Rom Miui°Mint Joyeuse MIUI 13 | Android 12

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
Rica ederim hocam son bir dip not geçeyim romu herzaman bilgisayarınızda tutun ve ya usb flash belleğinizde bir sorun olduğunda hızlıca. Romu flashlamak ve beklememek için google sync fixi kurmayı unutmayın google senkronizasyonu fixliyor romu tek başına kurarsanız bu özellik çalışmayacak
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Geceye doğru denerim hocam onun dışında forumda bir konu paylaşacağım ancak konuda Türkçe dil ve yazım kurallarına dikkat etmem gerekiyormuş beni biraz zorlar Azerbaycanlı olduğum için yazımda çok hata ola bilir ondan kaynaklı olarak çekiniyorum açacağım konu hayat kurtarıcı bir rehber ola bilir romlarda sürekli modüller kullanan kişilerin işine yarayacak bootloop sorununu çözmek için 3 farklı yöntem
Hocam siz hiç çekinmeyin bu forumda azeri yazılara, ingilizce konulara ve birçok dile ihtiyaç var. Dünyanın her yerinden insanlar bu forumlara ulaşıyor kendi dillerinde yazılar arıyorlar. Siz paylaşın google translate bize yardımcı olur :)

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Hocam siz hiç çekinmeyin bu forumda azeri yazılara, ingilizce konulara ve birçok dile ihtiyaç var. Dünyanın her yerinden insanlar bu forumlara ulaşıyor kendi dillerinde yazılar arıyorlar. Siz paylaşın google translate bize yardımcı olur :)
Bu bootloop sorununu paylaşacağım konudaki gibi yaparsanız veriler gitmiyor bu arada benim bahsedeceğim 3 yöntemide birleştirip yapada bilirsiniz sağlıklı olur aslında

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Evet üstadım rootsuz kullanıyorum😁
Bendensiniz hocam roma geçmeyin şimdilik isterseniz ben söylerim size öyle geçerseniz isterseniz root atın swift backup ile verilerinizi yedekleyin sistem uygulamaları dışında sonra rootu kaldırın yeni romu kurup yedeği geri yükleyin rootu kaldırın :)

dark3434

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
5.02
Cihazım
xiaomi note
Konular
25
Bendensiniz hocam roma geçmeyin şimdilik isterseniz ben söylerim size öyle geçerseniz isterseniz root atın swift backup ile verilerinizi yedekleyin sistem uygulamaları dışında sonra rootu kaldırın yeni romu kurup yedeği geri yükleyin rootu kaldırın :)
Bilglendirme çin teşekkür ederim,sizi takip ediyorum hiç yorulmadan üşenmeden herkese yardımcı olmaya çalışıyorsunuz tebrik ederim.
Ben rootsuz kullanıyorum ama dediğiniz gibi rom kurup root yapıp swift backup ile yedekleri yüklerim ve root kaldırırım her romda bu şekilde yapıyorum.

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Bilglendirme çin teşekkür ederim,sizi takip ediyorum hiç yorulmadan üşenmeden herkese yardımcı olmaya çalışıyorsunuz tebrik ederim.
Ben rootsuz kullanıyorum ama dediğiniz gibi rom kurup root yapıp swift backup ile yedekleri yüklerim ve root kaldırırım her romda bu şekilde yapıyorum.
Rica ederim forum güzel ya insanlara yardım etmekte hoşuma gidiyor hemde hata ve sorun bulup onu çözüp paylaşmaya daha çok motive ediyor bu durum beni oyüzdende elimden geldiği bilgimin yettiği kadar yardım ediyorum sadece yazı kurallarına dikkat ederek yazmaya üşenmem ve yazamama dışında bir sorun yok xd

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Üstadım iyi olur en azından google sertifka sorunundan kurtulmuş oluruz düzgün bir romsa.
Hocam romu şuanki romunuzun üzerine direkt olarak kurun başka hiç bir şey yapmanıza gerek yok ama changelogda cts geçmemesi yazmışlar yani sertifikalı gözükmüyor romu ilk kez açtım ilk açılışta ayaları felan eşitlediği için kastı ama şuan akıyor herhangi bir sıkıntı yok ilk açılış için biraz uzun bekletti. Açılış ekranında oda normaldir :)

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Teşekkür ederim 👍
Hocam şimdi romu kurdum eğer direkt kullandığınız romun üzerine kurarsanız kasıyor biraz uygunlaşmaya çalışıyor tavsiyem format ve wipe yaptıktan sonra atmanız safetynet nasıl onu deneyeceğim şimdi. Onun için wipe ve format yapıp deneyeceğim

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Hocam şimdi romu kurdum eğer direkt kullandığınız romun üzerine kurarsanız kasıyor biraz uygunlaşmaya çalışıyor tavsiyem format ve wipe yaptıktan sonra atmanız safetynet nasıl onu deneyeceğim şimdi. Onun için wipe ve format yapıp deneyeceğim
geçmiyor hocam ama bir çözüm var swift backup için root yaptığınız da safetynet için modülü magiskten kurun ama yeniden başlatmadan play storeu güncellemeleri kaldır yapıp verilerini temizleyin telefonu yeniden başlatın play store sertifikalı yazacak ayarlarda sonra magisk den tüm imajları kaldırı seçin kaldırın

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
anlamadığım şekilde çok fazla kasıyor bir çözümü varmı diye bakacağım

Üst Alt