Rom MIUI Mi Globe ROM Özellikleri ve Yükleme talimatı

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Romun boyutu çok yüksek skorpi hocam sanki global rom gibi fazlalıkları ayrıştırma yapmamışlar sanırım

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Romun boyutu çok yüksek skorpi hocam sanki global rom gibi fazlalıkları ayrıştırma yapmamışlar sanırım

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben kara cahilin tekiyim ve pek anlamam, ama rom gerçekten muhteşem ve BİLDİRİMLER sorunsuz geliyor Üstadım....haha--

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Rom gerçekten çok iyi...psikolojikmidir nedir bilmiyorum ama bana sanki diğer romlara göre çok daha hızlı gibi geldi....adeta uçuyor....
Kimseye de yükleyin ve deneyin diye tavsiyede bulunmayacağım, özellikle de Sayın kaizen Üstada (zaten belki de onun cihazı için yoktur bu romdan)

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Hiç bir fikrim yok ama bunu Cuma günü öğrenmiş olacağım İnşallah
Böyle bi romun ota alması imkansız. Çünkü romu kendin oluşturuyorsun ilk başta. Herkeste farklı özelleştirmeler yüklü olacağı için ota olmaz

Son düzenleme:

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Rom gerçekten çok iyi...psikolojikmidir nedir bilmiyorum ama bana sanki diğer romlara göre çok daha hızlı gibi geldi....adeta uçuyor....
Kimseye de yükleyin ve deneyin diye tavsiyede bulunmayacağım, özellikle de Sayın kaizen Üstada (zaten belki de onun cihazı için yoktur bu romdan)

giggle~~ teşekkürler ustam kate cihazı aldığımda ilk kaşıntı ile bu romu yüklemeye çalışmış tabi çıkan sorunlarla siteye soru yağmuruna tutmuştum. ama gerçekten mi cihazda çok tırsıyordum bir şeyler yapma adına. Roma gelince ben zaten akıllı telefonu fabrika ayarlarında kullanmaktan gıcık alan kullanıcıyım. Orjinal roma göre gerçekten güzel ama modlar bana göre çokaz talepleri de pek tınmıyorlar. facepalm~~
Aslında bir çalışma yapılıp bu güne kadar mi cihazlarda serpme olarak yapılan tüm modları globe, .me , .su , pro ve epic bunların hepsinin toparlandığı süper modlu bir rom yapılsa gerçekten harika olacak da.
Turkdevs deki arkadaşda epic i terk etti. Ben mi Türkiye ekibinden umutluyumnod~~

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Türkçe ROM aramaya ve ROM türkçeleştirmeye SON!!!
Rom'u sabah yükledim ve şu ana kadar bir sorun bulamadım....bildirimler sorunsuz geliyor ve rom akıyor

Hocam emeğinize sağlık öncelikle. Acaba Xiaomi Eu, Miui Pro, Multirom.me gibi romlara göre farklılıkları neler? En İyi batarya tüketimini Epic romda alıyordum ben misal. Acaba bu romda, Miui Pro'daki gibi Quick Card ve Face Unlock varmı? Bu denli tavsiye ettiğinize göre, bir artısı vardır bu romunda diye düşünüyorum ama :)

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
giggle~~ teşekkürler ustam kate cihazı aldığımda ilk kaşıntı ile bu romu yüklemeye çalışmış tabi çıkan sorunlarla siteye soru yağmuruna tutmuştum. ama gerçekten mi cihazda çok tırsıyordum bir şeyler yapma adına. Roma gelince ben zaten akıllı telefonu fabrika ayarlarında kullanmaktan gıcık alan kullanıcıyım. Orjinal roma göre gerçekten güzel ama modlar bana göre çokaz talepleri de pek tınmıyorlar. facepalm~~
Aslında bir çalışma yapılıp bu güne kadar mi cihazlarda serpme olarak yapılan tüm modları globe, .me , .su , pro ve epic bunların hepsinin toparlandığı süper modlu bir rom yapılsa gerçekten harika olacak da.
Turkdevs deki arkadaşda epic i terk etti. Ben mi Türkiye ekibinden umutluyumnod~~

Hocam bu arkadaşın Turkdevs'i terketmesi ne gibi bir zarar sağlayacak acaba bize? Misal bende Epic Romdan fazlasıyla memnundum Batarya tüketimi ve performans konusunda (Mi6'da), bu durum bizi de etkileyecek mi acaba?

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
Bi ara kullanmıştım uzun zaman oldu..
Tam hatırlamıyorum bir sürümü vardı çok iyiydi. 7.5 Saat ekran süresi almıştım. Gayet akıcı bir şekilde çalıştı. Ama sonra başka bir sürümünü yükledim, telefon resmen yanıyor, ekran süresini bırakın, telefon 5 saat dayanıp kapanıyor.
Ah ilk yüklediğim sürümü bulsam hiç beklemem.

Üst Alt