Rom MIUI TR - 8.4.29 [Miui9]

Miui TR Rom'u Beğendiniz mi?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

v.kurtulus

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Vahit KURTUL
Cihazım
mi6
Konular
0
Merhaba. Hayırlısı olsun. İsterseniz Miflashtool ile global Rom'u kurabilir Türkçe dil'i getirebilirsiniz. İstersenizde bl kilidini açarak Bu ve diğer Resmi olmayan özelleştirilmiş Romları Twrp üzerinden kurabilirsiniz.
hakan hocam tesekkur ederim. bl kilidini acarak dediginiz cihazi unlock etmek dimi ? videolardan nasil unlock edecegimi gordum. İstanbula donunce denecegim. sizin yaptiginiz versigon cok guzel gorunuyor onu yapmak isterim. eger yapamazsam yaptirabilecegim bi yer var mi? siz boyle bir destek eriyor musunuz?
bu arada hala pekindeyim lazim bisey varsa getirebilirim.

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
hakan hocam tesekkur ederim. bl kilidini acarak dediginiz cihazi unlock etmek dimi ? videolardan nasil unlock edecegimi gordum. İstanbula donunce denecegim. sizin yaptiginiz versigon cok guzel gorunuyor onu yapmak isterim. eger yapamazsam yaptirabilecegim bi yer var mi? siz boyle bir destek eriyor musunuz?

Pekin de mi 6 ne kadar hocam ?

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Evet unlock etmek. İlk önce global beta yüklemelisin ki cihaz çin uygulamalarından arınsın. Daha sonra Twrp üzerinden yükleyebilirsin Rom 'u. Döndüğünde yardımcı oluruz. Teşekkürler şimdilik pek eksiğim yok. Bende Cihazı Çinden aldım. Gayet sorunsuz kullanıyorum.

v.kurtulus

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Vahit KURTUL
Cihazım
mi6
Konular
0
Evet unlock etmek. İlk önce global beta yüklemelisin ki cihaz çin uygulamalarından arınsın. Daha sonra Twrp üzerinden yükleyebilirsin Rom 'u. Döndüğünde yardımcı oluruz. Teşekkürler şimdilik pek eksiğim yok. Bende Cihazı Çinden aldım. Gayet sorunsuz kullanıyorum.
hakan hocam tesekkur ederim. dediklerinizi uygulayacagim yardim icin sizlere danisirim :)

Pekin de mi 6 ne kadar hocam ?
128 gb seramik kaplama 2999 yuan 1780 tl civarina geldi. diger secenekler benim aldigim magazada yoktu o yuzden seramik almak zorunda kaldim.

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
hakan hocam tesekkur ederim. dediklerinizi uygulayacagim yardim icin sizlere danisirim :)

128 gb seramik kaplama 2999 yuan 1780 tl civarina geldi. diger secenekler benim aldigim magazada yoktu o yuzden seramik almak zorunda kaldim.

Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın. Burası ile çok büyük bir fiyat farkı yokmuş, burada da 2000 tl ye alınabiliyor garantili 128 gb seramik mi 6.

v.kurtulus

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Vahit KURTUL
Cihazım
mi6
Konular
0

özelden mesaj attım hakan hocam

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Hocam yarınki güncellemede bataryaya el atacakmısınız ciddi zorlanmaya başladım mi 6 genelde 6-8 saat veriri fakat bu romda 4.5 en fazla 5 saat alabiliyorum
Android sistemi çok tüketiyor pili

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Hocam yarınki güncellemede bataryaya el atacakmısınız ciddi zorlanmaya başladım mi 6 genelde 6-8 saat veriri fakat bu romda 4.5 en fazla 5 saat alabiliyorum
Bu güncelleme Mi6 Android 7 için son güncelleme. Bu güncellemeden sonra Android 8 için çalışmalara başlayacağım. Onda ilgilenirim.

aburaksen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Gemi Kaptanı
Konular
12
Bu güncelleme Mi6 Android 7 için son güncelleme. Bu güncellemeden sonra Android 8 için çalışmalara başlayacağım. Onda ilgilenirim.
üstad mi6 için android 8 yayınlandı mı nasıl olacak o iş

furydragons

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
MI 5s Plus
Konular
3
Mi5s plus amiral gemiisi olmasına ragmen hiç ilgi görmüyor be :( elinize saglık plus modelınde de gormek ısterız cıdden

Üst Alt