Yardım Miui stock tema Orginal WhatsApp simgesi

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 10.2.2.0 global stable.
Telefon Modeli
Mi 5s
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar Miui 10 a geçtiğimden beri WhatsApp ve İnstagram simgesi kare oldu. Birsürü stock tabanlı tema denedim hepsinde aynı. Bildiğiniz Orginal WhatsApp simgesi olan tema varmı ? Ekte kırmızı kutu içinde olan simgeyi söylüyorum. Şuanki halinde koydum.

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Arkadaşlar Miui 10 a geçtiğimden beri WhatsApp ve İnstagram simgesi kare oldu. Birsürü stock tabanlı tema denedim hepsinde aynı. Bildiğiniz Orginal WhatsApp simgesi olan tema varmı ? Ekte kırmızı kutu içinde olan simgeyi söylüyorum. Şuanki halinde koydum.
Orijinal halinde varsayılan ve klasik tema gömülü geliyor aslında.Varsayılanda yuvarlak olması lazım hocam

Oyla:

Coskunaskinaydin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Coşkun
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
0
Bende aynı durum oldu kare şeklinde güncellemeyi beğenmedim smdi kurdum tele biraz yavaşladı gibi ve tüm uygulamaları kapatırken arada kare buglu ekran kalıyor sevemedim düzelir mi acaba?

Oyla:

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Orijinal halinde varsayılan ve klasik tema gömülü geliyor aslında.Varsayılanda yuvarlak olması lazım hocam
Malesef hocam instagram,whatsapp ve bazı uygulamalar kare şeklinde geliyor orjinal halinde. Mi 5s'de mi acaba böyle sadece.

Oyla:

recebim59

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep Akgün
Cihazım
Redmi Note4x
Meslek
GÜVENLİK GÖREVLİSİ
Konular
7
Redmi Note 5 Pro xiaomi.eu 10.2 default temada whatsapp uygulamasının ikonu istediğiniz gibi.

Oyla:

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Bende aynı durum oldu kare şeklinde güncellemeyi beğenmedim smdi kurdum tele biraz yavaşladı gibi ve tüm uygulamaları kapatırken arada kare buglu ekran kalıyor sevemedim düzelir mi acaba?
aynen hocam özellikle uygulama kapanma animasyonu buglanıyor gibi

Oyla:
Üst Alt