Rehber MIUI New ThemeEditor 20.3.27 ( MIUI 11 ) Destekli

• Konbuyu başlatan agit77
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 151
  • Görüntüleme 20K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
Bu arada yeni çeviriye başladım yardımcı olmak çeviriye katkıda bulunmak isteyen olursa gerekli dosyaları özelden paylaşabilirim.
İngilizceden ise yardımcı olurum Çince ise bilgim yok zaten

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Aaa evet hocam benim indirdiğim de bu konudaki Türkçe olan yanlış yere yazmışım yahu happy~~ Neyse ki bu konuda tema editör giggle~~ Farklı geliştiricilerin temalarını denedim ama bir türlü şablon kısmı dolmadı nedense hep boş hocam.
Hocam pazartesi bakar bilgi veririm.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Aaa evet hocam benim indirdiğim de bu konudaki Türkçe olan yanlış yere yazmışım yahu happy~~ Neyse ki bu konuda tema editör giggle~~ Farklı geliştiricilerin temalarını denedim ama bir türlü şablon kısmı dolmadı nedense hep boş hocam.

Hocam dediğiniz yere baktım
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
şablon kısmı normal gözüküyor bende

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26

Hocam acaba sizin kendi yaptığınız tema olduğu için olabilir mi. Mesela ben zhuti den tema indirip aktardığımda şablon kısmı bomboş görünüyor acaba bir eklenti mi eksik dedim ama sanmıyorum hatta programı ilk acışta gelen bildirimde ek dosya indirin diyordu onu bile indirdim. Yeni oluştur yaptığımda sorun yok ama nedense tema içe aktarınca bomboş. Birde sizin temanızı deneyeceğim eğer onda dolu görünür ise denediğim temalarda sorun var sanırım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Denedim hocam sizin temanızı ve şablon kısmı dolu. Sanırım eklediğim diğer temalar program ile uyumsuz çalışıyor yada bilmiyorum geliştiricileri temaları hangi program ile yapıyorlar :) Tüh bende kendi zevkime göre tema oluştururum diyordum ama işte :?

Son düzenleme:

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Hocam acaba sizin kendi yaptığınız tema olduğu için olabilir mi. Mesela ben zhuti den tema indirip aktardığımda şablon kısmı bomboş görünüyor acaba bir eklenti mi eksik dedim ama sanmıyorum hatta programı ilk acışta gelen bildirimde ek dosya indirin diyordu onu bile indirdim. Yeni oluştur yaptığımda sorun yok ama nedense tema içe aktarınca bomboş. Birde sizin temanızı deneyeceğim eğer onda dolu görünür ise denediğim temalarda sorun var sanırım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Denedim hocam sizin temanızı ve şablon kısmı dolu. Sanırım eklediğim diğer temalar program ile uyumsuz çalışıyor yada bilmiyorum geliştiricileri temaları hangi program ile yapıyorlar :) Tüh bende kendi zevkime göre tema oluştururum diyordum ama işte :?

Hocam uyumsuz değil boş dosya içi boş olduğu için öyle gözüküyor olabilir.
Dosya içine bakın
Örnek olarak = systemmiui var mı yada settings dosyası gibi

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Hocam uyumsuz değil boş dosya içi boş olduğu için öyle gözüküyor olabilir.
Dosya içine bakın
Örnek olarak = systemmiui var mı yada settings dosyası gibi

Evet hocam var birde temaları cihaza atıp uygulandığımda bildirim paneli de değişiyor . Boş olsa idi sanırım stok kalır değişmez diye düşünüyorum. İki gündür çok tema denedim ama çoğu boştu |(

GECELERRRR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Masüstü PC
Konular
7
Tema Editör Programı (MIUI 11 Destekli) Süreki Güncellenecektir.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Güncel Sürüm 20.1.17 Tarihli Güncelleme:

Link:

20.1.3 Değişiklik Günlüğü

1. Cevapsız telefon numaralarının renk değerini ve kişi-grubumun sağ alt köşesindeki düğmenin arka planını değiştirmek için numara çevirici şablonu eklendi
2. Grup mesajı konuşma arayüzü başlık arka planı için SMS şablonu eklendi.
3. Renk ilişkilendirmesini vurgulamak için tümünü seç düğmesinin sağ üst köşesindeki arama / SMS şablonu düzenleme modunu optimize edin (V11).
4. Yeni bir kişi simgesi + tuş takımı genişletme simgesi simgesi malzeme tamamlaması oluşturmak için arama şablonunu optimize edin.

