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk

Üst Alt