İnceleme Miui Pro ROM - Tanıtım, Bağış, Kurulum

_yasin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
S23U 12/256
Konular
6
Explorer ile deneyeceğim
Sonuç değişmeyecektir. Ziraat Bankası ile ödeme yapılamıyor. Akbank, Garanti yada İş Bankası kartlarını denemenizi tavsiye ederim. Ödemeyi yapmadan önce de Yoomoney hesabı ile oturum açın ki dekont mailinize gelsin.

ozanerkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
MI10T
Konular
1
Ödemeyi yaptım formuda doldurdum bekliyorum bakalım. Umarım geri dönerler

Safranbeg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Safranbeg A.
Cihazım
Note 9s
Konular
2
ozanerkan, ödemeyi neyle yaptınız hocam.

Safranbeg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Safranbeg A.
Cihazım
Note 9s
Konular
2
ozanerkan, inşallah provizyona düşmemiştir hocam. Yomoney e üyelik açmadıysanız provizyona düşen ödemeyi ispat etmeniz zor.

ozanerkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
MI10T
Konular
1
ozanerkan, inşallah provizyona düşmemiştir hocam. Yomoney e üyelik açmadıysanız provizyona düşen ödemeyi ispat etmeniz zor.
Ödemeyi alıp ödeme numarasını falan verdi ama. Hatta onun ekran görüntüsünü alıp formu doldurup orayada ekledim

Safranbeg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Safranbeg A.
Cihazım
Note 9s
Konular
2
Ödemeyi alıp ödeme numarasını falan verdi ama. Hatta onun ekran görüntüsünü alıp formu doldurup orayada ekledim
İşte o ödeme anı biraz işi karıştırıyor. Önceleri rahatlıkla ödediğim banka bir anda bunun bir dolandırıcılık olabileceğini düşünerek ödememi hem kabul edip hemde provizyonda bekletti sonra ödedi. Sonuçta miuipro bunu kabul etmediği gibi banka dekontunuda kabul etmiyor. Yomoney üyelik açmadığım için hicbir şekilde ödemeyi kabul ettiremedik, üstelik bu yaptığım en yüklü odeme idi ve bende gereğini yaparak valideleri ile ilgili goruş ve temennilerimi belirttim süresiz ip ban yedim :)

ozanerkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
MI10T
Konular
1
İşte o ödeme anı biraz işi karıştırıyor. Önceleri rahatlıkla ödediğim banka bir anda bunun bir dolandırıcılık olabileceğini düşünerek ödememi hem kabul edip hemde provizyonda bekletti sonra ödedi. Sonuçta miuipro bunu kabul etmediği gibi banka dekontunuda kabul etmiyor. Yomoney üyelik açmadığım için hicbir şekilde ödemeyi kabul ettiremedik, üstelik bu yaptığım en yüklü odeme idi ve bende gereğini yaparak valideleri ile ilgili goruş ve temennilerimi belirttim süresiz ip ban yedim :)
Umutlarım kırıldı iyice bende ödemeyi öğlen 2 gibi yapmıştım çünkü. Hala bir geri dönüş yok. 160 ruble ödedim. Çok bi miktar değil ama romu denemeye çok heveslenmiştim 🙂

Safranbeg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Safranbeg A.
Cihazım
Note 9s
Konular
2
ozanerkan, dört güne kadar yolu var hocam. Keşke yomoney üyeliği açsaydınız garanti olurdu. Ya nasip. Bir sorun olsa bile ben romu denemenize yardımcı olurum. Bilgilendirin hallederiz.

ozanerkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
MI10T
Konular
1
ozanerkan, dört güne kadar yolu var hocam. Keşke yomoney üyeliği açsaydınız garanti olurdu. Ya nasip. Bir sorun olsa bile ben romu denemenize yardımcı olurum. Bilgilendirin hallederiz.
Yardımlarınız için teşekkür ederim hocam. O zaman şuanlık beklemedeyim geri dönüş olmazsa sizi rahatsız ederim rom için 🙂

Üst Alt