Rom MIUI TR - 9.7.25 [Miui10]

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
Hocam bildirim sorunu oluyor kapayınca uygulamayı gelmiyor bildirim

vega1977

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Haşim
Cihazım
Mi5 pro
Konular
2
Hocam lütfen yeni güncelleme de şu ana ekran hareketini en azından seçenek yap bu yüzden birşeyi yazana kadar 50 kere uğraşıyorum hızlı yazdığım için ekran hareketi devreye girip ya uygulama dan çıkıyor yada geri gidiyor bıktım artık canım rom u bu mahv etmiş

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yasinakoz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6
Konular
13
Bir de bir sorun keşfettim. Whatsapp bildirimleri uygulama kapalı iken arka planda iken hiçbir şekilde gelmiyor. Bunun bir çözüm yolu var mıdır? Teşekkür ederim.
Kayan bildirimleri kapat bide uygulamayı arka planda çalıştırın başlat konudaki yorumları okursan bulabilirsin

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
Kayan bildirimleri kapat bide uygulamayı arka planda çalıştırın başlat konudaki yorumları okursan bulabilirsin

Ama normalde ona ihtiyac kalmadan bildirimler gelirdi, onu açmaya ihtiyaç kalmadan gelmesi lazım
[doublepost=1529005495,1529005238][/doublepost]Pil tüketimi de biraz normale çekilse gayet kullanışlı olur çünkü hızı falan yerinde romun

Yasinakoz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6
Konular
13
Ama normalde ona ihtiyac kalmadan bildirimler gelirdi, onu açmaya ihtiyaç kalmadan gelmesi lazım
[doublepost=1529005495,1529005238][/doublepost]Pil tüketimi de biraz normale çekilse gayet kullanışlı olur çünkü hızı falan yerinde romun
Benimde pek bilgim yok ama gelecek güncellemede hakan abimden güzel haberler bekliyorum

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Önceden varsayılan açılışta başlat olarak geliyordu whats app. Onu kaldırmışlar. Siz kendiniz eklemelisiniz. Diğer sorunlar için bir sonraki güncellemede dahada az'a indirildi. Zamanla daha sorunsuz bir rom olacaktır

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
Hocam birde açılış ekranında şöyle bi türk bayrağı dalgalansa, şuan için tabi altyapı oluşturuluyor falan vakit yoktur ama ilerisi için belki bir öneri benimki, gerçekten çok iyi dururdu

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
Hocam wifi çekimi mi5 te aynı aşağı yukarı nasıl bir ayar yaptınız merak ettim acikcasi

abdulsamet.oger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulsamet
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Üniversite (Hemşirelik)
Konular
8
s.a tabii sürekli takip ediyorum forumu ama şuan konudaki tüm mesajları okuyamadım çalıştığım için yaklaşık 4-5 gündür kullanıyorum romu çok memnunum. daha önce yazan oldu mu bilmiyorum ama bir türlü yazamadım. şimdi kurulum sırasında Klasik Ekran Tuşu mu yoksa Tam Ekran mı diye sordu ya Tam Ekran olarak seçmiştim ekran görüntüsünü de ekledim. yani şöyle birşey hem klasik tuşları istemiyorum hem tam ekran hareketlerini istemiyorum. tam ekranı seçipte sağdan soldan kaydırmalar ve aşağıdan ittirme hareketlerini iptal etme şansımız var mı?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hocam lütfen yeni güncelleme de şu ana ekran hareketini en azından seçenek yap bu yüzden birşeyi yazana kadar 50 kere uğraşıyorum hızlı yazdığım için ekran hareketi devreye girip ya uygulama dan çıkıyor yada geri gidiyor bıktım artık canım rom u bu mahv etmiş

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ekran Hareketlerini Devre Dışı Bırakmak İçin ; (Root Gerektirir)
1.
Ayarlar>Tam Ekran Hareketleri>Klasik Ekran Tuşları seçili olsun.
2. "build.prop"tan "qemu.hw.mainkeys" değerini 1 olarak değiştirin ve cihazınızı yeniden başlatın.
Bu işlem sonrasında Tam ekran hareketleri özelliği devre dışı kalacktır.

Üst Alt