Rom MIUI Pulse 12.3 for Surya (Poco X3 NFC) Android 10 (Q) UPDATE 16/05/2021

dmrens

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Poco x3 (karna)
Konular
4
Miuimind ı ilk çıktığından beri tüm serileri kullandım. Şuanda 12.0.13 teyim. En iyi rom. Bildirim simgeleri sorunu ve şeffaflık için ayarlarda mind ayarları/ bildirim çubuğu ayarlarına tıkladığınız gibi düzelir herşey.
Sağolun hocam zaten o şeffaflık başa bela ya cidden getire getire bi şeffaflık getirmişler oda sıkıntılı :D

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Mind ayarlarında yapılıyor şeffaflık ayarı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tüm kernelleri kullandım. Size ne lazım pil, performans ?
Oyun için lazım hocam CY olanı yükledim bu kafeinsiz hocamın paylaştığını. Birde bu miui mind'te app vault çince bunu Türkçe yapamıyor muyuz?

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
Oyun için lazım hocam CY olanı yükledim bu kafeinsiz hocamın paylaştığını. Birde bu miui mind'te app vault çince bunu Türkçe yapamıyor muyuz?
Hayır Türkçe olmuyor. Ben siliyorum kullanmıyorum. Cy kernel iyi. Güncel versiyonu flashlanmiyor. Root istiyor olabilir. Melody v2 ve weapon itzy sürümleri iyi. Bu kernel haricindeki tüm kerneller stock kernel ile aynı performansa sahip. Aynı FPS droplari yaşatıyor.

tıslayankedi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MIUI Destek
Cihazım
POCO X3 PRO
Meslek
ROM Geliştiricisi
Konular
36
Mind ayarlarında yapılıyor şeffaflık ayarı

Tüm kernelleri kullandım. Size ne lazım pil, performans ?
Hocam A11 (Xiaomi.eu tabanlı) Pil için hangi kerneli önerirsin?
Birde cihazı çok yavaşlatır kanser ederse diye sosyal medya kullanımına uygun, bildirimlerin geç düşmemesi için performans kerneli de rica edebilir miyim?

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
Hocam A11 (Xiaomi.eu tabanlı) Pil için hangi kerneli önerirsin?
Birde cihazı çok yavaşlatır kanser ederse diye sosyal medya kullanımına uygun, bildirimlerin geç düşmemesi için performans kerneli de rica edebilir miyim?
MIUI tabanlı android 11 li romlar için çok nadir kernel var. Olanlarda sorun çıkartıyor ya da flashlanmiyor. Asla Android 11 li MIUI tabanlı romda kernel tavsiye etmiyorum. En iyisi android 10 romlar eğer MIUI tabanlı kullanacaksanız. Performans istiyorsanız en iyisi CY. Sonrasında Sabun ve SB V8. Pil içinde Blink ve SB 4 tavsiyem. Eğer denge istiyorsanız f1xy kernel. En iyi iki f1xy sürümü v11 ve v13-1 güncel sürüm.

dmrens

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Poco x3 (karna)
Konular
4
MIUI tabanlı android 11 li romlar için çok nadir kernel var. Olanlarda sorun çıkartıyor ya da flashlanmiyor. Asla Android 11 li MIUI tabanlı romda kernel tavsiye etmiyorum. En iyisi android 10 romlar eğer MIUI tabanlı kullanacaksanız. Performans istiyorsanız en iyisi CY. Sonrasında Sabun ve SB V8. Pil içinde Blink ve SB 4 tavsiyem. Eğer denge istiyorsanız f1xy kernel. En iyi iki f1xy sürümü v11 ve v13-1 güncel sürüm.
hocam ben cy yi kullandım ama baya şarj yiyor onu farkettim f1xy kasma yapıyor mu oyunlarda ya da drop

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
hocam ben cy yi kullandım ama baya şarj yiyor onu farkettim f1xy kasma yapıyor mu oyunlarda ya da drop
Oynadığınız oyuna bağlı. Cod mobile da Cy hariç tüm kerneller fps drop yiyor. Aldığınız düşük islemciden maksimum performans. Doğal olarak sarj yiyecek.

dmrens

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Poco x3 (karna)
Konular
4
Şuan cy kullanıyorum şarj bitmiyor emin misiniz hocam?
Valla hocam ben 40 dk Lık br attım codda %32 şarj yedi yani siz hangi sürümü kurdunuz

Bide orta ayarlar 60hz

Oynadığınız oyuna bağlı. Cod mobile da Cy hariç tüm kerneller fps drop yiyor. Aldığınız düşük islemciden maksimum performans. Doğal olarak sarj yiyecek.
Haklısınız ne diyeyim cy den başka çare yok

Üst Alt