Rom Miui°Mint Joyeuse MIUI 13 | Android 12

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Testerlik için vaktim olur ancak cihazı süreklli brick, bootloop gibi sorunlara sokarsam çok zamanımı alır sizi tester yapabilirim belki okulda bilişim okuyacağım için daha çok yararı olur roma
Benlik bir sıkıntı yok hocam ancak brick ve bootloop sorunları cidden yoruyor insanları ha bu arada animasyonları biraz daha hafifletmek vs yapıla bilirmi en önemlisi. Bu rom hiç bir şekilde encrypted olmuyor bunun bir çözümü varmı acaba hangi android 12 MIUI 13 tabanlı rom denesem hep böyle

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 9 +
Meslek
Öğrenci
Konular
143
Benlik bir sıkıntı yok hocam ancak brick ve bootloop sorunları cidden yoruyor insanları ha bu arada animasyonları biraz daha hafifletmek vs yapıla bilirmi en önemlisi. Bu rom hiç bir şekilde encrypted olmuyor bunun bir çözümü varmı acaba hangi android 12 MIUI 13 tabanlı rom denesem hep böyle
Onlara bakacağım ancak romun animasyonlarını vs.. tamamen yenileyeceğim için aylar alabilir yapmak

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Şifrelemeye çalışmayın hocam tekrar rom atmanız gerekir ve dosyalarınız tamamaen silinir.

dark3434

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
5.02
Cihazım
xiaomi note
Konular
25
Testerlik için vaktiniz yoksa isterseniz bana atarsınız romları bende forumda bootloop sorunuyla alakalı telefonu sıfırlamadan veriyi silmeden nasıl bu sorunu çöze bileceğiniz ile ilgili bir konu paylaşacağım ancak ben Azerbaycanlı olduğum için noktalama işaretleri ile alakalı sorunlar ola bileceğinden birde detaylı anlatmak istediğimden şuan için çekiniyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Denemeyin hocam 13.0.12.0 tabanlı romlar hep sıkıntılı bir sürüm ve portlamayi düzgün yapmamışlar

Denemeyin hocam 13.0.12.0 tabanlı romlar hep sıkıntılı bir sürüm ve portlamayi düzgün yapmamışlar
Teşekkür ederim port olduğunu fark etmedim.

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Teşekkür ederim port olduğunu fark etmedim.
Mi 12 modelinden portlanmış o rom birde çin tabanlı rom olduğu için ekstra yoracak sizi en iyisi port olmayan ve ya eu , eea tabanlı romun portlarını denemek oda iyi ola bilir oda düzgün portlanırsa

Onlara bakacağım ancak romun animasyonlarını vs.. tamamen yenileyeceğim için aylar alabilir yapmak
Hocam eğer basit şeyler varsa yapa bileceğim sabrınız yeterse anlatmaya bende yardım ede bilirim

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 9 +
Meslek
Öğrenci
Konular
143
Mi 12 modelinden portlanmış o rom birde çin tabanlı rom olduğu için ekstra yoracak sizi en iyisi port olmayan ve ya eu , eea tabanlı romun portlarını denemek oda iyi ola bilir oda düzgün portlanırsa

Hocam eğer basit şeyler varsa yapa bileceğim sabrınız yeterse anlatmaya bende yardım ede bilirim
Teknik sorunlardan dolayı başlayamadım 3-4 güne başlarım ancak bilgisayara SSD siparis ettim 1 TB lik

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Teknik sorunlardan dolayı başlayamadım 3-4 güne başlarım ancak bilgisayara SSD siparis ettim 1 TB lik
Tamamdır hocam ben çok ufak dosyaları derleye bilirim cihazda iyi değil ama tek bilgisayar yerine 2 bilgisayar daha hızlı olurbelki katılmak isteyen başka arkadaşlar ola bilir

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 9 +
Meslek
Öğrenci
Konular
143

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Birde dün bootloop sorunu oldu cihazda orange foxtan manager e girip modülü silip telefona mint romunu tekrar atıp sonrada data/adb/modules kısmındanda modülleri temizledim bir kaç kere bu işlemi yaptım telefon anlamadığım şekilde hızlanmıştı anlam veremedim eski dosyada yok gibi görünüyordi

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 9 +
Meslek
Öğrenci
Konular
143
Birde dün bootloop sorunu oldu cihazda orange foxtan manager e girip modülü silip telefona mint romunu tekrar atıp sonrada data/adb/modules kısmındanda modülleri temizledim bir kaç kere bu işlemi yaptım telefon anlamadığım şekilde hızlanmıştı anlam veremedim eski dosyada yok gibi görünüyordi
Hocam şimdiden romdan kaldıracağım özellikler

Always on display
Süper duvar kağıtları
Duvar Kağıdı Döngüsü
Ekran çözünürlüğü
Yenileme hızı

Üst Alt