Rehber MIUI New ThemeEditor 20.3.27 ( MIUI 11 ) Destekli

• Konbuyu başlatan agit77
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 151
  • Görüntüleme 20K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Değildi hocam onu yabancı bir siteden indirmiştim oda görünmedi ama sizde doluydu , theme manager ile cihazdan tekrar yedekledim bu sefer görünmüştü şablon . Zhuti temaları neden boş şablon hocam ? Bizim tema marketten ne farkı var ki oradan indirdiklerimizin.
Hocam hiçbir farkı yok hepsi aynı ben yarın Çin mağazasındaki bir temayı indirip bakarım

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Değildi hocam onu yabancı bir siteden indirmiştim oda görünmedi ama sizde doluydu , theme manager ile cihazdan tekrar yedekledim bu sefer görünmüştü şablon . Zhuti temaları neden boş şablon hocam ? Bizim tema marketten ne farkı var ki oradan indirdiklerimizin.

çin mağazasından indirdiğim tema sonuç aynı şablon kısmı gözüküyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
çin mağazasından indirdiğim tema sonuç aynı şablon kısmı gözüküyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Sorunun benden kaynaklı olduğunu kesinlikle anlamış oldum hocam sağolun. Oysa eksik bir şey de yok görünmemesini anlayamadım konunuzdaki Java'yı dahi yüklemiştim wasntme~~ Belki kendiliğinden düzelir üretilecek çözümüm kalmadı (:|:) Bu arada programda kalan kısımları Türkçeleştirme yapacakmısınız hocam sanırım SMS kısmı çince şuan sadece :)

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Sorunun benden kaynaklı olduğunu kesinlikle anlamış oldum hocam sağolun. Oysa eksik bir şey de yok görünmemesini anlayamadım konunuzdaki Java'yı dahi yüklemiştim wasntme~~ Belki kendiliğinden düzelir üretilecek çözümüm kalmadı (:|:) Bu arada programda kalan kısımları Türkçeleştirme yapacakmısınız hocam sanırım SMS kısmı çince şuan sadece :)

Hocam ekran görüntüsü atabilirmisiniz. ?
Sorunu gördüm siz miui 10 olarak çalışıyorsunuz sanırım. ben sadece miui 11olan kısmı düzenledim giggle~~

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Hocam ekran görüntüsü atabilirmisiniz. ?
Sorunu gördüm siz miui 10 olarak çalışıyorsunuz sanırım. ben sadece miui 11olan kısmı düzenledim giggle~~

Hocam sorun halloldu :) Siz miui 10 olarak çalışıyorsunuz deyince program menüsünü kurcaladım tema bilgilerini düzenle kısmı varsayılan olarak MIUI 10 açıyormuş onu v11 seçtiğimde şablon kısmı görünür oldu :) Programın azizliğine uğramışım kaç gündür :(drunk~~|(

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Hocam sorun halloldu :) Siz miui 10 olarak çalışıyorsunuz deyince program menüsünü kurcaladım tema bilgilerini düzenle kısmı varsayılan olarak MIUI 10 açıyormuş onu v11 seçtiğimde şablon kısmı görünür oldu :) Programın azizliğine uğramışım kaç gündür :(drunk~~|(

giggle~~ evet hocam o kısmı siz hep boş deyince o kısım aklıma geldi.
kimse miui 10 versiyonu ile ilgilenmediği için ve açıkça çok yorucu çeviri işi olduğu için sadece miui 11 olarak düzenlemiştim. Neyse geçmiş olsun hocam sıfır tema da da eski tema da da miui 11 olması gerekir

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
giggle~~ evet hocam o kısmı siz hep boş deyince o kısım aklıma geldi.
kimse miui 10 versiyonu ile ilgilenmediği için ve açıkça çok yorucu çeviri işi olduğu için sadece miui 11 olarak düzenlemiştim. Neyse geçmiş olsun hocam sıfır tema da da eski tema da da miui 11 olması gerekir

Sağolun hocam çok yardımcı oldunuz herşey için teşekkürler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt