Rom Miui°Mint Joyeuse MIUI 13 | Android 12

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Hocam görselde ki modülleri kurdum yeniden başlattım cihaz sabit %45 şarj göstergesinde kaldı nasıl çözerim ben bunu 😅
Bir kac dakika da sarjda burakin eger degismezse ayarlar cihaz hakkinda tum ozellikler cekirdek sürümüne bir kaç kere tıklayın cit test başlayacaktır ordan chrager testi yapın eğer bir sorun varsa bir otomatik kalibre ede bilir bir ihtimal
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

O modülü bende kurayım bende sorun olursa geri dönüş yaparım en kötü ihtimalle tekrar romu flashlarız :)

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
Bir kac dakika da sarjda burakin eger degismezse ayarlar cihaz hakkinda tum ozellikler cekirdek sürümüne bir kaç kere tıklayın cit test başlayacaktır ordan chrager testi yapın eğer bir sorun varsa bir otomatik kalibre ede bilir bir ihtimal
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

O modülü bende kurayım bende sorun olursa geri dönüş yaparım en kötü ihtimalle tekrar romu flashlarız :)
Görselde ki hatayı alıyorum tüm modülleri kaldırsam çözülür mü acaba sorun

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-08-30-17-48-35-112_com.longcheertel.cit.jpg
    Screenshot_2022-08-30-17-48-35-112_com.longcheertel.cit.jpg
    320,7 KB · Görüntüleme: 14

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Hocam görselde ki modülleri kurdum yeniden başlattım cihaz sabit %45 şarj göstergesinde kaldı nasıl çözerim ben bunu 😅
Hocam bende o modül gözükmüyoe magisk 25.2 kullandlğım için o modülü özelden atma şansınız varmı

mehmetz518

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
redmi note 9pro
Konular
2
Hocam google play hizmetleri sürekli duruyor ayrıca kasıyordu ben çalıştıramadım yada zaten adb sideload ile yüklemiştim. sd kartım yok eu rom daha iyi gibi.

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
Bu rom bende iyi çalışmadı sürekli hatalar verdi ayrıca içinde stock romdaki gibi gereksiz yazılımlar dolu.
MIUI 13 - MIUI 13 xiaomi.eu 13.0.5.0.SJZMIXM - SJWMIXM - SJPINXM | PORT ~ Joyeuse - Curtana - Gram
bu daha iyi gibi şuanlık
Şuan Redmi note 9 pro için miui 13.0.1 sürümü yeni çıktı sizin yüklemiş olduğunuz başka telefondan portlanan rom olduğu için hatalar normaldir diye düşünüyorum. Paylaşmış olduğum konudaki rom redmi not 9 pro için kullanıma sunulan romun editli hali daha stabil çalışması çok olağan. Umarım memnun kalırsınız.

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
Hocam google play hizmetleri sürekli duruyor ayrıca kasıyordu ben çalıştıramadım yada zaten adb sideload ile yüklemiştim. sd kartım yok eu rom daha iyi gibi.
Orangefox ile kurulum yapmayı denediniz mi? Ben hiçbir sıkıntı ile karşı karşıya kalmadım

Üst Alt