Rom Miui°Mint Joyeuse MIUI 13 | Android 12

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Hocam direkt apk dosyası olarak indirin zaten recovery apk olmasına rağmen zip gibi görecek magiski ve kuracak
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Github topjohnwu magisk kısmından indirin isterseniz orda magiskin son sürümü 25.2
Hallettim sonunda çok teşekkürler hocam.

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Hallettim sonunda çok teşekkürler hocam.
Rica ederim ne demek hocam :)

ben kurdum hocam dün cidden çok akıcı çok performanslı rom olmuş yapımcının eline sağlık sadece koyu mod sıkıntılı onunda fix dosyası varmış bulursam çok daha güzel olacak
Hocam sezer1907 hocamın paylaştığı linkten dosyayı indirdim kurdum ve çalışıyor gibi görünüyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

dark3434

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
5.02
Cihazım
xiaomi note
Konular
25
Bende dün pil istatistiklerini paylaştım ama sonra yeninden başlatma yaptım hiç bir sorun yoktu ama cihaz bootloop ta kaldı bir kaç deneme yaptım agni kernelden dolayı bootloopa giriyor tekrardan temiz kurulum yaptım şimdilik bir sorun yok gene tüm modüller çalışıyor romu ne boza bilir diye uğraşıyorumda banamısın demiyor rom bazlı tek sorun google sekranizasyonun çalışmaması oda fix dosyasıyla çalışıyor 😅
Üstadım bildirim çubuğu ve menülerde bazı yerler renkli monet deniliyor herhalde bunu nasıl kapatıyoruz.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Rica ederim ne demek hocam :)

Hocam sezer1907 hocamın paylaştığı linkten dosyayı indirdim kurdum ve çalışıyor gibi görünüyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hocam size çok zahmet verdim ama son olarak bir şey sormak istiyorum. Hangi kerneli kullanmamı önerirsiniz ? Bir önceki sayfada agni kernel kullandığınızı gördüm stock kernele göre daha mı iyidir ? Farklılıkları neler ? Nereden indirebilirim ?

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Hocam size çok zahmet verdim ama son olarak bir şey sormak istiyorum. Hangi kerneli kullanmamı önerirsiniz ? Bir önceki sayfada agni kernel kullandığınızı gördüm stock kernele göre daha mı iyidir ? Farklılıkları neler ? Nereden indirebilirim ?
Hocam agni kernel güzeldir ama sıkıntıları çok bazen cihazı bootloopa bile soka biliyor miui 13 android 12 kullandığını varsayarsam sadece spectrum kernel kalıyor geriye oda agni kernele göre daha az performanslı ve pürüzlü çalışıyor ama benim kernel kurma nedenim sadece test etmekti eğer viper fx ve ya dolby atmos ile işiniz yoksa agni kerneli deneye bilirsiniz işiniz varsa kesinlikle denemeyin ve cihaz bootloopa girerse agni kernelden dolayı spectrum kerneli flash bellekte tutun nereden indirme konusuna gelirsek agni kernel miatoll yazarsanız google da arama yaparsanız 15 nisan 2022 tarihli olan linkten indire bilirsiniz spectrum kernelide spectrum kernel miatoll yazarsanız google da karşınıza çıkan pling sitesinden indire bilirsiniz

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
Üstadım bildirim çubuğu ve menülerde bazı yerler renkli monet deniliyor herhalde bunu nasıl kapatıyoruz.
Android 12 ile gelen dynamic theme "monet" MİUİ 13 ile henüz uyumlu çalışmıyor, bundan dolayı bazı görsel hatalar görebiliyoruz romda. Birçok çözüm yolu aradım ama bir türlü kendim de çözemedim. Rom çok stabil çalıştığı için fazla gözüme batmıyor ama çözümü var ise de paylaşan olursa şimdiden çok teşekkürler.

dark3434

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
5.02
Cihazım
xiaomi note
Konular
25
Android 12 ile gelen dynamic theme "monet" MİUİ ile henüz uyumlu çalışmıyor, bundan dolayı bazı görsel hatalar görebiliyoruz romda. Birçok çözüm yolu aradım ama bir türlü kendim de çözemedim. Rom çok stabil çalıştığı için fazla gözüme batmıyor ama çözümü var ise de paylaşan olursa şimdiden çok teşekkürler.
Teşekkür ederim tema değiştirsem kaybolurum?

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Hocam o renkler değişiyormu bilmiyorum android 12 ile geldi bu android 12 dosyalarlnın içindeyse mod yapımcıları vsleri araştırıp fix dosyası ve ya değiştirmek için bir modül bulursam haber edeceğim size pek umudum yok ama

Üst Alt