Rom Miui°Mint Joyeuse MIUI 13 | Android 12

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
Android webiev playstor dan güncelleyince düzeldi açıldı,ama Netflix uygulamasını play storden güncellemiyor hata veriyor.
Safetynet fixli değil ondan dolayı. Cihaza magisk yükleyip safetynet modülünü kurmanız gerekiyor

dark3434

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
5.02
Cihazım
xiaomi note
Konular
25
Android webiev playstor dan güncelleyince düzeldi açıldı,ama Netflix uygulamasını play storden güncellemiyor hata veriyor.
Netflix googleplay sertifikalı olmadığı için görünmüyor.

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
sorunu çözdüm dolby atmosla çakıştığı için viperfx açılmıyordu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

dolby ve viperin aynı anda çalıştığı bir sürüm varsa söylerim yoksa sadece bir mödül kura bilirsiniz demektir

modülleri bulamazsanız özelden yazarsanız linklerini ve ya dosyaların kendilerini paylaşırım

dark3434

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
5.02
Cihazım
xiaomi note
Konular
25
Arkadaşlar Google Play sertifikalı değil hatası veriyor bunu çözebilirmiyiz.

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Arkadaşlar Google Play sertifikalı değil hatası veriyor bunu çözebilirmiyiz.
safetynet diye google da arama yap karşında github çıkacak ordan son sürüm olan 2.3.1 indir magisk içerisinden modüller kısmına gel depolamadan yükle seçeneceğini seç ve indirdiğin zip dosyasını seç sonra play storeun üzerine uzun tıkla uygulama bilgisine tıkla önce verileri temizle sonrada güncellemeleri kaldır sonra cihazı yeniden başlat

zip dosyasını seçtikten sonra sana yeniden başlat diye bir seçenek çıkacak ona tıklamadan play store un verilerini temizle

sonra biraz bekle play store güncellenecek ayarlardan hakkında kısmına baktığında cihaz sertifikalı yazacak

viper fx kurduktan sonra dolby atmos kurmayın cihaz açılmıyor bir çözümü varmı diye bakacağım bilgilendiririm sizi

Son düzenleme:

dark3434

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
5.02
Cihazım
xiaomi note
Konular
25
safetynet diye google da arama yap karşında github çıkacak ordan son sürüm olan 2.3.1 indir magisk içerisinden modüller kısmına gel depolamadan yükle seçeneceğini seç ve indirdiğin zip dosyasını seç sonra play storeun üzerine uzun tıkla uygulama bilgisine tıkla önce verileri temizle sonrada güncellemeleri kaldır sonra cihazı yeniden başlat

zip dosyasını seçtikten sonra sana yeniden başlat diye bir seçenek çıkacak ona tıklamadan play store un verilerini temizle

sonra biraz bekle play store güncellenecek ayarlardan hakkında kısmına baktığında cihaz sertifikalı yazacak
Teşekkür ederim bilgilendirme için ama ben rootsuz kullanıyorum,magisk yükleyip bu dediklerinizi yaptıkdan sonra magiski yani roootu kaldırsam googplay sertifikasına gidermi?
Yada rootsuz yspsmazmıyız.

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Teşekkür ederim bilgilendirme için ama ben rootsuz kullanıyorum,magisk yükleyip bu dediklerinizi yaptıkdan sonra magiski yani roootu kaldırsam googplay sertifikasına gidermi?
Yada rootsuz yspsmazmıyız.
ben hep rootlu kullandığım için o konuda bir bilgim yok ama rootlu kullanacaksanız çözümü bu sanırım safetyneti geçmeyecek şekilde paylaşmışlar romu ondan böyle oluyor ama istersen play store verilerini silip güncellemeleri kaldırdıktan sonra yeniden başlat belki çözülür sanmıyorum ama

telefon auido modification ve dolby modüllerini kurarken açılmadı wipe data ve format yaptım gene açılmadı romu tekrar kuruyorum eğer viper ve ya dolby ile işi olan varsa buna dikkat etsin çözümü varmı diye cihaz açıldıktan sonra bakacağım

Son düzenleme:

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
cihaz bootlapa düştü wipe data format ve romu tekrardan kurarak açıldı yanlış yazmışım audio modification library

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
cihaz bootlapa düştü wipe data format ve romu tekrardan kurarak açıldı yanlış yazmışım audio modification library
Hocam safetynet kurdum. Cihazı yeniden başlattım ve sertifika geçerli yazıyor fakat netflix yüklemek istediğim zaman Google playda çıkmıyor. Netflixi Google aramadan aratıp google playe yönlendirdiğim de bu sürüm için uyumlu değil diyor. Çözümü nedir acaba?

Hocam safetynet kurdum. Cihazı yeniden başlattım ve sertifika geçerli yazıyor fakat netflix yüklemek istediğim zaman Google playda çıkmıyor. Netflixi Google aramadan aratıp google playe yönlendirdiğim de bu sürüm için uyumlu değil diyor. Çözümü nedir acaba?
Sorunu çözdüm. Magisk üzerinden google play hizmetlerini yetkilendirdim.

Üst Alt