Rom MIUI Pulse 12.3 Redmi Note 9 Pro ( Joyeuse ) Detaylı Anlatım Videolu

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Hocam pil ekran resminde tahmini yüzde 75 civarı ölçüme başlamış. Şarjınız 19 kalmış yüzde 56 kullanılmış ve 8 saate yakın ekran süresi alınmış. Geriye kalan yüzde 44 lük şarjla tahmini 6 saat daha kullanılabilir. Buda 14 saate tekabül ediyor diye tahmin ediyorum. Gayet başarılı
Ben toplam kullanım süremi yazdım hocam. En yoğun kullanım dönemleri de sizlerin söylediği gibi resimler de yer alıyor. Şarj süresinden gayet memnunum. O yüzden tavsiye ediyorum.

useful

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
11
Ben toplam kullanım süremi yazdım hocam. En yoğun kullanım dönemleri de sizlerin söylediği gibi resimler de yer alıyor. Şarj süresinden gayet memnunum. O yüzden tavsiye ediyorum.
Hocam bunu wendor veya fm kurmadan direk kurabiliyor muyuz ? Şu anda Eu rom 11.0.7 kullanıyorum

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Hocam bunu wendor veya fm kurmadan direk kurabiliyor muyuz ? Şu anda Eu rom 11.0.7 kullanıyorum

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Konu içeriğinde belirttim. Herhangi bir şekilde vendor veya fw kurulumu yapmadan yükleyin. Kurulum aşamalarını yazdım. Ona göre yapın lütfen.

mhmtsyk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Mi6
Konular
11
Rica ederim. Hocam temiz kurulum yapıp, magisk i de OrangeFox ile flash larsanız ve AI Ön yüklemeyi de açarsanız memnun kalırsınız. Ben şahsen çok memnunum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şarj süresi ile ilgili bilgileri ve resimleri ana konuya ekledim. Konu güncellendi.
Hocam güvenlik nedeniyle magisk flashlamayı tercih etmiyorum. Acaba magisk kurmadan kullanamaz mıyım?

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Hocam güvenlik nedeniyle magisk flashlamayı tercih etmiyorum. Acaba magisk kurmadan kullanamaz mıyım?
Kullanırsınız tabiki de. Benim de tercih etmemin tek sebebi YouTube ve YouTube Music uygulamalarını premium ve reklamsız kullanmak. Arada sırada da bazı uygulamaları falan kullanıyorum. Dolby, Viper vs.

M.Sami

Xiaomi Mİ 11 - 12/256 Special Edition
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
Herkese merhabalar. Dün yoğun bir kullanım yaptım ve pil durumunu sizlerle paylaşmak isterim. Ben şahsen çok beğendim. Şarj süresi bayağı tatmin edici.
Perşembe gecesi telefonu şarj ettim ve tekrardan temiz bir kurulum yaptım. Agni kernel kurmuştum çünkü. Kurduktan sonra zaten cihaz gün içerisinde hiç bir şey yokken kendi kendine kapanıp açıldı, bazı uygulamalar çalışmamaya başladı falan. Yapımcısı zaten herhangi bir kernel kullanmamam gerektiğini belirtti. O yüzden tekrar romu yükledim. Şarjım %98-97 iken kullanmaya başladım.

(Soranlar illaki olacaktır. İnstagram ı bilerek kullandım. WhatsApp a göre çok daha fazla pil tüketiyor. Kız arkadaşım ve diğer arkadaşlarımla gün boyunca oradan sohbet ettim. Görüntülü, normal vs.)
neden sürekli siyah kullanıyorsunuz ? cihaz ekranı ips değilmi,

Kullanırsınız tabiki de. Benim de tercih etmemin tek sebebi YouTube ve YouTube Music uygulamalarını premium ve reklamsız kullanmak. Arada sırada da bazı uygulamaları falan kullanıyorum. Dolby, Viper vs.
yani bir nevi kaçak olarak izlemek :)
Herşeyimiz ilegal 1 tane yasal işimiz yok.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
neden sürekli siyah kullanıyorsunuz ? cihaz ekranı ips değilmi,

yani bir nevi kaçak olarak izlemek :)
Herşeyimiz ilegal 1 tane yasal işimiz yok.
IPS fakat siyahı fazlasıyla seviyorum diyelim. :)

M.Sami

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
IPS fakat siyahı fazlasıyla seviyorum diyelim. :)
resim siyah sizin telefon gri :) yani siyah görmeniz zaten teknik olarak mümkün değil:
zaten bundan dolayı önümüzde aylarda mui 13 sürümde IPS cihazlar karanlık mod kaldırılacak
Amoled olmadıkları için siyahlar tam göstermek için daha fazla şarj tüketiyor. çünkü.
zaten artık IPS telefon redmi not 10 sonra üretilmiycek.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
resim siyah sizin telefon gri :) yani siyah görmeniz zaten teknik olarak mümkün değil:
zaten bundan dolayı önümüzde aylarda mui 13 sürümde IPS cihazlar karanlık mod kaldırılacak
Amoled olmadıkları için siyahlar tam göstermek için daha fazla şarj tüketiyor. çünkü.
zaten artık IPS telefon redmi not 10 sonra üretilmiycek.
Bilgiler için teşekkür ederim fakat gözlerimde bir problem yok yani gayet her taraf siyah :D

M.Sami

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular