Rehber Miui Reklamları Nasıl Devre Dışı Bırakılır ?

BrOnX2000

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
0
Paylaşımınız için çok teşekkürler.

Ceki_94

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi 4X
Konular
4
Ayarlar>Yüklü Uygulamalar>Dosya yöneticisi açın orda veri kullanımını kısıtla var her iki tikide kaldırdığınız da dosya yöneticisinin internet ile bağlantısı nı kesmiş oluyoruz ben bu şekil bir çözüm buldum aynı yöntemi müzik ve diğerlerine de uyguladım şimdi reklam gelmiyor.

Redmi 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ceki_94

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi 4X
Konular
4
O da var tabi ki ama uygulama kullanmak istemeyenler için böyle bir seçeneğin de olduğunu bilmek onlar için iyi olacaktır.

Redmi 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

xottoman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi 5S 64
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Hayır sorun şu , neden orijinal telefonda reklam var ? Başka hangi telefon kullanıcısına bunu yapar. Direkt kendinden soğutma sebebi. Kulaklık koyma , reklam koy , ülkelere gelme falan filan benim ilk ve son xiaomi cihazım olacak

fotografya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fotografya
Cihazım
HTC M7
Konular
7
aynen katılıyorum. ayrıca bunları yapınca reklamlar hiç bir zaman gelmiyor değil mi ?

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Hayır sorun şu , neden orijinal telefonda reklam var ? Başka hangi telefon kullanıcısına bunu yapar. Direkt kendinden soğutma sebebi. Kulaklık koyma , reklam koy , ülkelere gelme falan filan benim ilk ve son xiaomi cihazım olacak
Xiaomi cihazınızı satıp politikasından memnun olduğunuz bir markanın her hangi modeline geçebilirsiniz hocam :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ibrahimseyda

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
mi 8
Meslek
eczacı
Konular
6

hocam ben şu an Çin'deyim buradaki insanların reklam algısı ile bizim reklam algımız bir değil. biz reklamları sinir bozucu gereksiz şeyler olarak değerlendiriyorken buradaki insanlar reklamları bir rehber gibi görüyor ve kullanıyor. bende telefon alır almaz hepsini kapattım ama onlar seviyor ve kullanıyor reklamları

DSOTO

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
redmi note 5
Konular
1
aynen katılıyorum.bugün takvimi açtım.bu uygulama rehbere erişim izni istiyor.reddettim bu seferde bir daha takvime giremedim.bu dayatma neden takvim uygulaması neden rehberim deki isimlere ihtiyaç duyar.gizlilik diye bir şey yok rehberini açmazsan takvime bakamazsın.resmen telefondan sogudum

Üst Alt