MIUI 12 MIUI Mind Edition | Sweet/Sweetin | Android 12

sparceal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sparceal
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
5
Mind'i dün kurdum. TWRP üzerinden format data, advanced wipe'dan hepsini seçip sildikten sonra PC üzerinden adb sideload yaparak yükledim. Abhix ROG'da bulunan görüntü geliştirme modlarının tümü mevcut. Video çözünürlüğü yükseltme vs.

Kamera uygulamasını gerçekten çok beğendim. Hiç bir kasma donma yok, tek sıkıntı 4K 60FPS modunda kamera çöküyor. Zaten videoları hep 1080P çekerim lazım olursa. Umurumda değil. 4K 30FPS sorunsuz. Gerçek bir Leica Modlu bundaki kamera. Tüm efektleri vlog pro, mimoji vs. hepsi aktif. Leice filtresi vs. aktif olarak çalışıyor. 4K60FPS dışında herşeyi sorunsuz.

Kişiselleştirme tarafını kullanmıyorum, zaten şu monet denen şeyden nefret ediyorum. Özellkle MIUI arayüzünde iyice berbat duruyor bana kalırsa. Ayarlarda 90 hz. ayarı yok, abhix rogda vardı. Ama pek sorun değil.

Imeı repair yaptırdıktan sonra büyük ihtimal bunu kurar kullanırım gene. Elbette miui 14'ün nasıl olacağına bağlı.

acerhizm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedirhan
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
15
Arkadaşlar ben Decrypted kurdum.daha önce de redmi note 9 proda denemiştim.geliştiriciyide tanıyorum.Rom güzel kasma yok.Ses kamerada sıkıntı yok.Telefonu satmasam devamlı kullanacağım.
İki link var biri koyu diğeri açık temalı yani farklı bir şey yok.
Tavsiye ederim.
Note 9 Pro desteği mi var mind in?

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Pil performansı aşırı kötü. 2-3 saat ekran süresi anca alabiliyorum. Kernel yükleyip denedim yine aynı.
Özelleştirmesi güzel ama custom MIUI romlarda olan lag/kasıntı sorunu az da olsa bunda da var maalesef. Pil performansı iyi olsa göz ardı edilebilirdi.

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

🔖 Rom Değişiklik Günlüğü:
- Çok sayıda öğe ve kullanıcı arayüzü
- Varsayılan olarak 90 fps ve Sınırsız Piksel
- Hem tatlı hem tatlı için çalışmak

ÖNEMLİ!
Build, Encrypted ve Decrypted olmak üzere iki varyantta mevcuttur.

📌Flaş kılavuzu:
- Flaş ROM
- Verileri biçimlendir
- Sisteme Yeniden Başlatın

Temiz kurulum tavsiye ederim.

Video araç kutusunda ,bir çok yeni eklenti var , çözünürlüğü arttırma,memc gibi bunlar çalışıyor mu? Veya içlerinde neler çalışıyor

ahmetakif616

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Akif
Cihazım
Redmi 8
Konular
36

🔖 Rom Değişiklik Günlüğü:
- Çok sayıda öğe ve kullanıcı arayüzü
- Varsayılan olarak 90 fps ve Sınırsız Piksel
- Hem tatlı hem tatlı için çalışmak

ÖNEMLİ!
Build, Encrypted ve Decrypted olmak üzere iki varyantta mevcuttur.

📌Flaş kılavuzu:
- Flaş ROM
- Verileri biçimlendir
- Sisteme Yeniden Başlatın

Temiz kurulum tavsiye ederim.

Bir romu bir forumda izin alıp paylaşın lütfen
Ayrıca hiçbir şey belirtmemişsiniz, yapan kişi, build numarası (13.0.12), birkaç ss

Son düzenleme:

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
Bir romu bir forumda izin alıp paylaşın
Ayrıca hiçbir şey belirtmemişsiniz, yapan kişi, build numarası (13.0.12), birkaç ss
Onca rom paylaştım kimseden izin almadım romu paylaşan da izin alın yada izinsiz paylaşım yapmayın demedi . üstelik rom geliştiricinin kendi paylaşımı ismi vs var.ilk fotoda da yazıyor.işin içinde telif hakkı yok.Anlamsız gereksiz bir yorum olmuş

fox5578

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
17
Yukarıda belirtildiği gibi pil kötü. Akşam yüzde yüz çıkardım sabah 91 olmuştu. Aod açıktı belki ondandır. Özelleştirme çok iyi. Kamera modu mükemmel. Biraz daha kullanayım umarım pil çözülür.

seksek16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
mi9t
Konular
5
Mind'i dün kurdum. TWRP üzerinden format data, advanced wipe'dan hepsini seçip sildikten sonra PC üzerinden adb sideload yaparak yükledim. Abhix ROG'da bulunan görüntü geliştirme modlarının tümü mevcut. Video çözünürlüğü yükseltme vs.

Kamera uygulamasını gerçekten çok beğendim. Hiç bir kasma donma yok, tek sıkıntı 4K 60FPS modunda kamera çöküyor. Zaten videoları hep 1080P çekerim lazım olursa. Umurumda değil. 4K 30FPS sorunsuz. Gerçek bir Leica Modlu bundaki kamera. Tüm efektleri vlog pro, mimoji vs. hepsi aktif. Leice filtresi vs. aktif olarak çalışıyor. 4K60FPS dışında herşeyi sorunsuz.

Kişiselleştirme tarafını kullanmıyorum, zaten şu monet denen şeyden nefret ediyorum. Özellkle MIUI arayüzünde iyice berbat duruyor bana kalırsa. Ayarlarda 90 hz. ayarı yok, abhix rogda vardı. Ama pek sorun değil.

Imeı repair yaptırdıktan sonra büyük ihtimal bunu kurar kullanırım gene. Elbette miui 14'ün nasıl olacağına bağlı.
repairden önce kursak sıkıntı olurmu hocam

Üst Alt