Rom MIUI Pro 7.11.9 Türkçe kimler yükleyecek?(yayınlandı)

Emre1475

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
12
teamwiwerdan baglanıp twrp kurabilecek yardımcı olacak kimse var mı ?
İşlem çok basit adb yi indirin bilgisayara daha sonra telefonunuzu fastboot moduna alin ve usb kablosu ile bilgisayara takin daha sonra indirdiğiniz adb.exe dosyasını çalıştırın ve kurun daha sonrasında telefonunuza uygun twrp dosyasını indirip boş bir klosore atın masa ustunde ve o klasorun icinde shif tusuna basili tutarak sağ tik yapin ve power shel i burada ac i secin daha sonrasinda verdiğim komutları sırasıyla power shel pencerisine girin ve her komuttan sonra enter layın.

1. adb reboot bootloader
2.fastboot flash recovery (recovery kısmından sonra bir boşluk birakip indirdiğiniz twrp dosyasinin adini uzantisiyla beraber girin ve enter layın)

İşlem bukadar daha sonra telefonu yeniden başlatın başlatırken ses açma tuşuna basili tutun ve twrp modunda açilmiş olacak.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
evet üstadım RMN3 kate 7.11.9 TR şuan kullanmaktayım
emekleriniz için teşekkürler
Süpriz modlara da yelken açmak dileği ile...
hayırlı işler dilerim

dervisates

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dervis
Cihazım
5s plus 128
Konular
5
İşlem çok basit adb yi indirin bilgisayara daha sonra telefonunuzu fastboot moduna alin ve usb kablosu ile bilgisayara takin daha sonra indirdiğiniz adb.exe dosyasını çalıştırın ve kurun daha sonrasında telefonunuza uygun twrp dosyasını indirip boş bir klosore atın masa ustunde ve o klasorun icinde shif tusuna basili tutarak sağ tik yapin ve power shel i burada ac i secin daha sonrasinda verdiğim komutları sırasıyla power shel pencerisine girin ve her komuttan sonra enter layın.

1. adb reboot bootloader
2.fastboot flash recovery (recovery kısmından sonra bir boşluk birakip indirdiğiniz twrp dosyasinin adini uzantisiyla beraber girin ve enter layın)

İşlem bukadar daha sonra telefonu yeniden başlatın başlatırken ses açma tuşuna basili tutun ve twrp modunda açilmiş olacak.

hocam ben yaptım ama beceremedim sanırım twrp yüklüyorum sonra tlf baştan acılınca mi yazısında kalıyor acılmıyor: 2 3 kere denedım hep baştan rom kurmak zorunda kaldım.

serhaneso

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
redmi3
Konular
0
hocam ben yaptım ama beceremedim sanırım twrp yüklüyorum sonra tlf baştan acılınca mi yazısında kalıyor acılmıyor: 2 3 kere denedım hep baştan rom kurmak zorunda kaldım.
Rom kurduktan sonra bunu kurun acilir

Sbay18

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sefa Başar
Cihazım
Xiaomi Mi9
Konular
10
Miuı orjinal temasınımı kullanıyorsunuz yoksa tema mağazasından indirilen bir temamı kullanıyorsunuz ?
Miuipro romu kurduğum da ilk başta çıkan 3 tema dan birini seçtim adı rounded olan
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
5x için bu sabah kurdum ve cidden çok hoşuma gitti rom. Umarım devamı gelir, Suat hocama çok teşekkür ediyorum. Miui'ı hiç bu kadar özelleştirilebilir kullanmamıştım miui4 zamanından beri.

Emre1475

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
12
Miuipro romu kurduğum da ilk başta çıkan 3 tema dan birini seçtim adı rounded olan
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Başka bir tema kurup deneye bilirmisiniz hocam temadan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Tema olarak pixica öneririm.

Emre1475

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
12
Rom kurduktan sonra bunu kurun acilir

Twrp açılıyormu saten twrp kirduktan sonra miui global çalişmaz başka bir custom rom kurmaniz gerek.

Emre1475

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
12
Twrp açılıyormu saten twrp kirduktan sonra miui global çalişmaz başka bir custom rom kurmaniz gerek.

Üst Alt