Eski Sürüm

19.12.6 Girişi değiştir
yeni

1. Modül araması sonuçlanmadığında bilgi istemi simgesini ayarlayın.

2. Modülü, toplam 16 adet (MIUI11 / MIUI10) VPN sayfası malzemeleri ekleyecek şekilde ayarlayın.

3. [Basitleştirilmiş Kilit Ekranı] Eklenti; Minimum negatif ekran, yanlışlıkla dokunmayı önlemek için kamerayı açma yöntemini optimize etti.

Şablon optimizasyonu

1. Modülün gizlilik şifresini ayarla - sayfa metin rengini (ana metin rengi) ayarlamak için şifreyi unutma.

2. SMS şablon detayları.

Eklenti optimizasyonu

1. [Çerçeveli takım negatif ekran] eklentisi. Mesaj listesini kaydırırken kilit açma kilidini açarak çatışma sorununu çöz;;

2. [Kayan Çerçeve]] Eklenti, mesaj listesini kaydırırken kilidin açılmasıyla çatışma sorununu çözer.

3. [Kilit Ekranı Bildirimi] Eklenti ve kilit açma çerçevesi arasındaki bağlantı mantığı, bir bildirim basın durumu parametre çıkışı (#noticeDown) ekleyin.

4. [Yatay Dijital Saat] Eklentinin MIUI11 üzerindeki etkisini gösterir. Bu eklentinin etkilerinde MIUI10 9.9.3'ten sonraki geliştirme sürümünde farklılıklar olduğunu lütfen unutmayın.

İşlev optimizasyonu

1. Tema uygulama hızını artırın, kazanmak için adb dosyasını güncelleyin.

2. Kablosuz uygulama temasının kullanılamaması sorunu.

19.11.22 Güncelleme günlüğü
1. Tema paketi mantığını algılamak için editörü optimize edin, uygulama hızını artırın

2. Optimizasyon editörü ekran görüntüsü mantığı

3. SMS çift kart simge adını optimize edin (orijinal harita modunu iptal edin, orijinal resim adını kullanın)

4. Optimizasyon SMS ana sayfası, Xiaomi bulut senkronizasyon istemi çubuğu renk değeri ilişkisini açar

5. Optimizasyon SMS alt pencere ikincil yazı tipi rengi

6. Kilit Ekranı Eklentisini Optimize Etme: Çerçeveli takım negatif ekranı, klasik negatif ekran

7. Sağ alt köşedeki iletişim bilgileri sayfası Düzenle düğmesini ekleyin (MIUI10 şablonu)

8. Adaptasyon Giriş wifi şifresini ayarlayın Giriş kutusu bilgi istemi metni ve normal metin rengi

9. Arama kutusu eklentisini kaldırın (clock_2x4 modülü)

10. Durum çubuğu pilini çıkarın. Bir sayfa hazırlayın (kullanıcıya kötü bir deneyim vermemek için yeni üretim yöntemi mükemmel olmadığından, üretim yöntemi kaldırılır ve tasarımcının durum çubuğu pilini yapması tavsiye edilmez; eski yöntem uyarlanabilir)

Programın düzgün bir şekilde çalışabilmesi için Java uygulamasının güncel olması gerekir bunun linkteki sisteminize uygun olanı indirip kurduktan sonra uygulamayı açın.

Tema paketi yapısı
  • clock_2x4 masaüstü saati
  • com.miui.home masaüstü
  • com.android.contacts Arama ve İletişim
  • com.android.mms SMS
  • com.android.settings ayarları
  • com.android.systemui bildirim çubuğu
  • framework-miui-res MIUI küresel
  • framework-res küresel
  • icons masaüstü simgeleri
  • lockscreen ekranı kilit ekranı
  • miwallpaper canlı duvar kağıdı
  • wallpaper duvar kağıdı
  • Description.xml tema açıklama dosyası
Daha Fazla Bilgi İçin

Hocam benim kullandığı F-16 savaş uçağının -zahmet olmazsa- temasını geliştirir misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt